Pozdrav ekipi,evo nov sam/amater :) Počeo sam 24.1 indoor u -> Caluma box,veličine 55.5 x 48 x 173cm,(za njega je u setu bilo preporučeno 75w led) ja stavio ->Caluma LED 2.7 uMOL/JOULE(neznam što to znači.. )uglavnom Force led 150W spektar ->Zrak Koristim Primaklima zracnik model PK100EC-TC(EC MOTOR & TEMPERATURE CONTROL Max snaga 580m3/h Stavim željenu temperatur,vlagu npr minimalno 50,max 70,,,uključuje se po potrebi ili može radit od 0/24 +mali ventilator Što se tiče zemlje,..navodno sam kupio zemlju u kojoj ima znači sve što je biljci potrebno od početka do kraja,sadrži sve,ph7,proučavao sam i kao ne treba ništa raditi,samo zaljevati(Koristim destiliranu vodu)ne treba mjerenja ph,ništa,ništa.. malo cudno al jbg vidjet ćemo,uglavnom 50l zemlje DOPE SOIL 89€ tako da nadam se najboljem Krenuo uz Youtube... e sad vrsta,način: Automatik sjeme USA PREMIUM,Royal Queen seeds Indica Triple G 15%sat,85%ind+/- 26%thc Sativa HulkBerry Auto65%sat,30%ind,5%rud+/-21%thc 23.1 sam ih stavio u kokos na 24sata mraka,u malom plasticnom boxu 24.1 upalio svjetlo na možda 10% 20svjetla/4sata mrak(preporučeno sa stranice di je kupljeno) Vlaga,temp odlično 26.1 Triple G ispala sjemenkama,listići vani,sve super,dok je na Hulku(došao van)je sjeme bilo gore na njemu o možda 30% otvoren,,hmm,valjda mu treba duže. 28.1 stavio sam Triple G u 3dcl čašu sa kokosom u gore navedenu zemlju,ali je ne vidim iz plastičnog boxa,da ju malu usporim i pričekam kolegu HulkBerrya 30.1 Hulku bila još polovica sjemena na vrhu,listovi se još nisu otvorili,i kao početnik...nemaš strpljenja,i malo da pomognem(znam da se ne smije raditi stres,al malo da pomognem samo hahahah)lagano sam ju pincetom skinuti bez velikom naprezanja biljke. Pokušavam dat sve od sebe,noćima visim na vašem Forumu koji je TOP,i sada sam odlučio podjeli moje pocetnicko iskustvo U naredne dane javljam više o situaciji kako ide ali za dalje vrlo ću rado saslušati vaše savjete. Najvise me zanima, kako da radim sa svjetlom,sto se tise
Pozzzzz :) Idemo kratko sa dnevnikom i na kraju TEMA sušenje,mala pomoć ekipo @vutra.org 9.5 Update Gorilla (67.dan) Sam nikako da dođe pod nož,još malo : D grane samo što ne pucaju al držim ih na okupu..malo se već testiralo i mogu reći da je odlična xd (za probu) :D ono kad ti glas "udrveni" onda znaš kolko je sati,bilo ih je 80% mliječnih i 20% prozirnih,tak da sam i ja na neki sat i pol bio ko sveta Marija,onaj kip drveni xd :D I da, počeo sam koristiti melasu Za sad je samo na vodi i možda od drugog tjedna počinjem raditi stres zalijevanjem. HulkBerry (61.dan) Kod njega ima još dosta prozirnih trihoma tak da on će povremeno dobit uz vodu-Bud Candy i melase. Tema o sušenju: Ja sam sa Triple G išao ovim postupkom 1.Tjedan ili dva sam radio stres sa zalijevanjem 2. 24sata prije nek je išlo pod nož sam ugasio svjetlo,(1dan mrak) 3.sjeko sam ga i stavio u ormar na sušenje- 19stupnjeva u boxu,vlaga 40-50 i ventilator lagano-ne direkt u njega,nego tek toliko da se nebi vlaga zadržavala na njemu. -10dana je to trajalo,dovoljno suh, i stavio sam ga u staklenke Vele da bi bilo kao idealno 22dana sušenja,,,dal je meni kraće trebalo jer sam radio 2thedna stres sa zalijevanjem ili u čemu je fora? Jučer sam gledao neki live na twitchu di je tip pričal(radi se o indooru) da je on stavi 2-3dana u destiliranu vodu namakati,i onda ide u box s njom na tih 22dana sušenja pa u staklenke. Poznato mi je da kad vani radiš onda da ona ide na čišćenje od kukaca i neznam čega..ali ovo?Dali pošto on ne radi taj stres sa zalijevanjem(znači ja sam je već time počeo "sušiti")stavi u vodu na se napiše što se može i samim time uspori sušenje Išao sam istraživati po youtube i naletim na -Water curing OkxnFPE8Tr4 Dali ima netko iskustva s tim? Mislim da ću probati ;) bar neki dio... I ko uvijek jedna zajednička ;) Uuuu daaaaa :) 8.5 Jučer sam stavio u vodu na 24 sata,danas vlažne maramice,i kroz par dana kreće nova avantura...klice se već viđene :) Namjeravam radit neki low stress trening i bit će možda topaanja... imam 2 hybrida-dali njih rađe ne diram? Hvala i veliki pozdrav ;)
@Demonijak bio sam i ja prije u onom kraju,al decko sam sa sela-ne volim te jebene sirene,buku,gužve...nasao sam bas mirno mjesto,nema puno ljudi i to je to hehh e sad to kak nas budu jebali to neznam,al priča se da npr.,posadiš sebi u stanu i počnu te susjedi zajebavat da smrdi il neznam što,dođe murija i onda te mogu jebat,bez obzira dal ti je u boxu sve po zakonu,3 :) biljke ne više :) od 50mica A da si u Clubu učlanjen kao da imaš privilegije..vide da si član Cluba i da sigurno radiš kak treba i da nejde tržište na crno,dok si jednom u sistemu poreza,platiš sve kako treba i samo deri. Bude tu još svašta.Meni što se najviše od toga sviđa da se makne ovo pošpricano sranje sa ulice i da pušimo provjerenu i kvalitetno ;) Evo i ljepotice su dobile malo zraka Uklonio veće listove i one male vrhiće dolje
@Demonijak upss...duboko se ispričavam, malo mi je i neugodno moram priznat malo sam kratak s vremenom,familijski zauzet i obaveza oko doktora vec 5god.. :) i da početnik sam, a na vutra.org sam jer volim učiti od najboljih ;) Da me prije neko savjetovao,sigurno bih pronašao vrijeme za to,tak da evo bacam se na posao i sližu slike za ispriku :) A što se tiče klubova normalno da se isplati i sigurnije za tebe osobno.Sve što se zakona tiče i kako klub funkcionira piše po netu,a što se tebe kao člana tiče svaki klub kao neki osnovni paket ti mora pružati travu,sjemenke i sve što ide uz to po nabavnoj cijeni.Cijene i uvijeti su od kluba do kluba različiti.Imaš klub di je clanarina za taj npr.osnovni paket 10/15€,a imas i klub di je clanarina 250/300€ na mjesec.Pa dobis 25mica od kluba i imas još pravo 25 kupiti,cijene isto od 6-12€. Imas pravo doma raditi,ovisi o mogućnostima i uvjetima.Ovaj klub ti je on Minkena još 3 sata vožnje al evo ti lista Nadam se da sam bio od pomoć i da si zadovoljan mojim odg. Lijep pozdrav
Pozdrav Vutro Ja natrag stavio sistem za navodnjavanje i odlično radi,jedino što kontroliram ph-mada ni to mi ne igra ulogu posto su na boitabsima :) Ali nešto me zanima,,,Stavljene su isti dan pod iste uvjete...svaka je dobila isto-e sad dal je moguće da je Hulku bilo potrebno više toga nečega jer po "uputama" Hulk bi trebao bili nesto prije gotov nek Gorilla. (Hulk-5.5/Gorilla 26.5) Znam da ne mora biti tako kak piše ali u čemu je stvar me zanima ;) 23.04 Update Gorilla (51.dan) Nisam ih vidio van,nego ukratko slikaca i na spavanje i ja pisat dnevnik :D Ove špica me ne brinu,neki znak da ide k kraju..il moguće magnezij? Njemu više ni ne dajem Bud Candy Krajem samo voda Da napomenem :) pokušavam uhvatiti 30% smeđih trihoma i 70% mliječnih,to bude uskoro...dali da joj lagano počnem radit stress sa zalijevanjem-znači postepeno smanjiti vodu i ostavljati ju na suhom? I opet ju budem stavil 24 sata u mrak prije nek ide pod nož :) ...a sad :D HulkBerry (51.dan) A kod njega me brijem što njemu koji bi prije morao biti gotov-treba duže.. Moguće da traži više vode nek Gorilla? Vrlo moguće :)) Zajednička :) Hulka sam dns izvadio iz sistema da se iscijedi voda na spavanju i za navečer čekam Vaš da vidimo o čemu se radi,ali pripremit ću mu nešto za papati ;) pa da je u gasu. 20.4 sam promijenio Filter jer jer su počeli mirisi svirati :D stavio sam ga u pogon u 1.mjesecu kod Triple G-a! I da od zadnji put su se planovi promijenili :) znači ostajem na Automaticima zbog kratkog roda i više sorti. Naručeno,dolazi kroz dan dva-4kom. (23-26%)Thc Hybrid 10% SATIVA - 80% INDICA - 10% RUDERALIS (THC: 22%) Gorilla Glue x Zkittlez x BF Super Auto 20% Thc,25% Sativa 75% Indica Neznam kako reagiraju jedna na drugu pošto su 4 različite u malom prostoru..ima kakve veze il bolje da sljedeći put stavim 4 iste? Za kraj :D Pokrenuli smo neki Club u Đrmani :)) u izgradnji je,a u funkciji bude valjda od 1.7 ak sve bude kako treba,onda sljede slike i ostalo Zapratite ;) https://www.instagram.com/cannabisclubweednes?igsh=MXJnamU4amRpYmZzbg== Uživajte u mojim pustolovinama ;P Tropical Cherry Ali Appel ja zakon <3 nisam ga još pronašao ali rado bih imao u jednom od sljedećih grow-a Kupljeno u Nizozemskoj,niti ga nema u svim shopovima Živjeli ekipa ;)
16.4 update Gorilla(44.dan) Još malo i bude gotova :) jučer je dobila opet dozu za bud i sad pošto ide kraju mislim da dalje samo voda da se očisti. Zavilejam ih svaki dan 1l vode navečer kad se pali svijetlo 3x na tjedan 2ml Bud Candy na 1l vode Ph vode malo ispod 7 6.4 dao sam svakoj po 20ml/L Orgatrex i 1g/L Bactrex 16.4 update HulkBerry (44.dan) Hulkic se isto dobro drži,njemu bude možda trebalo još tjedan-dva više da završim.Ovim ovih špica ima sitno žutog, možda znak da joj fali magnezija? I jedna iz boxa ;) Plan za dalje u tijeku ;) Prolazim na feminizirane u 6mj krećem s novom igrom,imao sam želju "kopirat" jedan jako predivan rad(pozdrav kolegi,bude se pronašao ;p ) ali za početak mi možda bude tu mač da idem na Lumateka 300w,da bilo bi idealno za box od 80x80x180 ali za moje potrebe mislim da i ovo sa 150w bude dovoljno . Pošto i gledam da budem do neke u legali.3 biljke po glavi,možda da prvo probam tak odraditi.. Imam plan staviti 2 fema(imam i jedan auto)dali da i njega stavim nutra nek se igra il mu bude preloše kad ih stavim na 12/12? Ili ga izbacimo iz igre i trening s femima samo? Uživam u Triple G-u,mastan i slastan <3 Veliki pozdrav i do sljedećeg tjedna
Pozdrav ekipa,evo me natrag s GO Samo da najavimo od 1.4 sam u legalizaciju kak da ludilooo braleeee ;D 1.4 Triple G (66.dan) Ide u završnu fazu (Nisam baš napravio neke slike al,trudim se :) Moja procijena oko 30-40% tamnih trihoma,to bi bilo spremno Normalno da se napravio mali testić i baš je bilo ludilo.2-3chill mod,a kad počne puštat onda pa lagana dizalica,dobra volja,smijeh do suza,I ono baš mi je bilo jebeno sigurno 5sati,ak ne i više.Dobio apetit,slatko,slano,...ma odlično! Meni je to bio jebeni znak da je vrijeme za berbu. Inače onaj sistem za navodnjavanje što stam složio tijekom GO,odlično je odradio. U ovakvom stanju su bile kad sam se vratio S Triple G sam u startu imao malih problema,i preživjela je dosta nepotrebnog stresa Njega sam stavio u onaj prvi box na 24-48 sati mraka,i sutra ga režem :) i ide na sušenje min. 2-6 tjedana. E sad i one imaju mjesta Puno su bolje nego je bio Triple G Od kad sam se prebacio na drugu zemlju,gnojiva,..evo nema nigdje malo žutog na listovima 1.4 HulkBerry (29.dan) 1.4 Gorilla (29.dan)
Zaboravio stavit Gorilla (29.dan)
Veliki pozdrav ekipa Evo vraćam se iz mrtvih :D dosta je bilo muke i zajebancije. Krećem ponovo :) HOMEbox Ambient 80x80x180 Biobizz All Mix zemlja Biobizz starter paket-šef to duže koristi i veli da je ok 15.3 Update Triple G (50. dan) Mali box je bio prepun :D sad kad sam sve to preselio u 80x80 tek sad vidim kak je slaba :) Uglavnom bio sam u dućanu di je kupljena ona "nabrijana" zemlja-sef je odma kontaktiral lika koji koristi tu istu zemlju i veli da nije bilo problema, zvao je i proizvođača zemlje koji je na to rekao da sam valjda imao "sreće" i naletio na dio di valjda nije zemlja bila dobro promješana,takva serija jbg.Iskupio se sef na neki način <3 al...da...svašta se radilo u međuvremenu-izvadio sam je iz tegle i kompletno okupao zemlju,par puta tako...dodao iste te svježe zemlje i natrag u teglu.Stavio sam 2kom Biotabs i 20ml Orgatrex.2x na tjedan dajem Bud Candy 2ml na 1l vode. Zalijevam s cca.1l vode,nekad i manje. HulkBerry (29.dan) Gorilla (29.dan) Ove ljepotice sam jučer stavio u završne tegle 15l Uzeo sam 20l All Mix i 10l one Dope Soil(da se iskoristi ostatak) Promješao sve po planu-Startrex,Bactrex,Mycotrex,Orgatrex,2x Biotabs i Voodoo Juice 2ml na 1l vode. Danas sam postavio AutoPot System NAVODNJAVANJE Moram ga testirati da vidim kak funkcionira kad zatrebalo da bude spremno ;) To bi bilo to za danas :) do sljedećeg Updata
Pozdrav ekipa,evo me s malo zakašnjenja 6.3 update Triple G(41.dan) Kao što se vidi na listovima,imao sam malih poteškoća,što se točno dogodilo-neznam..ali pretpostavljam da sam ja ujebo s dodavanjem Voodoo Juice.Pošto mi je u dućanu rečeno da zemlji nije potrebno ništa dodavati-samo zaljevati vodom! Po preporuci sam uzeo Juice i na kraju pameti da bi joj to moglo naštetiti.U subotu sam imao neku katastrofu u boxu te joj dao Juice..ponedjeljak idem mjeriti Ph zemlje(s tim da je rečeno da ne treba ništa mjeriti)i pokaže mi 10,2-sto je previše.Odma test-uzmem posudicu,stavim svježu zemlju,dodam vode i ostavim..idem mjeriti poslje,pokaže mi 7,0...znači da nije problem u zemlji nego postoji mogućnost da sam s Juice zajebo-nije bilo potrebno. Dalje zaljevam samo vodom i u petak budem opet provjeril Ph zemlje. HulkBerry (20.dan) Gorilla (20.dan) Mlade se dobro drže,primjeti se razlika sad one u 20.danu i prva što je bila TripleG,ove dvije mi puno bolje,veće i jače djeluju.I da naručio sam 80x80x180 jer bude uskoro potreba za selidbu u veći prostor ;)
Ima još nešto zanimljivo.Pošto radim prvi put,i prvi put koristim onu nabrijanu :D zemlju. (HulkBerry & Gorilla) Ovaj put sam sjeme stavio u času vode,počekao klicu i stavio ih u 1l platnenu teglu s tom zemljom.Hulk je za 2 dana došao van,Gorilla treceg dan,bez ikakvih problema.Dogodilo se sljedeće-na Hulku su dva listića na špicama dobila žuto Vode su dobile i jedna i druga isto i nisu bile prezalivene. Mislio sam da im je ipak ta zemlja možda prejaka za prva 2-3 tjedna.Ali opet...da je zemlja prejaka onda bi se to isto dogodilo i na Gorilli...ili je jednostavno Hulk tak osljetljivi(jer sam i prvog pokušaja imao probleme s njim i na kraju ga bacio)ovo sad drugi pokušaj i opet zajebava al puno bolje izgleda nego prvi put :) Pošto još imam dosta te zemlje i u drugome growu ju namjeravam koristiti uz Voodoo Juice i Big Bud.I to opet moram biti jako oprezan pošto ta zemlja već ima to nešto svašta nutra. Sljedeći grow za prva 2tj stavljam u čašicu i obična zemlja bez preparata,nakon toga u teglu i tu nabrijanu :D zemlju Vaše mišljenje-što se dogodilo s Hulkom?
22.2 (02:22) update Evo jednom u kompletu Temperaturu održavam od 22-25 Vlaga 40-50% Led 150W stavio s 75 na 80% (Sljedeći put idem ispočetka sa 80% svjetla) Na početku je bila riječ samo 2 komada,i sad evo trojice :D A sad malo kad pogledam ovaj set i ovog Triple G-a,uuuh bit će tijesno :D 22.2(28.dan) Triple G Trenutno oko 1 - 1,5l vode kroz dan Pred 4 dana sam ga malo predoziro,to je bilo drugi put(u razmaku od 3dana)kako sam mu dao Juice-mješao ga 1ml na 1l vode,sa time ga zaliao i još na to pola litre čiste vode.Na par lista se pojavilo žuto na špicama i od onda samo voda :D kroz dan ju znam par puta sa"maglom"osvježit da se joj ispričam :) Svjetlo na 30cm razmaka Evo pacijenta :D pa samo ti rokaj :))) 22.2 HulkBerry (6.dan) Gorilla(6.dan) Držao sam ih prva 3dana u malom boxu,zbog vlege,temp. i jacine svjetla.Nakon 3 dana izbacio sam ih van na svjetlo.Danas(6.dan) sam ih podigao,trenutno su na cca.60cm od svjetla,sljedeći dan idu na 40 ili 30cm i onda ih spuštam kako rastu. I za kraj... :D došlo mi do frke-kasno paljenje...sad pošto je to razlika 3tj između njih-Triple G kad bude gotov,treba na sušenje(koje je bilo planirano u istom boxu) A sad budem imal još ova 2kom koja ne budu gotova..Imate možda neku ideju za skemijat il da jednostavno uzmem neki mali box namijenjen za sušenje i možda kad budem nove stavljal.A i opet mi treba nutra filter,i,i.pa ti sad vidi :D Veliki pozdrav ;)
Pozdrav ekipa ✌️ 17.2 update 16.2 sam stavio Gorillu I iz drugog pokušaja HulkBerry I slikanje 16.2(22.dan) Triple G Evo ekipa nešto moje avanture :) Živjeli
Pozdrav braćo i sestre:) 9.2 update Triple G 5.2(12.dan) G-ospodin Triple bio nekakav bez volje,tužna vrba :Dodma me zbedira i puknem joj malo sedativa za konje Voodoo Juice ...i u nastavku pogledajte ;P 6.2(12.dan) Malo smo si zaplesali :))) Oboje sretni:D Sljedeći dan ostavili da se odmori i zalijevanje vodom 7.2(13.dan) Selidba u 11l teglu Lagano pripreme Stavio sam na dno tegle 2cm,u slučaju..da...:D znate već.. Premjestio sam Triple G u završno teglu od 11l Prošlo je sve fino i glatko ;) slika-dokazi:nepotrebno:) 9.2(15.dan) (sutra nam dolazi društvo- Gorilla Auto i rezerva HulkBerry ;)) A sad....evo mog ljepotana A sutra počinjemo s novim automatom-stižu Gorilla i HulkBerry-koju da stavim? :D (još se dvoumim da idem bržim postupkom iz čašice,vata pa tegla,il da ponovim postupak i ispravim greške što su bile kod HulkBerry-a,staviti u kokos i čekati) HVALA na odgovorima,savjetima i Vašem vremenu;) Pozdrav :)
@Wendigo ma nije bed,(i taj lavander sigurbo boljebod ovog kaj ja koristim)(opce me sram pričat o tome :DD ) nego me počela panika hvatat,reko di sam opet kaj sjebo hahaha ;P odma idem sve kontrolirati..,da pogledao sam par dvevnika-stvarno su odlični, kaj svega ima..ludilo Još inače nisam položio taj ispit na tom filteru il kak god se to zvalo :))) Ajde da sad i to odradimo : (Moj box ima cca. 87m2) 50x50x170dimenzija Kako se ova desna strana stavi Ja brijem da ako je npr box 90m2 računamo -Onda se to dvoje zbraja?tj. Minimum ovaj gore desno mu stavim ajde na 20%(i to je onda brzina kojom on stalno radi) -A maximum (90-20=70) stavim na 70% i kad se temperatura popne više od zadanog(25) onda ga on pali na tih min+max=90m2 Ili tako-ili kako? ;D
@Wendigo frende pa imam ja filter,nadam se da na isto mislimo,stavio sam u opis:Primaklima zracnik model PK100EC-TC(EC MOTOR & TEMPERATURE CONTROL,na njemu je filter
Zaboravi stavit neutralizator mirisa Zaboravio stavit taj neutralizat mirisa :)
@beštija se tiče mirisom sam se dobro osigural,nadam se da funkcionira :) Imam 5 Young living difozora u stanu,svaki u jednom kutu :D ajde da i to zreklamiramo,ulja na prirodnoj bazi ma ludilo što sve ima ;P I ovo je taj neutralizator,čitao sam recenzije i tip napiše kao juhuhu konačno može netko od familije kod mene u posjetu nakon dužeg vremena hahaha odma se narucuje xd,dobro mene zbog fam.ne jebe nego moram si bit dobar s susedom,pa da ja njoj stavim lisice :D i deriii :))) Ugodna večer ;)
@Wendigo bomba si objasnio,al trebam još par put pročitati:D pa si još malo zyoutubiram :D pa valjda budem jednom odlučil kak da radim ;) hmm,pa za kloniranje nisam još sigurno..Aa sad...pa svaki dan mijenjam planove : D Jučer gledao neki video(neznam dal kužiš njemački,al manje bitno,dosta da vidiš nacrt,brojke i neka računica) j18fhIp74-w Uglavnom veli ako radiš npr.sad s 9kom u malom boxu da je yield puno kvalitetniji i da im ukupno puno manje treba(energija,troškovi struje...) npr svijetla,zrak,bla,bla.Dok sad na automatu ko ja 20/4 tjeram od početka do kraja. A da baš o tim sladoledima mi frend priča(jbg on par god već radi)I velim onda naletim na taj video jučer..opet zbunjen ko budala :D i šta sad....hahahaha baš foraaa hahaha al opet ja tu radim direktni prenos na vutru da čujem šta doktori vele i preporučuju. A baš mi je zabava sad to sve,nadam se da ću naći neku sredinu ;) I da,,,pošto mi je Hulkić(auto) ošo,,naručio drugi pa kad stigne direktno se priključuje Triple G Jooooj da...njemu sam u startu isto nešto..2-3dana bilo valjda previše vode i ovi listici ispod malo žuti.Sad je optimalno,Dodao sam danas malo još zemlje u nju i puštam je nek radi svoje 4.2(11.dan) Triple G I da :D čašica dobila jaknicu :))) Živio drug
3.2(10.dan) Triple G se dobro drži,zt njega ni ne slikam puno,više se boravim sa Hulkom 3dan otkako je skinuto opno,na stabljici se ništa previše nija događalo(pratio sam da se nebi osušio,te svako malo kapnuo kap vode na špicu)I jučer navečer pukne mi filmidem da vidim kako je korijen jer me brinulo da nebi bilo previše vode)polako rastavim kokos,sve u redu jedino što se sve to sporo odvija te sam ju iz kokosa stavio u zemlju,il bude krepalo do kraja il ju bude sad ova nabrijanazemlja oporavila.I eto danas male promjeneŠta reči,koju poruku poslati? Dobio sam savjet od frenda da počnem ovo pomalo koristit(1x il 2x na tjedan): I još nešto što me najviše brine -Pošto se radi o automatima-dali poslije vegetacije 20/4 ih stavim na 12/12 ili 18/6 ili da ih tjeram do kraja na 20/4? Pratim vaše radove-prava umjetnost(valjda budem i ja jednom imal tak jebene u svom boxu/dnevnikujedva čekam),vidim da vas večina ih stavlja na 12/12.Sad ili se radi o feminiziranima il automat,koja je razlika? I odma za drugi grow? Dali da i dalje radim s automatima il da stavim neku feminiziranu?(mislio sam da s automatima ima manje posla i da su prije gotovi cca.3mj)do ovima duže treba,ili griješim? Pozdrav znalcima✌️
2.2(9.dan) Prošlo je 2 dana otkako je skinuto opno sa Hulka(valjda je skinuta sad).Evo trenutnog stanja Ima li nade za nas? Lijep pozdrav ✌️
Hellooouuu✌️ 1.2(8dan) Jučer 31.1 u 22:00 sam skinuo opno(ovojnicu) sa HulkBerrya,kroz dan sam po preporuci omekšao je vodom,tijekom spavanja vlaga 70-75%,išla je dolje bez problema i bez velikog napora biljke.Evo je danas Vidljivo je da je se malo davila,gornji dio malo,ali vidi se ispod još svjetlo zeleno,tak da ima možda još nađe? Triple G sam danas stavio van iz plasticnog boxa,teško mi ju zadržavat,pa mislim da je bolje nek bude vani,odnosno valjda budem s njom nastavil,a za HulkBerry ću vidjet,ak bude-bude,ak ne..jbg,više sreće drugi put
Pozdrav ljudevi 31.1-(dan7) -Triple G se dobro drži,još je na "zadržavanju" da pričeka kolegu -HulkBerry još razmišlja?♂️Drugi dan otkako je skinuta kapica(otpalo sjeme),i još se ne otvara..možda genetika.., dali da čekam i dalje da ih držim u plastičnom boxu,il da stavim za svaki slučaj novo sjeme..Al onda opet uhvatit ritam jedne i druge,teško...ludilo Temperatura noću nejde ispod 22,kroz dan u plastičnom boxu 24,25stupnjeva i vlaga od 45-60,noću kad spavaju 4sata mrak,vlagu držim na 70%.A zracnik boxa je na 26stupnjeva. Evo i set,ja dalje u iščekivanje,održavanje ili proučavanje Živjeli botaničari
Tnx,destiliranu vodu sam sad u početku koristio da bi bile sigurne od bilo kakvih bakterija ili nečega.Trenutno su još u toj maloj plasticnoj kutiji,cekam još par dana da budu spremne i onda kaj ih izvadim van i stavim u 3dlc čašicu budem običnom vodom.Mjerio sam ph vode kod mene ima 8.40,i tip u dućanu di sam uzeo zemlju veli ne brini ništa samo zalijevajPričam frendovima za zemlju i nikome nije jasno šta sam to kupioZnam da ima puno posla oko hrane,gnojiva,miješanje,,s ovim samo zaljevaj...baš me zanima kak bude