Setio sam se da imam kamericu na compu pa je to omogucilo i ovaj kratak raport :) Pre jedno mesec ipo sam stavio nekoliko menki pod hps sa idejom da ovogodisnji grow bude prvenstveno posvecen stvaranju svezih genetika ,pa po cenu da ostanem neko vreme bez svoje medicine . Stavljene su semke bb , iz proslogodisnjeg growa jedan nepalac ,koga sam davno izgubio pa nasho :) ima ga isto na https://forums.vutra.org/threads/6401-balkansko-a-nase/page2?highlight=balkansko i cetiri iz nirvaninog indoor mixa Drzane na 12/12 od pocetka i za oko mesec dana pocele da pokazuju pol zenske su odma iznesene napolje 27.3 dok su muski ostavljeni da guraju i dalje ali bez hps-a Nirvanin mix je pokazao i dva hermija i da mogu dobili bi rep - za taj propust Ta dva su isecena pre nego sto sam se setio ove kamere na kompu :) Evo sad i glavnih zvezda ove teme Blueberry veci Blueberry manji i Nepalac Svakog dana dopunim teglice sa jos malo polena . Ja im dajem jos tri ,cetiri dana i cao :) Eto ,nadam se da ce neko ovde naci nesto zanimljivo i korisno ....