Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Misko21

Aktivan Član
21.06.2020
379
777
93
35
Imam box 120x120 ,u njemu kupatilski vent 320m3 protok koji izbacuje zrak ,2 Venta za mešanje su unutra i van boxa carbon filter
Spustila se temp u gradu ,videću ovih dana kada krenu vrucine da li da postavljam ventilator u hodnik koji ce da duva prema boxu...zasad sam samo podigao panele
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sone1

Vasica

Aktivan Član
09.05.2021
187
655
93
41
20240511_103827.jpg 20240511_103923.jpg
Drugari prvi put gajim u platnenom potu ja sam dinosaurus grower. Jel ovo pobudjao ili je ostatak od ovih prihrana sto u vodu dodajem? Prepao sam se kad sam video odmah sam uzeo krpu i alkohol i dobro obrisao, nisam puno natapao da ne upija pot u sebe. Jel neko a verujem da jeste imao slicna iskustva?
 

vutricaboy

Aktivan Član
07.12.2023
107
444
63
Pozdrav ekipa, zanima me ima li tko iskustva sadnje u potovima od tkanine? Kako ste zalijevali ,dal je isto kao sa plastičnim potovima ,dal moraš imati ispod podložak, kako znati kad je dosta vode.. Dal su izdržljiviji.. Dal je veća/ista ili manja mogućnost plijesni... Ne mogu nikako naći temu vezano za to.. Mi se možete javiti u pp.. Ako ne možete i tu podijeliti bratu informacije ili temu gdje se nalaze informacije :)
 

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.355
10.028
356
O bre majku mu @vutricaboy pa ovde je bukvalno 90% dnevnika u fabric potovima :D šta će ti tema (iako verujem da i to ima negde) gledaj po dnevnicima
- Bolje je za koren, više kiseonika, grana se u niti poput kose, kad se uplete u tkaninu samo se kruni (tzv airprune)
- Zalivaš polako, deci po deci. Zalivanje je uvek isto (količina vode) nebitno da li je plastika, air pot ili fabric - oko 1/4 litraže pota se gađa
- Uvek valja imati neki podložak za višak vode
- meni moji od 3 galona traju već desetak godina :D
- hoće buđ da se javi sa spoljne strane, ili nakupljanje soli


Uglavnom, super stvar. Najpre zato što nema šanse da koren ode u rootbound, tj moraš baš da se potrudiš da to izvedeš :)
Bolje strujanje vazduha, brže isparavanje vode

Ali opet, stvar ukusa totalno
 

vutricaboy

Aktivan Član
07.12.2023
107
444
63
E to me zanimalo ,ma ja ko idiot upisujem gore u pretraživač a nikako da nađem, što ćeš debos.. hahaha .. Hvala ti na odgovoru sad ih baš jedva čekam isprobati:)
 
  • Haha
Reactions: sone1