
Galerija nije uvezena
imam osjećaj da sam na krivom podforumu otvorio post, pa sad otvaram ovdje... dakle, ni in ni ou grow, već balkon grow :) biljoze su stare 3 mjeseca, ne znam koja je sorta, prijatelj mi je dao sjemenke, pa sam ih posadio...ovo mi je inače prvi grow... neko se vrijeme nisam javljao, pa evo update...otvorite galeriju, i pogledajte da li se može već vidjeti spol...biljchice su stvarno prelijepe, zdrave, čak je jedna kojoj je grana prilikom LST-a malo napukla, najnaprednija...kidao sam im one listove koji su zaklanjali sunce koje je trebalo dopirati do vrhova...bacite koji komentar... :) http://img44.imageshack.us/gal.php?g=p1230134.jpg
susjedi koji su oko mene znaju i ok su, nema nikakvih problema što se njih tiče... evo ispod na linku u galeriju nove slikice...jel ovo jedna počela cvijetati? http://img21.imageshack.us/gal.php?g=dsc08124v.jpg
a vrti ti glavom, al ozbiljno ti kažem...ako u 4 mjeseca nije bilo ništa, naprotiv, u izvanrednim situacijama sam i sakrivao biljoze kod tih susjeda, onda ćemo izdržati još mjesec i po...a onda...:pat: btw, baš tu za koju si pokazao je probao frend jer mi je pukla jedna grančica, a taj frend ima dugogodišnje iskustvo...i kaže...šoutajm!
rugajte se vi, rugajte...i meni je bilo čudno, al ok...ako ne ništa, barem sam sazna spol jedne...znači ženka sigurno?
dakle, od 4 biljoze, jedna je definitivno curica...evo slika ostalih na linku ispod pa povirite i komentirajte ako ima ikakvih naznaka o spolu... http://img36.imageshack.us/gal.php?g=slika072.jpg
:))) ispast će da serem, ali tako sam i mislio...jedina za koju nisam siguran je ona na trećoj slici, ali mi se čini da još nije ni ušla u cvjetanje...eh sad, ako je stvarno tako, onda je prosjek dobar...od 4 biljoze, najmanje 3 ženke...
mali photo update...3 u cvjetanju, 4 samo što nije... 3 su tamno zelenih listova, a ova jedna ful svijetlih, tako je od početka...i ta svijetlih listova je 3 put pucala, a zasada ima najviše cvjetova na njoj...za njen urod se ne bojim za količinu, pitanje kako će udarati... da li da im sad nešto posebno dadem u fazi cvjetanja?
ovako...veliki problem, tražim što hitnije rješenje...na sve 4 biljke su se pojavile...bube! male crne i to sa donje strane listova...kako da ih se riješim? *****u iruda, već cvjetaju i sve, bilo bi šteta da ih nešto sad razjebe...a mislio sam da sam toga pošteđen pošto se radi o kućnom uzgoju...anybody, heeeelp?
u jbt, skuva sam žešći čaj od luka...pa što bude...ako ne uspije, idem na kemiju
evo fotografije nametnika, pa ako je netko ima iskustva, neka mi kaže kako da se riješim gamadi...probat ću danas spremiti otopinu češnjaka i duhana
prskam već 4 dana otopinom duhana i češnjaka, i čini mi se da djeluje...nekako je manje buba, skoro da ih i nema...prskat ću još 2-3 dana, onda ću ostaviti tjedan dana, i poslije ću početi ispirati... od 4 biljoze, 3 su i više nego dobre, ali ova jedna koja od samog početka kaska za ostalima, je počela blijediti i ko da se stala sa cvjetanjem...ali jebe mi se, makar je morao počupati za tjedan dana...
znači sranje žešće...a jbg, prskat ću sa tom otopinom češnjaka i duhana, pa kako bude...ima ih, ali nisu puno raširene... dignut ću danas nove slike, pa ćete mi otprilike reći koliko još do harvestinga...
jel se sićaš kako se zvao taj bio pesticid? odlučio sam i dalje prskati sa otopinom, sve dok je ne potrošim, cca. još 3 prskanja, i nakon toga ću početi ispirati...nego...ako mi biljoze dožive kraj, a buba se ne riješim, da li one ostajku na biljci tijekom sušenja?
borim se sa spider mitesima, ponekad imam osjećaj da ih je manje, a ponekad da su napredovale...uglavnom, od 4 biljoze, 3 su zdrave, vrhovi se popunjavaju, ali jedna je gotova...počela e cvjetati, međutim stala je i čini mi se da ću je morati izguliti i baciti u smeće...evo par fotki
pozdrav svima...bliži se harvesting day za jednu od mojih bebica...e sad, kako sam imao probleme sa spidermitesima, tj. imam ih još uvijek, ali sam ih sveo na minimum, zanima me što se događa sa biljkom nakon branja? da li i dalje postoji opasnost da je bube izjedaju dok se suši ili im više nije zanimljiva? I dajte mi neki link di ima sve o sušenju... još jedno pitanje...netko kaže da se biljke ne zalijevaju 10 dana prije harvestinga...jel to istina ili? sutra ću staviti svježe slike
evo par sličica...jel problem ako se tu i tamo pokoji listić osuši? vidite sami po slikama da smo u velikom finalu...baš me zanima količina...
meni se čini da su ove 2 na slikama u velikom finalu...količina kakva bude, nisam opterećen, jedna od njih ima miris ubojicu, onako nešto nikad nisam osjetio...i dalje me muče i bube, i počeli su tu i tamo listovi žutiti...što vam se čini, jel ovo spremno za harvest?
preloš urod, jeli? a što ću mu ja, bilo je dosta sunca, barem 5 sati dnevno do prije mjesec dana...sad imaju malo manje, 3-4...ha, koliko bude, bude...ne brinem se o urodu, jer s obzirom da sam pušač rekreativac, imat ću za godinu dana...nego me brine, što je ovaj jedna počela žutjeti, da ne govorim kako su je spider mitesi iznapadali sa svih strana...mislim da ću biti prisiljen ubrati je malo ranije, za nekih 4-5 dana najkasnije...
dakle...učinilo mi se da je vrijeme za harvest, pa sam ga sinoć i obavio...evo vam par slika...ovo su vrhovi sa 2 biljke, a ostala mi je još jedna sativa, koja će vjerojatno malo kasnije sazriti...e sad, recite mi otprilike koliko se dana treba sušiti i kad se stavlja u hermetički zatvorenu teglu?
a jbg, biljka broj 4 se nekako presušila, i nisam zadovoljan, pa me bilo strah da se isto ne dogodi i sa 1, a pistile su poprilično posmeđile...znači za 5 dana smoke report? :D to curing u teglu...to se samo zatvori u teglu, ili je to ona shema s vodom?
evo i pušačkog izvješća, hahahah...sušilo se nekih 6 dana i od straha da se nije presušilo, ja spremio u teglu. tokom proteklih tjedan dana, podijelio sam nešto bliskim prijateljima, ali ja nisam kušao do danas zbog neke viroze, bla, bla...eh, da sam znao da je ovako dobra, pušio bih i za vrijeme viroze.svi su mi govorili da je ganja show, ali nisam vjerovao da će mi prvi grow biti tako ubitačan. smijalica, 20 minuta nisam mogao sklepati normalnu facu, a sada me lipo spustilo i voziiiii...lagano se puši, miris je mrak...prepreprezadovoljan...to je bila biljka 1, za par dana stiže biljka 4 na degustaciju. e da, od 2 biljke sam dobio sve skupa oko 180 gr suhog...isključivo budovi u sobi mi je ostala još jedna, ženska, međutim ja prije par dana gledam, kad ono par vrhova muški!!! dvocijevka, mamu mu *****...recite mi što sad, hoće li oni budovi koji su ženski biti upotrebljivi?