
Galerija nije uvezena
:signs046: Ewo nakon 10 postova konačno mogu da vam predstavim Grow... Sjemenke (kanabis.org) lowryder#dvojka(od 10 niknulo 9)>>jedna "Buba" otišla LAidbacku nakon 13 dana... Posuda od 40-50L ..jebiga nismo tada znali pa su swe u jednoj NEODJELJENE al do sada se nisu baš žalile DApače...tri vrste zemlje organska(substral neki), domaći humus i neka dobra glinasta (ugradena susjedu) :) Box 93x52xoko 150(mogućih 170)...lampi 14 trenutno 2 cfl_a (6500k) i 12x2700...LAmpe su na pomičnu dasku al trenuttno pomičemo biljke prema svjetlu a ne obrnuto....jebiga nije se imalo za HPS al ide nakon owog growa.... 3 PC venta 80mm...2 unutra jedan van..hmm šta još... a HESi također od kraljeva s kanabis.org supervit i Bloom, još dolazi Fosfor...na supervit su reagirale:thumb: Temperatura od otprilike 22-23 po noći do 28-30 po danu...ove aparature za vlažnost i ph nemam pa isfuravam po filingu...zasad imamo filing za osjećaj:thankyou: Stvarno nebite vjerovali kako ove Prinčipese rastu brutalno...doslovce možeš gledat kako napreduju..:watchplant: Jedna stvar nemam pijat(pijat jebeni neznam književno) koji se nalazi ispod posude da zadržava vodu..veliko je to njesra od posude pa treba još veći tanjir(e tanjur da):) spaljevina..da li im to fali iako se redovito zaljeva?fali sigurno al jako ili.. Słike malo... 8.dan 11. dan 13.dan P.S:HVala puno LAidbacku na Ogromnom suportu...Bless to je to trenutno biti će redovit UP i BIg Up swima... Irie