Pozdrav svima, ha odakle bih poceo , nisam ni planirao da pravim dnevnik ali doslo je do malih poteskoca koje se ne mogu resiti u ''chatu'' zbog abnormalne kolicine unosa thc-a ,i ne ozbiljnosti (ne osudjujem nikoga), pa mislim da je najbolje da ga otvorim i olaksam sebi ovaj grow uz naravno vasu pomoc, inace ovo mi je prvi indoor, svi se secate lubenice stare od prosle godine u outdooru tj ne uspelog og kusha koji je mutirao i nista nije bilo od njega , sada sam pripremio dve drugacije sorte amnesiu i gelato 33, e sad trebao sam ranije da otvorim dnevnik ,jednostavno ne stizem od posla i iskreno mrzelo me je ,vreme je doslo da se ipak otvori kako tako, ali pokusacu da prilozim sto vise informacija slika itd da napravim ovaj dnevnik da ispadne na nesto s obzirom da pravim dnevnik u 26 danu vege, dok zavrsim ovaj post vec cemo uci u 27 dan ,finansije su me takodje zaklale za ovaj grow ali boze moj tako je kako je raspolazemo sa onim sto imamo i nemam mnogo slika od pocetka growa ,ali da ne bih duzio ajde da pocnemo polako SEME Amnesia (Seedstockers), Gelato 33(Advanced Seeds) PROSTOR Grow tent 80x80x160 VK 125 Vent (outtake) VKO 125 Vent (intake) Vent oscilirajuci sa stipaljkom( mesanje vazduha) SVETLO Sunmaster dual spectrum hps 250 W ZEMLJA Plagron Grow Mix 50L POTOVI x2 Smart Pot 27L sa ruckom DJUBRIVO( e sad tu fali dosta toga sto cu usput dokupljivati , trenutno imam ovo) Seme i jedno i drugo pustile klicu nakon dan ipo.... 24. 11 . u isto vreme , i tada su stavljene direkt u potove od 27L i prebacene pod HPS 250W izbile vanka Amnesia 28.11. na 29. 11.u toku noci ,Gelato 30. 11.na 1.12. u toku noci , temperatura 24/28 vlaga 37/50 , znaci zalivene 24.11 sa 2.5 deci ciste vode obe.... 27.11. zalivene sa 0,5L svaka (1 ml alga grow, 1 kap cal maga nisam jos uvek imao root) rezim 24/0 Nazalost nemam sliku ni jednu do 10 . 12. pa cu pisati sta sam joj davao do tada i kakva je situacija bila i izvinjavam se na ne potpunom dnevniku 01.12. (8. d