Pa dragi moji drugari vrijeme je da kao u starom Rimu kažemo te čarobne riječi :) Za one koji ne znaju podsjetiću Vas da sam prošle godine odradio jedan divan posao https://www.vutra.org/threads/2x-blueberry-foto-1x-vertigo-auto.19249/ Ove godine sam se odlučio da, nadam se, ponovim sličnu priču. Obzirom da je ova situacija s koronom izazvala određene strateške probleme poput nabavke sjemena malkice kasnim sa čitavom pričom, ali šta je tu je, menkice su stigle i naravno odmah stavljene na klijanje i ...danas se može reći da je prvi dan života mojim pilićima :D Odlučio sam se za kao u naslovu, i trebalo je da tu legne još i White Widow auto od Dutch Passiona ali...i ovo je sreća... jeste da će se sa nestpljenjem iščekivati oktobar ali, preživjeće se nekako :) Za sada su biljoze u kući, pod LED sijalicama , trenutno su upaljene dvije od 30 w i jedna od 20 w, ukupno znači 80 w. Naravno, to nije pun kapacitet, ali kako vrijeme bude prolazilo paliće se još. Osim ovog gore navedenog, stavio sam i još nekoliko menkica od prošle sezone, što mi je ostalo od Blueberry-ija. Njih sam mislio P&P-posadi i poberi, jednostavno cu ih ćušnuti na neka mjesta gdje vjerujem da mogu uspjeti bez mog angažovanja, ali obzirom da me put tamo nanese jednom mjesečno makar, ko zna, možda i bude nešto od toga, ali da se odmah u startu zna, to su biljkice koje sam otpisao i prije nego što sam počeo...možda svi budu mužjaci, možda hermići, možda ih životinje pojedu....ne zanima me...biće presadjene same od sebe direkt u prirodu, poprskane neopitroidom i dalje sta im Bog da :) Toliko od mene za sada :) čitamo se uskoro :) e da...zaboravih...zemlja koju koristim u saksijama je florabela, a na sajtu će biti Potground H - pola vreće po biljozi.... Još i da napomenem da su BB izašli iz zemlje kao da ih neko tjera...SS sve tri izašle, al sve tri se digle po jedno tri cm, al sa sve sjemenkom, i jedna je jedva uspjela sama da se raspuca i nastavi put, ove dvije SS što se vide da su slabije sam j