Mimosa x Orange puch 1x diy led e27 prvi grow posle dugoooo vremena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vasica

Aktivan Član
09.05.2021
245
899
93
41
Ako imas u planu raditi ulje onda nemoj ni trimat
Ne bih odmah sve u ulje, nisam ja gadljiv da srolam buksnu ili blunt, bice tu svega po malo. Ja ulje ponajvise koristim tako sto napravim integralne medenjake, tako mi bas prija. Em budem funkcionalan em grickam po malo i fino sam high ceo dan pa uvece srolam spravu. A pravicu malo i rosin, mozda i dry ice hash ako nadjwm suvi led.
a ovu velicinu biljke bi trebao lumatek 465w
Da li bi joj znacilo da joj dodam jos red ovih sijalica? Da je malo dopumpa.
trebao si jos toliko skinuti kollko si skinuo dolje i sad bi bilo jos bolje
Skinucu topove pa cu ostaviti popcorn jos malo vidjao sam to na netu da rade. Ne kosta me nista.
-masno-debelo-zdrrravooo
Hvala puno!
Hvala Honda, jesi li ti ako me secanje ne vara na pocetku grovanja pod ledom pravio medju prvima neke projekte od le dioda?
to me bas jako brine
Brine i mene, prve pare koje zaradim kupujem odvlazivac. Veruj mi da mi nocu to ne da zaspati. Sve kapne neki dinar to kupim malo namirnica da imam jesti brasna i tako to, dobro je sad naberem gljiva, zelje koprive, upecam po neku ribu... pretraje se nekako.
Imacu ja para sad krece berba cajeva pa berem sumske kupine i bracu i borovnice pa se uzme para preko leta, ali to nece jos. Sutra cu videti da izadjem na pijac imam jos rasade karoline reaper i cheri paradajze pa ako prodam stogod kupicu odvlazivac.
Samo mi ta muka fali da mi budj odvratna unisti biljku tacno bih poludeo. Ne daj Boze
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.675
13.924
358
Dosta su led zarulje bile popularne prije nekog vr dok se nismo prebacili na modernije panele:D provrti malo stare dnevnike pa ces vidjeti mislim da je bilo odlicnih rezultata.