Pozdrav Vutro! Prije nego li pocnem išta pisati morati cete pogledati ovu temu. https://forums.vutra.org/projektiranje-prostora-za-uzgoj/11038-boks-oprah.html Naime, u toj temi sam opisao postupak koji je predhodio ovome sto cete vidjeti nadalje u dnevniku. Koristim Hesi komplet, PH metar i sjeme od GHS. Nazalost nisam se imao vremena brinuti o ljepoticama prvih 16 dana a imao sam problem sa temperaturom. U pripremi boksa sam pogrijesio sto se tice ventilacije, odnosno na krivo mjesto sam stavio glavni ispuh. Trebao je biti u visini lampe tocno iza grla od sijalice. Slim ventilator koji je puhao po lampi je bio preslab pa sam morao staviti pleksi koji sam skuzio da imam tek nakon 10 dana iako sam i njega pripremio radi temperature :) U svakom slucaju s obzirom sto im se do sada desilo ja zadovoljan. Nisam planirao voditi dnevnik ali eto ipak nisam mogao izdrzati. Imam ovdje dobih prijatelja i primam vecinom pozitivne vibre tako da evo. Sva pitanja i kritike dobrodosli! Biljke su danas stare 27 dana. Od pocetka do kraja 18/6. Nalazile su se u startu prvih 14 dana u bocama od coca cole od 2 litre. Ako ikako mozete nabaviti bilo sta drugo u zamjenu za bocu nabavite, jer kod presadjivanja biste mogli imati probleme. Nakon presadjivanja sativasta ljepotica je nastavila dalje kao da se nista nije desilo, dok je indica ljepotici lagano trebalo cirka 2 dana da nastavi upravo radi te boce coca cole :) 6.12. su dobile prvo zaljevanje kako spada odnosno "dok ne procuri" PH vode 6.5. Svaka dobiva 4 litre vode u svakom zaljevanju od tada pa nadalje po potrebi, a kod mene se pojavila potreba svakih 3 dana. 18.12. ce joj biti 16. dan cvjetanja pa ce dobiti i prvi flush sa 60 litara vode. Idu slike sa komentarima zadnja je slikana 9.12. :) Danas oko 5 otvaram boks pa cu lupit jos koju sliku :) (sve slike su visoke rezolucije tako da možete zumirati) 25.11. 25.11. 29.11. Dva tipa kao sto vidite Indica type Sativa type Sativa 2.12. Sativa presadjena Presadjene obe u boksu
Nemam pojma vjerovatno kod kineza :D S tim da nisu moje nego od moje ljubavi :) Ujedno sa ovim dnevnikom apeliram da se moj stari dnevnik prebaci u zavrsene jer jos uvijek stoji u sumi dnevnika... edit: Nije proslo 24 sata od zadnjeg posta a ja imam nove slike. Kako sam i napisao imam neke slike sinoc od vezanja. Naime i dalje je potrebno svakodnevno vezanje jer ce inace one preuzeti kolo :) Dan 26. Prije vezanja Nakon vezanja Prije Prije Nakon Nakon Nakon Nakon Svezana u boksu Kofrči se :) Evo simpotoma kada ih przi lampa, kod mene se nije jako ocitovalo jer sam koliko toliko reagirao na vrijeme ali pripazite! Završna
Razmak 8 dana. Slika govori 1000 rijeci :) Ostatak eto tako jer sam slikao :) 23. dan . - 29. dan Zalivene nakon 4 dana nezaljevanja sa 4 litre vode svaka. PH 6.5!
Stavio sam cirka 25 % stiropora. Imao sam 60 litara zemlje i ostalo mi je jos 10 cirka, znaci nije deficit zemlja. Sa spomenom mojeg ispiranja si sam sebi odgovorio na svoje pitanje. Kakva god zemlja bila nakon drugog ili treceg ispiranja se pretvara u nesto sto vise lici na plastelin nego na zemlju. Stiropor rijesava donekle tu situaciju, odnosno lakse ju je ispirati :) A ujedno ima i dosta kisika, jer koliko sam skontao ne mozes se pretjerati, bitno je samo da korjen nije na direktnom svjetlu. Perlit sam stavio jer mi je ostalo od drenaže. Naime na dnu je sloj granula i nesto stiropora. Uglavnom je to to... edit: I da, period zaljevanja mi je bio 3 dana ali je pokazala da se na 4 dana jos bolje odrazi ono sto dobije u sljedecem. Mislim da i to ima veze isto s obzirom da je prozracna zemlja pa se "nadiše". Nemam pojma, ne tvrdim nista samo filozofiram i pokusavam skontati do sve detalj. A mogu vam reci da su automatici totalno druga spika :=) Imam spremo WW i Jack Herer tako da se sada kontam sta cu, jer mi se ne svidja ideja kombiniranja dvije sorte u istom boksu...
Pozdrav Vutroljupci :) Naime danas joj je 34. dan ukupno 16. dan cvjetanja. Slike od danas nemam slike su slikane 32. i 33. dan starosti. Uglavnom danas je na redu prvi flush kako sam i najavio prvi dan dnevnika. 100 litara vode PH 6.5, znaci svakoj cirka 50 litara. Mjeriti cu PH zemlje tokom flusha tako da mozda bude manje a mozda i vise. Sve dok ne dobijem 6.5 iz tegle ne stajem sa flushem. 16. dan cvjetanja danas i do sada nisam jos niti jednom gnojio. Prvo gnojivo ide kroz cirka 5 ili 6 dana ovisno koliko ce joj trebati da potrosi vodu od flusha. Slijede slike: 32. dan 33. dan slikano po mraku Kupio sam si kolica na kojima cu prevesti teglu od boksa do tuš kabine i nazad. Naime sada nezalivena je oko 25 KG. Poslije flusha ocekujem preko 40 tako da necu moci sam nositi i manevrirati kroz stan :D
Razmak izmedju vrha saksije i lampe je tocno 38 cm. Razmak trenutno od lampe do vrha najvise biljke je 18 cm. Skoro pa sam uvjeren da ce rasti jos maks 5 cm mozda 10 ali opet imam lufta dovoljno. Ako se raskalaši imam jos mjesta za vezanje jer nije popunila mrezu nazalost. Ali nisam razocaran jer mi je u matematici i taj AUTO dio bio sastavnica :)
Pozdrav Vutro! Sinoc sam kičmu ostavio na flushu. Svaka biljka je dobila 60 litara vode. Zadnjih 10 litara svake od njih sam dodao i SuperVit kojeg sam zaboravio da uopce imam, odnosno zadnje zaljevanje kad sam ga imao nisam ga stavio :) Sva sreca pa sam kolica nabavio jer bi stvarno bilo gadno nositi tegle od boksa do kupaone. Ono sto zelim napomeniti je to da sam sa flushem stao tek kada je voda koja je izlazila iz tegle bila na 6.5 PH. Krenila je sa 7.0 sto mi se nije svidjelo. Pitanja slobodno, slike slijede. Osim sto sam jucer flushao, dao sam si truda pa sam napravio i Light Trapove. Dugacki su jer mi nije bitno koje su duzine a kako sam ih napravio i od cega mozete vidjeti i u temi Light Trap by Oprah Prije flusha i malog razvlacenja. Sativa dominant Indica dominant Nakon flusha od 120 litara vode PH 6.5 postavljena nazad u boks. Zamjenio sam im opet mjesta te malo razvukao grane da koliko toliko sve budu na istoj razini. Keep grow and smile!
Ne testiram dovoljno dugo ali ono sto mogu reci je da je temp skocila za 3 stupnja sa ventilatorima na 15 % snage. Znaci prije light trapova sam ih drzao na 15 %, sada kad su light trapovi tu upuh i ispuh sam pojacao na 40 % i temp je i dalje 27. Znaci protok se smanjio cirka 25 %. Btw na ovim mojim trapovima ne izlazi svjetlo nigdje. Sinoc prije flusha sam ih dodatno zaljepio po coskovima gdje je pustalo lagane tockice svjetla ali je i to sada rijeseno. :) Btw nisam te skuzio sta si mislio s ovim "osecam da se oduvati ovaj grou :D"
To je ono sto sam zaboravio napisati. Temp dok ne radi lampa se i sto povecala za 3 stupnja sto mi takodjer odgovara :)
:) Imam neke slike ali mi mrsko uploadati ih. Obje i dalje rastu kao mutave. Mreze su na 80 % popunjenosti. U prosjeku 2-5 centimetara cistog rasta dnevno. Tko god nije probao definitivno bi trebao saditi automatika. Brutalni su. A sto se tice kolicine zemlje sjecam se trenutaka kada sam tek poceo uciti i citati o detaljima kod sadnje vutre. Jedina stvar koja mi je bila jedina kristalno jasna je koliko das zemlje toliko dobijes iznad :) Velika prednost je i to sto sa velikom kolicinom zemlje ne moras zaljevati puno duze nego sa manjom. Ja sam napravio flush 18 i jos ih nisam zaljevao. I mislim da ni necu do srijede. Znaci danas je 6 dana od zaljevanja a dobiti ce ga tek 8. dan. U srijedu ce dobiti punu dozu gnojiva. Kupio sam i bud candy pa cemo i njega da isprobamo. Apeliram jos jednom na administratore ukoliko ih ima koji ce procitati ovaj post da prebace zavrsene dnevnike tamo gdje im je i mjesto! :)
20. dan cvjetanja, 38. dan starosti...Nisam bio prisutan tri dana i rasle su i dalje preko 3 cm dnevno. Kolicina zemlje je enormna, takve ce biti i biljke. Nije da mi to pase ali eto dokazao sam sam sebi vise stvari :) Uglavnom idu slike. Slikane su 22.12. oko 13 sati. Biljke su monstrumi ako mene pitate, neznam koliko Vi mozete vidjeti sa slika ali stvarno strahote se desavaju :costumed-smiley-027 Samo sam ih izvadio iz boksa taj dan, poslikao za dnevnik i vratio nazad. Spakirao se i opet otisao do sinoc. Docekalo me ovo :) Znaci 42. dan starosti i 24. dan cvjetanja biljka i dalje nastavlja sa strasnim rastom. I sativa i indica. Stabljka je promjera 4 cm vjerovali ili ne. Znaci monstrumčina. Evo jedna slika na random, naime kad sam ju cistio od viska lista i listova na kojima se pokazao P- naletio sam na ovo :) Znaci, vadim biljke iz boksa oko 19h cirka. Povezao sam ih obje i to brutalno opet. I nakon vezanja je ostala jedna grana koja je previse izrasla i mislim da cu ju ocvikati ovih dana, ovisi o reakciji na gnojiva :). Znaci dobile su punu dozu Hesi Bloom(40 ml), Bud Candy(20 ml) i Hesi Phosphorus +(20 ml). Srkale su dok sam ih zaljevao. Oko 22 sata nazad u boksu. Naime cim sam vidio sta je u boksu zapalio sam buksnu. I onda sam se pogubio nakon sto sam prvu izvadio na stol :D Trebalo ih je svezati a bogami nije da su bebice pa se daju :) Eto ukratko sta se kod mene zbiva. Ako imate kakvih pitanja slobodno pitajte. Keep growing and smile PPL!!
Vidjeti ces. Ako imas zemlje koliko mislim da imas i ako ces zaljevati samo kada im je potrebno imati ces brutalu sigurno :) Znaci mislis da je ovo kod mene ok? Jesi pogledao detaljnije kako izgleda listje? Zanima me da li je i po tom pitanju sve u redu ili netko vidi nesto? Zanemarite veličinu biljke...
1.1.2013. Biljke su stare 48 dana a cvjetaju punih 30 dana! Dobile su sinoc svaka po 4 litre vode a u vodi pune doze gnojiva. Znaci Hesi Bloom, Hesi P+, Bud Candy i SuperVit. Fino se nose sa nacinom na koji se ophodim prema njima. Naime jucer sam ih prvi put vidio nakon 6 dana :) Izrasle su vise nego sam htio ali eto necu previse kukati. Skinio sam sinoc jednu granu sa svake da oslobodim malo prostora za ostatak grana koje su patile radi toga. Donji fan listovi uredno zute po PS-u. Slikice su tu. Keep grow and smile ppl!
Dobro si primjetio. Ali jednostavno ne zelim bez flusha jer na ocigled gledam sta se desava :) Jedino sto pokusavam smisliti je neki odvod ispod tegle pa da ne diram onda nego sipam dok je u boksu a da curi van u nesto :) Uglavnom mozda cak vec u ovom growu, jedini mi je bed je imam jako malo prostora za dizanje boksa a u boksu kako vidis nema niti milimetra za visinu :D U svakom slucaju bilo bi ekstra do jaja da ne moram vaditi iz boksa :D
Jutros sam skinio light trapove jer mi je temperatura u boksu 29 dok svjetlo gori, a to mi se ne svidja. Light trapove imam sa strane pa ih stavim po potrebi jer kako znate nije mi potreban stealth. Radim si ovih dana i filter koji ce isto tako imati mjesto u ormaru te ce biti tu u slucaju da zatreba. Naime imao sam susret sa punicom u puncem i rijesio sam situaciju sa alkoholnim octom. Moje preporuke za alkoholni ocat, nije se osjetilo apsolutno nista. Ali znaci 0. Nasuo sam u tri plitke a siroke posudice po 1 dcl octa i postavio oko boksa. Na ispuh i na stol iznad. Jos jednom sve preporuke ja sam evo opet odusevljen dok ovo pisem :) Biljoze su dobro nisam ih ni gledao od zaljevanja idu mi na zivce :P
Kod mene su pokazale jos u pocetku. Pa im je jedno vrijeme bilo dobro i sada mi se opet cini da se bekelje na to. Više mi se svidja ovako ujedno sto je i miris jači u stanu a s obzirom da nemam za pusiti do kraja ovog growa neka barem miriši vutra u stanu :D
Pozdrav Vutroljupci! 6. siječnja. 2013. - 53 dan stare biljke, 35 dana cvjetanja. Flush 140 litara vode. Znaci svaka je dobila 70 litara vode. Naime zadnji puta je bilo dovoljno 60 litara da se PH zemlje spusti na 6.5! Sada je nakon 60 litara vode PH bio 6.7 tako da sam nastavio do 70 i spustio na 6.5! Indica je daleko ispred sative. Po izgledu vise od 10 dana. Nemam previse rijeci za ovaj post, zadovoljan sam situacijom u boksu a vi pogledajte slike i uzivajte! :) Sativa Indica Sativa flower Stabljike su brutalne na obje biljke. Pogledajte ovo! Indica Flower
Zadovoljan sam. Daleko bolje je moglo biti samo sto je prvi puta u ovom boksu pa nisam znao bas sve unaprijed. Tako da bi mreza drugacije izgledala sigurno + 17 litara zemlje. Mislim da je bespotrebno 25 litara jer mi ne treba ovolika biljka. Ogromne su :) I jos plus tome sam vise od 20 dana bio odsutan gdje je u kljucnim trenutcima kada sam trebao reagirati napravila džunglu :) btw cupkam svaki dan pomalo to lisce, mislim da je ova slika gdje su skupa odmah cim sam boks otvorio prije nego cu je kreniti flushati :) Ocekujem minimalno 7 dana sada da nece biti potrebno zaljevati. A kad bude bilo potrebno dobiti ce punu dozu svih gnojiva. I da zaboravio sam, flush je isao sa Super Vit!
Ma nije offtopic, odgovorio si na pitanje dosta ljudi vjerovatno. U inbox mi stizu pitanja tipa "zašto toliko puta flushas biljku a ostali to ne rade?" Sada si im razjasnio sve, a svatko tko proba lupiti 2 flusha u u razmaku 2 ili 3 gnojenja;ovisno koliko biljka prima, ce i vidjeti radi cega ja to radim :) U svakom slucaju kičma me boli 2 dana nakon flusha ali ce se isplati vjerujte mi. Pogotovo sa automaticima :) Jos jedna stvar koju sam zaboravio napomenuti je Bud Candy. Znaci od kako sam njega poceo koristiti stan miriši na KIKI bombone. I to one voćne. Miris je neopisiv, zena mi cak kaze da je odluševljena. Takav osvježivač zraka necete nigdje kupiti 100 %. U svakom slucaju moje preporuke ima za dosadašnje pokazano. Vidjeti cemo kakav ce efekt imati na okus i miris kod pušenja! :) Keep growing and smile ppl!
56. dana stara 38. dana cvjetanja - Jedan neocekivan update. Odnosno nagnan pricom o flushanju opet kod mene u dnevniku da pokažem o čemu se radi. Osim sto se vidi strašna razlika i na slikama u 2 dana odnosno 48 sati od flusha odradio sam i lagano skidanje grana na sativi. Indicu sam rijesio prije 6 ili 7 dana sativa je sad dosla na red jer nisam imao vremena. Uglavnom biljkama je brutalno kontam, tako mi izgledaju. Drago mi je da Vam opisati ne mogu jer sam mislio da cu imati gadnih problema sa veličinom jer su duplo vece i duže nego sam očekivao. Uglavnom idu slike pa pogledate o cemu se radi. Nisam brojao grane ali eto to sam skinio. Plus lisce koje nije imalo svrhu ili je bilo bolesno. U svakom slucaju sad se lake dise u boksu. Pleksi sam na kraju ucvrstio sa komadom zice za reflektor. Tako sam dobio 2 ili 3 cm u visinu. Biljke sam takodjer isprepletao na nacin da sam dobio isto cirka 4 cm. Sativa Indica
Pozdrav Vutroljupci! 61. dan starosti 43. cvjetanja Nakon 8 dana koje je provela u atmosferi posta i ne jedenja apsolutno nicega biljka je laksa za vise od 50 % svoje tezine skupa sa teglom jel. Smiksao sa im full dozu gnojiva koje koristim, Bloom 40 ml, P+ 20 ml, Bud Candy 16 ml + 3 kapi SuperVit u 8 litara vode. Prije gnojiva svakoj sam dao 2 litre ciste vode PH 6.5. Napominjem da je PH vode sa gnojivima bio tocno 6.5 to nisam morao dirati. U svakom slucaju momački primaju ovo zaljevanje :) Na slikama cete vidjeti mjesto na kojem je przilo po njima pa sam bio primoran zavrsiti radove na boksu. Reflektor sam napravio kako je trebao biti od pocetka zašarafivši ga u plafon na jos jedno mjesto. Uglavnom sada svjetlo ima svoju ventilaciju. Trebao bi ugraditi jos jedan vent koji stoji sada na pleksiju ali mi se neda busiti dok su djevojcice unutra. Ujedno najavljujem i ekskluzivu za sljedeci grow :D Slika ima dosta nije ih bilo dugo :p Prije zaljevanja. Blue Mammoth je sljedeci na redu :) Nova pozicija reflektora. Sada se tek vidi ventilator koji je cijelo vrijeme bio tu samo zaklonjen sa reflektorom. Slikano na radnom. U boksu sama stoji indica. Van boksa je sativa. U svakom slucaju indica je ispred sigurno 15 dana tako da ce biti duble harvest vjerovatno.
Pleksi je 2 mm. Navodno je skoro pa identicno, tek na drugu decimalu se razlikuje postotak pleksi / staklo...U svakom slucaju bez njega nema sanse sa ovom lampom :)
Pozdrav Vutroljupci! 65 dan stara biljka, 47 dana cvjeta. Dobile su punu dozu svih gnojiva. Bloom 40 ml, P+ 20 ml, SuperVit + BudCandy. Zao mi samo sto ih ne mogu nikako poslikati na dnevnom svjetlu, slike puno bolje izgledaju u tom slucaju. Na kraju se nalazi slika u kojoj se vidi razlika od 12 dana u kojoj prikazujem razliku prije i poslije flusha! Slikan je isti hed na indici. Sve ide po planu i programu, nakon sto sam rijesio reflektor temperatura je pala jos 2 stupnja tako da im je sada idila. Pitajte ako Vas sta zanima! Uzivajte! Kupio sam velike šprice u ljekarni za 0.60 lipa odnosno 10 € centi. Doziranje perfektno :) Sativa Indica
U iscekivanju novog flusha :)
Dobar dan Vutroljupci! :) 70 dana stara, 52. dan cvjetanja Danas sam ju trebao flushati medjutim spletom okolnosti to nece biti izvedivo danas, tako da sutra ide treci flush po redu. Lijepe su, idu peglaju. Slike su od jucer :) Uzivajte :) Obe na stolu, kako stoje i u boksu
Vjerovao ili ne BudCandy je stvarno za špricanje iz dupeta! Miris je iskljucivo voćni koji prakticki nema veze s vutrom. Kiki bomboni majke mi :) U svakom slucaju sjedim, nemam za pusit, gledam, a skare mi blizu :) Netko mi je u rep napisao da cu dobiti minus ako skinem ranije pa ne smijem riskirati kontam :P
Dobar dan Vutroljupci! 71 dan starosti, 53. cvjetanja. Kasnio sam jedan dan s obzirom na raspored sa flushem pa sam njega obavio jucer. Bilo je dovoljno 120 litara vode H 6.5 odnosno 60 litara za svaku od ljepotica da se PH spusti na 6.5. Iako mnogi tvdre da PH vode koja izadje iz tegle je i dalje PH vode, ja imam drugacije misljenje. Naime prva voda koja izlazi iz tegle je PH 7.2, 7.3. Nakon 30 litara se spusti na 6.8 cirka a na kraju poslije 60 litara dodje na 6.5 cirka. Mozda i nije tocno 6.5 PH zemlje ali uvjeren sam da je jako blizu. Kičma me i dalje roka od flushanja ali mi nije krivo. Jutros kad sam ustao i otvorio boks nisam mogao vjerovati sta se desilo od sinoc do sada, hrpetina novih pistila na apsolutno svim colama. Bas ono, FTW! Minimalno 8 dana nece dobiti nista, mozda cak i 9...Uglavnom evo slika prije i poslije flusha :) E da, sad kad gledam koje slike su se uploadale sjetih se da sam zaboravio nesto napisati :) Uglavnom, planirao sam susiti vutru u boksu prije nego li sam uopce poceo grow. Ocekivao sam dvije iste biljke, odnosno dvije indike ili sative. Medjutim desilo se da imam indiku koja ce zavrsiti 15 dana prije sative sigurno, mozda i vise a i dobio sam novo sjemenje, sto nisam ocekivao. Upravo radi tih okolnosti sam imao brige 2 dana sta cu i kako cu kada indika zavrsi. I evo napravio sam soluciju. Naime upuh je pasivan, ispuh je 120 mm vent sa 3 brzine, to sve na kutiji od mikrovalne :) Indika Sativa
Dobro veče! 79 dana starosti, 61 dan cvjetanja! Nisam ih gledao danima. Rijesio digitalac da slikam neke perverzije ali kabal ne uzeh i eto opet slika telefonom. Sutra ide puna doza gnojiva sativi ( koja je barem 15 dana iza indice) a indica je od sada pa nadalje na vodi. Budemo videli ne, miskroskop je aktivan vec neko vrijeme :) Uzivajte :)
Pozdrav! 81. dan starosti 63. dan cvjetanja - 10 dana točno je prošlo od zadnjeg flusha! Ultra lagane i spremne za nastavak. Indica type je dobila flush od 60 litara, za deset dana jos jedan i nakon toga ide na otkos. Racunam jos 22 dana. Vidjeti cemo sta kaze mikroskop u svakom slucaju. Sativa je dobila punu dozu gnojiva. 20 ml bloom, 10 ml fosfor, 8 ml bud candy + superVit. Nema previse filozofije oko nje, dobiti ce jos jednu dozu gnojiva, nakon toga flush x 2 i ide i ona na otkos. btw howhighserbia, kazu da propusta ono sto treba da propusta, a kao sto mozes i vidjeti iz prilozenog, ujedno i dokaz da propusta :) Pozdravljam sve apotekare a posebno jednog posebnog koji mi je nanosio bol cijeli dan jucer :p :) Osvetit cu ti se kad tad :dada slike su visoke rezolucije tako da možete zumirati i pogledati detalje
Bas si zao :) U svakom slucaju ide harvest iz dva puta jer sativa ce da ostane duze sigurno. Tako da ce kutija biti dobra kontam :P Lako za to ako bude falilo mjesta, laganini do kontenjera i cekati ko cigo kutije :D
Veče! 86 dana stare 68 dana cvjetaju - Sativa je dobila punu dozu svih gnojiva. Za 5 dana ide flush pa flushanje jos 2 puta cirka sto znaci 20 dana. Ukupno 25. Indica ide pod noz sutra vjerovatno. Ako ne sutra, onda preksutra :) 20 - 80 je za mutne protiv smedjih tako da je to to kontam. U svakom slucaju evo slike :) Pitanja, kritike, pohvale dobrodosle :)
Vozdra ljudi! Danas je 89 starosti 71 dan cvjetanja! 87 dana starosti 69 dana cvjetanja - 9.2. otišla je pod nož kako sam i rekao. Indika jel. U boksu je sada ostalo ovo čudo :) Sativa je sada kraljica. Planiram ju ostaviti jos 25 dana sigurno. Moglo bi svašta da se rodi :) 250 W samo njoj. Indika je zadovoljila :) Uzivajte mi svi i kako bi jedan kolega rekao keep growing and smile :=)
KOmplet tegla je bila ispunjena malim korjenjčicima koji pucketaju kada ih se kida prstom. Znaci 25 litara zemlje ima smisla. Ovo sto se vidi na slici je samo ono sto se moglo uslikati :)
Nestao je cijeli update :(
Svaka čast! Gledam kako stisnuti rep u ovoj novoj shemi ali mi i ne ide bas :) Uglavnom zasluzio si da i od Mammotha dobijes za smoke report. Btw kad skinem sativu biti ce i od sative da se proba :D Uglavnom, zadnji update dnevnika je nestao i sve mi se cini da ga nece niti biti :( Trenutno je u boksu show program. Sativa je poludila totalno! Sutra ide flush pa stavim i slike ovo ono. Iako me obezvoljilo sto je update nestao :( Danas stavljam 2 Blue Mammoth na klijanje pa krecemo u novi projekt :)
103 dan starosti 85 dana cvjetanja - Opraštam se i od sative iz boksa. Indice je bilo 55g sative ce biti minimalno 20 % vise. Upravo sjedim i trimam i cekam da se slike uploadaju. Naravno, Blue Mammoth je na klijanju od jucer, lagano se nazire klica na jednoj sjemenki. Cim izadju u maramici idu u boks :) To bi bilo to sto se tice ovog growa, postavim jos jedan update kada bude sativa suha. Uzivajte! Indica je u tegli. Testiram takodjer i zip vrecicu u odnosu na teglu. Sativa u zadnjih minutama prije cirka pola sata :) Korjen je interesantan. Komplet medij je bio ispunjem sitnim korjenom.