Mislio sam da ne otvaram dnevnik, ali zelim da pratim tok growa i to je najlakse ako vodis dnevnik.. Sada je vec 10 dan 12/12. 12. 12. 2016 sam stavio 3 durban poisona i samo jedna je proklijijala, onda sam stavio 2 white widowa i takodjer je samo jedna proklijala i onda na kraju jos jedan super skunk 10ak dana kasnije. Odmah na pocetku imam probleme sa WW i prate me i danas ali se ne sekiram vise oko growanja. Bice sta bude... Mislim da je hrdja tj ta neka gljivica a mozda je i samo takva sa tackicama kao u proslom growu super skunk i ispao je ok. Mozda malo manji yeald.. Znaci DP je vegetirala 35 dana, napravio topping na 5 internodi, pa opet oko 20 dana vege na svim granama. WW vege oko 30 jednom topping na svim granama. SS vege oko 25 jednom topping na 5 internodi. Oprema.. Homebox 160x80x80 Potgrond H 400w hps dual spectar sylvania Primaklima cooltube Primaklima 430m2 turbina Sobni ventilator Ovalazivac koji je tako jadan da jedva digne vlagu za 7, 8 % Peskiri za vlagu bolji od ovlazivaca Potovi, DP 25l, WW I SS 15 do 18L od proteina kante Temerature od 19 21 noc, 25 27 dan. Vlaga jedva 35 do 40 %. Do sada sam gnojio 3 puta, prvi put kod presdjivanja 5ml orgatrexa i 1gr bactrexa, onda jos jednom isto 10 ak dana kasnije. Te kod prebacivnja na 12/12 veliku dozu 20ml org i 2gr bac. Prosli grow sam zakasnio malo sa gnojenjem pa sam imao manje probleme u cvijetanju. Danas napravio prunning i malo ih privezao. Jako je bitan lst u manjem prostoru. Nedam da idu u visinu, prosli grow su mi sve skoro prerasle box i to mi se ne svidja.. Eto toliko za danas ako se jos nesto sjetim napisacu.. Peace ...