Pozdrav ljudovi, evo ponovo otvaram dnevnik, odlucio sam malo da se malo pojacam pa sam pripremio sledece: Svetlo homemade panel od e27 sijalica i na sredinu je jedan cob cip(kinez) full spectrum U planu mi je da napravim jos jedan panel koji cu staviti kao dodatno svetlo, i imam jos jedan cip kinez koji cu takodje dodati, tu su i male 3x e27 full spectrum sa uv i ur diodama verovatno su po 5w..ostale zarulje 9w-11w uglavnom od 4000k i 3000k jedna je 6500k Hrana: Hesi starter kit i CalMag iz sensija, stim da mi mozda Tnt ni ne treba Zemlja: BioBizz all mix i za drenazu glinene kuglice 2 pota od 12l i jedan od 25l hteo sam da mi sva tri budu od 12l, medjutim pogresan sam kupio i sta je tu je Ventilacija VC vent fi 100 u planu mi je da zakacim za ventilaciju zgrade da direkt iz boxa kroz crevo ide u ventilaciju zgrade Seme: Herbies seeds Gorilla glue (auto) Gorilla kolacic (auto) Girl scout cookies(auto) Rezim svetla: 18/6 Do duse girl scout malo kasni A vent koji ce da vrti vazduh unutra isti kao iz proslog growa pokazao se odlicno(homemade vent) nemam trenutno sliku ali videcete ga u toku growa. Pozdrav do daljeg!! :rasta: :wave: