LED Indoor-Triple G & HulkBerry Auto 24.1

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.05.2017
52
158
33
34
Pozzzzz :)
Idemo kratko sa dnevnikom i na kraju TEMA sušenje,mala pomoć ekipo @vutra.org

9.5 Update
Gorilla (67.dan)
1000015013.jpg
Sam nikako da dođe pod nož,još malo : D grane samo što ne pucaju al držim ih na okupu..malo se već testiralo i mogu reći da je odlična xd (za probu) :D ono kad ti glas "udrveni" onda znaš kolko je sati,bilo ih je 80% mliječnih i 20% prozirnih,tak da sam i ja na neki sat i pol bio ko sveta Marija,onaj kip drveni xd :D
I da, počeo sam koristiti melasu
Za sad je samo na vodi i možda od drugog tjedna počinjem raditi stres zalijevanjem.

HulkBerry (61.dan)
1000015014.jpg
Kod njega ima još dosta prozirnih trihoma tak da on će povremeno dobit uz vodu-Bud Candy i melase.

Tema o sušenju:
Ja sam sa Triple G išao ovim postupkom
1.Tjedan ili dva sam radio stres sa zalijevanjem
2. 24sata prije nek je išlo pod nož sam ugasio svjetlo,(1dan mrak)
3.sjeko sam ga i stavio u ormar na sušenje- 19stupnjeva u boxu,vlaga 40-50 i ventilator lagano-ne direkt u njega,nego tek toliko da se nebi vlaga zadržavala na njemu.
-10dana je to trajalo,dovoljno suh, i stavio sam ga u staklenke

Vele da bi bilo kao idealno 22dana sušenja,,,dal je meni kraće trebalo jer sam radio 2thedna stres sa zalijevanjem ili u čemu je fora?

Jučer sam gledao neki live na twitchu di je tip pričal(radi se o indooru) da je on stavi 2-3dana u destiliranu vodu namakati,i onda ide u box s njom na tih 22dana sušenja pa u staklenke.
Poznato mi je da kad vani radiš onda da ona ide na čišćenje od kukaca i neznam čega..ali ovo?Dali pošto on ne radi taj stres sa zalijevanjem(znači ja sam je već time počeo "sušiti")stavi u vodu na se napiše što se može i samim time uspori sušenje
Išao sam istraživati po youtube i naletim na
-Water curing

Dali ima netko iskustva s tim?
Mislim da ću probati ;) bar neki dio...

I ko uvijek jedna zajednička ;)
1000015017.jpg

Uuuu daaaaa :) 8.5
Jučer sam stavio u vodu na 24 sata,danas vlažne maramice,i kroz par dana kreće nova avantura...klice se već viđene :)
1000015009.jpg
Namjeravam radit neki low stress trening i bit će možda topaanja... imam 2 hybrida-dali njih rađe ne diram?
Hvala i veliki pozdrav ;)