Kako je nastala suša na svim područjima odlučih se na ovaj potez. Kao što sam napisao 1. put ovo radim pa se nadam da bude ispalo sve ok :D . Bile su 3 sjemenke ove vrste, ali su dvije uspjele izac ( nezz kojim razlogom nije i treća mada je i ona isklijala). Vidjet ćete na fotkama da je jedna puno razvijenija od druge razlog tomu je bio napad puža na jadnicu :( Inače stare su 29 dana od dana ubacivanja u saksiju. Zemlja je bila plantela 20L - ph 6.5 cini mi se. Ubačene su u zemlju u ponedjeljak ( plantela + obična zemlja + stiropor) i trenutno ovako izgledaju. Postamo se i dalje. :D p.s. nemojte grubo komentarima na mene ako nešto nisam dobro odradio :P