Stavio da kliju 29.04. i nakon 3 dana u teglama. Zemlja je Composana za sad dok su u ovim teglama ,a kasnije idu u kente od25l.Zemlja Plantela.Za gnojidbu s jos dvoumim sa Čim da gnojim.Razmisljam naručit Hesi za sve i imam Yaru Kristanol 19-6-20.
Nema unosa u ovom dnevniku.