pozdrav svim growerima :thumb: evo kako se sunce konacno probudilo tako i moja zelja za outdorom... volio bi da im skupa prenesemo pozitivne :vutra:energije... sjeme su frebie pa ce mo vidit sta ce bit.. nadamo se najboljem :sun2: trenutno se nalaze pod 400w hps bit ce jos dva dana pod lampom i onda presasadivanje jer stavljaju sunce... ZEMLJA : uvalili mi nesto :lol: POTOVI:18l HRANA: plantela cvijet evo ih sada pa se tipkamo na presadivanju 2. dan pozdrav do presadivanja