Da krenem od pocetka kak sam trebao odma!! Boks je 80*80*170 250w hps Aksijalni ventilator za ispuh zraka.Ventilacijski otvor 125 mm, kapacitet 185 m3/h. Oscilirajući ventilator za cirkulaciju zraka u uzgojnoj površini.Promjera 30 cm, dimenzija 38 x 15 x 42 (d, š, v), tri brzine, tihi rad Zemlja je Potgrond H Sjemenke su neke vrste al neznam koje.Ziher neke brutalne ;) Stare su 9dana Tegle 17-20 l Ph neznam vjerovatno 6,8 (voda iz pipe) Gnoj 0 bodova za sad Rezim 18/6 (dajte neki savjet za spustanje) evoga....nakod dan i pol u boxsu.dosle su k sebi malo sad sam ih zalio sa 2l obicne vode iz pipe (svaku)vlaga je 51% temp 18,5 sa ugasenom lampom...sa upaljenom 28-30 Trebam savjet!!Zakaj mi se na prvoj slici listovi ovak pigaju???Kaj napravit?Mozda lampu spustit nize,sad je na nekih 35CM. Ili ventilator preusmjerit da direkt ne puse u njih?
stavil sam slike al mi je pisalo da su pre velike makar neznam kak?!?!?!nema veze dok skuzim dobit cete ...
fala tamara i no joke jbg sad cu nastavit tu i di sam poceo pisat pa s vremenom cu sve to bolje skombat
evoga....nakod dan i pol u boxsu.dosle su k sebi malo sad sam ih zalio sa 2l obicne vode iz pipe (svaku)vlaga je 51% temp 18,5 sa ugasenom lampom...sa upaljenom 28-30
Da krenem od pocetka kak sam trebao odma!! Boks je 80*80*170 250w hps Aksijalni ventilator za ispuh zraka.Ventilacijski otvor 125 mm, kapacitet 185 m3/h. Oscilirajući ventilator za cirkulaciju zraka u uzgojnoj površini.Promjera 30 cm, dimenzija 38 x 15 x 42 (d, š, v), tri brzine, tihi rad Zemlja je Potgrond H Sjemenke su neke vrste al neznam koje.Ziher neke brutalne ;) Stare su 9dana Tegle 17-20 l Ph neznam vjerovatno 6,8 (voda iz pipe) Gnoj 0 bodova za sad Rezim 18/6 (dajte neki savjet za spustanje)
Trebam savjet!!Zakaj mi se na prvoj slici listovi ovak pigaju???Kaj napravit?Mozda lampu spustit nize,sad je na nekih 35CM. Ili ventilator preusmjerit da direkt ne puse u njih?
Fala na pomoci bizo. Ak se dobro sjecam jedan kompic mi je prije nekih god dana rekao da iz pipe ima 6.8 il je mjerio pred menom tak nekaj al ugl trebam ph metar i jos nekih gnojiva za nastavak,tak da...
Ja mislim da je sve dobro osim ove druge kaj se pigaju listovi!!!! :mad: zalio sam ih sa pola litre svaku
imam onaj velki vent pogle na sliki prije nemre ju przit a i lampa je udaljena 25-30 cm od njih
a da..Toeto Bizzzo je car!Lik mi je pomogao oko dost tog i mislim da je skuzio onu poruku. znaci trebam jos odmaknut lampu?
Sad sam spustio lampu i vent pa cemo vidjet promjene....(nadam se na bolje)
16. dan Dobro se drze!!Odlucio sam topirat ovu slabiju (koja se dobro razvija,nakon frkanja listova), a ovu bolju koja se po meni posto je prvi grow brutalno razvija,na njoj sam fim napravio!Evo prije i poslje "operacije"Pa vi recite kaj ocete!!
Ljudi ko zna kaj je ovo i kak sprijeciti daljnje širenje ovoga???
Jbg ne vidi se nekaj pre dobro al evo tek tolko.Mislim da mi netreba vent izmedju lampe i njih zato sto imam ovaj velki pa puse po svud sad samo neznam dali im je zima mozda?I ovu slabiju ne przi lampa!
26.dan Nisu bas nekaj preekstra kvalitetne slike al sam se potrudio malo privezat biljcice!!!Jos malo pa cemo vidjet jesu kuje!!!!:ajnstajn: Ako netko nesto primjeti iz ovih slika nek mi veli.....:watch:
30. dan Stavljene su na 12/12,i pognojene sa punom dozom plantela cvet!!!Pa cemo vidjet za par dana kojeg su spola
7.dan nakom sto su stavljene na 12/12 37.dan opcenito kaj su žive Jos se nezna spol al jbg.....bude:ajnstajn: :vutra:
14.dan na 12/12 Još uvijek neznam kaj su!!!?!?!?!? Sutra ide doza Plantele....
UJBT:mad::eek::zvezda:::grrr::grrr::plac::plac::udarac::udarac::poop::poop::poop::poop::grob::grob::grob: Kaj mislis je ima kakve veze ako se iz ovog jajana rascvala ova kuglica ali nije pustila jos jaja nego male dlacice?!?! Ili da bez obzira cupam van Ovo su ti slike ove druge,nemrem bolje...
Tarzam a kaj s ovom drugom?
Isao sam prkosit prirodi pa sam poskidao sva jajca i ostavio nek rastu dalje...pol doze plantele sa 2l vode po svakoj,pa cemo vidjet nakon par dana dal ce opet bacat nova jajca il ne.Ak da onda ih cupam.Al u svakom slucaju nemam srece!!!!! !:grrr::grrr::grrr::udarac::grrr:
Samo da vam velim pocupao sam biljke.........nista od ovog grova,al novi se vec komba pa se cujemo :grob::drull::drull::drull::drull:
Evo nakon pun k... dve slike da vidite kaj mi je uspjelo.Malicka :banana_rasta::banana_rasta: Sjemenka - pronadjena u brutalnom sk-u box i vent isti sve isto plantela cvet ona ista zemlja potground h E da od treninga samo lst i ovaj hed kaj je slikan je centralac skroz desno * * * nemoj pisati post za postom, koristi opciju Urediti (Edit) dole levo u postu pwrsd
Upravo napravljen flush sa otprilike 20setak litri vode,cekam da se posusi i onda pognojim sa duplom dozom i opet flush nakon par dana i spremna za capnut:banana_rasta::mario:::skot:::banana123::ajnstajn::ajnstajn::let::let:
kod svakog zaljevanja sam joj malo gnojiva dao i na pocetku mi je lampa bila malo pre nisko pa valjda zato.nekontroliram ph al jbg probačl sam tu kombinaciju sa svakim zaljevanjem da ju malo nahranim al stanga od tog.znam sad za drugi put.ipak to mi je prakticki prvi grow posto sam imao prve dve muske jb... im ja mater hehehehe
7 dana nakon flusha!!Izgleda ko da je krepala,ali nije:ajnstajn:.danas ujutro zalivena sa dduplom dozom plantele i jos neceg sto cu vam tocno rec kad stavim drugi post jer sam zaboravio kak se zove,al ubiti to je gnoj koji se dodaje u zadnja dvatjedna cvijetanja,isto dupla doza.Sad cekam da se posusi zemlja pa drugi flush i ide na dva dana mraka i onda CAP!!:makaze::mario:::let: I tu sam vam stavio sliku moje nove malicke Tutankamon sjemenka Muahahahaha bit ce jos slika dok se nabrije.Mislim ju topirat 5 6 puta da mi zauzme cijeli box.Nadam se da bu uspjelo:sadbanana: ako imate neki savijet za tutankamon slobodno recite
evo brutale :ajnstajn::let:
Napravljen je top prije dva dana i presadjen je u vecu teglu 40 litara potgrand h zemlja
Smoke report one skinute: 0,5g u pljugu okus pre fin nemogu usporedit s nicim ne grebe,ne stisce pluca nakon par dimova se vec osjeti razlika u ocima a nakon cijele pljuge nemres gledat kak si ugigan :zvezda:::rasta::banana_rasta::banana_rasta: sve u svemu pre jeb...... Tutankamon!!!.ljudi imam mali problem neznam kaj se pojavljuje na ova dva lista,ak neko zna nek mi veli o cem se radi. i jos je na vegetaciji,slj petak ide na cvijetanje
Tutankamon Oko 90-tak dana i mislim ga jos pustit na zivotu jos nekih mjesec dana koristio sam gnoj Cvetal-neko polu smece Imao sam nekih problema sa ph-om,al sam to rijesio Nisam mogao cekat do kraja pa sam mu dao frendicu: auto Anesthesia od Pyramid Seedsa zemlja Potgrond H stara 20-tak dana(od sad cu tocno za svaku dalje znat tocan br. dana) 250w 20/4 gnoj- Start booster,regulator,i jos nekaj za korjen
Tutankamon 110-tak dana star jos cu ga pustit na zivotu nekih 10-tak dana I dalje gnoen sa cvetalom i regulatorom Anesthesia 40-tak dana stara 16/8 Pognojena sa full dozom cvetala Čini mi se da raste kako bi i trebala Pozdrav svima i javim vam se nakon berbe Tutača :let::lol::makaze::ajnstajn::ajnstajn:
Dve slikice po mrakuTutankamona :gled::ajnstajn::gled:
kaj mislite dal da cepam il ne dosta joj je niska temp a i hica mi je nemam nis za gigat?
Tutankamonu je dosao kraj :makaze::banana_rasta::banana_rasta::mario:::skot:: Nikad prije se nisam vise namucio oko biljke 4 i pol sati sam treemao, nagigao sam se preko prstiju hehehehehehehehhe,pred kraj nisam mogao gledat i cak sam skupio 0,3g šita Iznenadio sam se kolko je tog zraslo!! Sve u svemu pre jeb.... Za nekih 8-9 dana javim smoke report
Smoke report Tutankamona 0,5g u pljugu okus pre fin,stisce pluca,jaka je na najjace,nakon pola pljuge nemozes nista radit kolko si napljugan postanes biljka samo snimas oko sebe i vristis od smijeha,a tijelo je nemoguce pokrenut heheheheh:razvaljen:: evo par slika pod mikroskopom Tutankamona :let::let::let: Jos cu tu zavrsit dnevnik Anesthesie 80_tak dana stara pognojena sa cvetalom i jungle juicom (kroz cijeli rast je gnojena sa cvetalom) nekaj me jeb... lisce zuti na najjace,mislim da je problem temperatura cak pada do 7 celzijevih,ali nemogu joj po tom pitanju nikako pomoc.