Pozdrav Vutro :wave:. I ove godine sam se odlucio voditi dnevnik outdoor uzgoja. Pa da krenem od pocetka. Od sjemenki imamo: auto lemon skunk, auto cherry blossom, auto white widow, auto LSD i jednu fotoperiodicnu: wedding cake. Sve su narucene sa seeds mafie. Od zemlje za pocetak imam terra brill zutu od prosle godine pomijesana s novom plantella ideal i u to sam dodao cca 10-15% perlita. Ovu mjesavinu koristit cu samo dok su u malim pitarima (0,5l) prvih 10ak dana, a za kasnije kupit cu neku posteniju zemlju. Gnojiva sam narucio s hempatie pa cu ih slikati kad dodu. Autosi su bili u plasticnoj kutiji svaka u svom pamuku navlazeni s par dana odstajalom vodom te je izbila klica za 2 dana. Dame ce imati nekakvih 10ak sati direktnog sunca. Wedding cake je 15.4. izasao iz zemlje i presadio sam ga 26.4. u pot od 30l. Od kad sam ga presadio hranim ga s plantellom list (7ml na 1l vode) svako drugo zaljevanje. Eto, mislim da sam rekao sve za pocetak. Ostanite mi dobro i cujemo se za par dana.:rasta: Ide par slika: Wedding cake Automati :rolleyes: