Nano grow, auto nothern lights (ghetto setup)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.01.2024
29
109
28
28
Pozz ekipa, evo mene sa novim updateom da ne mislite da je grow propao jer nije :D Na slici je Blueberry auto na 56. danu! U pocetku mi je bila nesto izduzena i slabasna, ali evo rastu hedovi na njoj poprilicnofino i brzo, puno brze nego naNL koja je u pocetku vise obecavala :p BTW Blueberry stvarno mirise na borovnicu :D
blueberry2.png blueberry3.png
 
22.01.2024
29
109
28
28
Ekipa moj prvi grow ikad je završen! Pune dve šake trave :D Iskreno očekivao sam puno manje i puno manju biljku, nadmašila je sva očekivanja. Mogu reći da sam dosta iskustva pokupio ovdje i HVALA svima koji su komentirali i davali savjete, idući grow (koji ide odma idući mjesec) će bit definitivno još bolji!

Na slikama je Blueberry Auto, ispostavilo se da Northern Lights opće nije bila Auto sjeme, čim sam ostavio svjetla 24 sata za zadnja 2 tjedna, krenula je nazad u vegetiranje :watch:Presadio sam ju van, pa nek raste, ne znam što ću s njom, ali Blueberrydefinitivno ublazava bolove kod gubitka :D

Što se tiče nekih osnovnih stvati:
Okus: Sladak sa notama meda
Miris: Borovnica i karamela se osjeti najviše na izdisaju, biljka se stvarno sa razlogom zove Blueberry ::volimj::
Rad: Jaka indica, baca odma u chill, body high vise naglasen nego head high, ali osjeća se i fini buzz u glavi prvih sat vremena, otvara apetit, probao sam i wake n bake, nije me vratila nazad u krevet, al je vjerojatno do mene haha.
final.png