Dragi moji, evo napokon se i ja odlučih da otvorim i svoj prvi dnevnik. Nakon što je dječak iz sektora za inžinjeriju odradio svoj dio posla, sada nastupam ja sa svojom princezom i dva princa...:skot::Malo su u raskoraku, jer dok su jedni jedva čekali da ugledaju svjetlo CFL-a, drugi su odlučili da provedu još neko vrijeme u toploj postelji... ;) Evo, ovako to izgleda: SK#1 Auto, AK47 Auto, NL Auto - 400W HPS Skunk #1 Auto by Sensi (a.k.a. Smrdo)- 10 litara - star 18 dana AK47 Auto by RQS (a.k.a. Rusmir) - 16 litara - star 2 dana Northern Light Auto by RQS (a.k.a. Ceca) - 16 litara - stara 10 dana Svjetlo: 16x20w CFL za vegu, 400w HPS za cvijet Režim svjetla: 24/0 Zemlja: Terramagma Hrana: Hesi Starter Kit, Slavol Box: drveni custom made, 1000 x 600 x 1600 mm, bijela unutrašnjost, 2 viseća stolna ventilatora, kupaonski ventilator za ispuh Ph: limunska kiselina, žuti kineski Ph mjerač Temp: 21-27 C, digitalni termometar za box, infracrveni za vrhove biljaka