Pozdrav ekipa , moj prvi Grow ,malo sa zakašnjenjem ali kako je tako je i nisam bas vičan pisanju pa oprostite : 07.06 posadio sam 4 biljke : Strawberry cough Sour diesel Banana Tangerine dream Sve sjeme je zamnesia seed Zemlja je komposana 6,5 pH 15l top Zalivanje vodom iz česme koja odstoji par sati pH se obara Lisinskom kiselini na 6,5-6,3ph Cijelo vrijeme do 10.07 bile su u box 80x80x160 Lampa hps 250 w tad sam napravio box od rigips 100x100 I kupii lampu hidro mars 480w vent prima klima 360m3 filter nisam još montirao isto za 360m3 sve spojeno na stari dimnjak iz podruma ide u nebo. To je jedna soba u podrumu 4x4m u koju sam doveo 150mm upuh pasivno a ispuh do krova je Ca 125 mmkoji gura prima klima vent. Sto se biljaka tiče dajem plagron terra program kako proizvođač nalaze , 26 . Dan polako sam ih vrhove odrezao toping, kako sam vidio na forumu onda sam ih polako počeo savijati i razmicati grane, neiskusan sam a skoro star nemogu vise ogulise me dušmani a ja pušim bas tako da društvo ne zamjerite ako nešto pogrešno uradim drugi put će biti bolje, opomenite me ,ekipa ste vrh