
Galerija nije uvezena
Pozdrav svima, da i ja krenem s dnevnikom..vrijeme je posadjene 17.4.(malo kasnije zbog kasne zime) 15 kom. mixa northern light/power plant. par komada... :) pa cemo vidjeti sto ce biti dalje. od uvjeta se nemaju sta zaliti,imaju sunca,finu zemlju..ljubav,paznju i moju informaciju;) uzivajte i sretno svima sa ovogodisnjim happiness growom
moze,hvala na podrsci i bilo mi je drago;)
ovime zatvaram dnevnik,ove u staklenkama svakim danom sve bolje,hardcore zapalit sjest zaebavat se slusat muziku odspavat,nista za radit nisam u stanju,osim jedne indice onda me primi hiperakcija,obicno sjednem na bike il setam pese:) nadam se da ste kolko tolko uzivali u mojim adventure grow dnevniku. vidjet cemo za slj godinu sta ce biti,javim sretno svima..
hvala,bilo je i vise nego dobra godina..ponovila se. ugrubo sam je posisao,jos detaljnije moram al sad polako,zimnica je tu:).. :smoke18: :snooze:
zavrsavamo ovaj dnevnik pri kraju. harvest odrađen posto sam nasao nekoliko vrhica spaljenih od mrazova al nista previse.7 cura skinuto sjemenka malo i svaka ima od 150-250g suhog kvaliteta ok,moram sjest i popit nesto odmah nakon dima.bit ce jos bolje nakon mjesec dana tegli. zao mi je sto nisam imao fotic prilikom berbe(razbio mi se i puko objektiv) ali sam posudio barem za susenje. zakljucak:guano izvrsno gnojivo(napunilo prilicno brzo butove punih kristala i prilicno smrdi/mirisi kad se pusi). mirisi uglavnom limuni,dinje i po vockama nekim. sjemenke odsad samo female indice.i slj dnevnik bit ce opsirniji bolji nego ovaj. evo malo slika... i balkonska ako je se sjecate odpocetka,ona zavrsava ovih dana. ovih dana pripremam butter i oil. za butter nekih 100 gm lisca/grana na 500gm maslaca i parsto g na ulje pa po potrebi:) sretno svima i stay highh
neznam vise ni sam koje su vrste,pomijesale mi se sjemenke al znam da sam barem 5-6 mixa između powerplanta i nlighta zasadio. mozda je i ova tko bi znao,zasad sjemenki nema na ostalima pa :happy slj god.feminizirane svakako. hvala na komentarima sretan kraj sezone i berbe svima :smoke18:
vrh od velike lijevo neki mix,desno indica ona velika dugacka spustena s velikim batovima je pobrana,primjetio malo smeđeg trulexa na par vrhova pa da ne riskiram bolje sada je skinut nego za tjedan dana a pola biljke unisteno. puna sjemenki al masna i ima fin miris pa ce bit dobra za oil. jos koji tjedan,vrijeme odlicno neka ostane tako:)
bogey,jedva nasao dnevnik si,mozes vratiti među dnevnike?tnx dobile i zadnju dozu batmana. prije poslije giantica
a ono,na 5-6 grana sam vidio,neke grane i nemaju pa cemo vidjeti..eh. kupit ih najbolje feminizirane,znam za slj godinu muskog zadnjeg sam maknuo prije 20 dana,bilo ih je 6-7 manjih vecih al nijedan ful zreo,nemres to izbjec guerila
nahranjene guanom,razni vocni mirisi i pune se. dale mi inspiraciju pa fotkao i ova zadnja masna ipak dobila sjemenke,bit ce za ulje posto sam lijen za cistit,citrus neki nije mi uspjelo sve muske potamanit na vrijeme bez da oplode ijednu. sad se nadam da se i na ostalima nece pojavit. peace
kupio guanokalong za cvijetanje tako da ce kroz koji dan dobit pravu dozu.pise na boci od 1-2 ml na 1 litru,jer to prava mjera i nje se treba drzati ili moze malo vise?nisam nikad to koristio a evo i jedne umjetnicke sa leptiricem,taman je poletio al ipak ga uhvatio.. :vb_wave: do slj.izvjestaja
i ja cu barem 2 put im dati jos hrane. ovo je top vrh od ove zadnje,malo sam ga svinuo i poludila a u ovakvoj fazi su ostale sretni i tebi da ti veeliki butovi narastu
yep,i jednom za ruze posto nisam imao nista drugo. ovih dana cu u shop guan il sta nadjem. al smrdii :rofl:
pozdrav ekipa,ajmo dalje... :) dobile chicken gnojivo a uskoro ce i nesto tekuce,moram do shopa. al fino izgledaju zdravo i pumpaju,bilo nesto i muskih i ostalo 7-8 curki.da nam je sto duze ljeto... stay high :rasta1:
pozdrav, evo mene opet malo s izvjestajem. nisam nicim posebno zaljevo i izgledaju zdravo al svejedno morat cu reagirat na tockice rupice. dobile gnojivo za ruze svabsko neko 7d-3f-7k.nestalo mi plantele pa ce i ovo valjda biti ok. taman odem i padne kiša ko narucena:) i jedna balkonska postaje zanimljivo:) sretan grow i harvest svimaaaaa zivili
primjetio,smućkat cu nesto.. :) tnx
malo stajskog chicken sa lokalnom da. danas su dobile i malo plantele..sory sto nisam prije javio. a imam i par balkonskih,moram ih uslikat..u teglicama su al nekako sporo idu, zemlja composana a i kasno ih zasadio 01.6. slikam ih za wikend pozz
hvala svima,racunam da ce biti pola muskih,6-7 cura dovoljno. i bez ikakvih gnojiva cu vjerujem zavrsit.natural od uroda pola z apusit pola za oil:) nastavak slijedi