Bladerov brzi kritično ledeni grow 250 w COB Critical cure i Critical+ zrV5of2p-oc Zemlja: Klasman Potground H Rasvjeta: 4 x Citizen CLU048-1216 - 3500k - 90 cri 1x Cree 3000k 90 cri, driver je MW HLG- 240H- C1400A- znaći da radi na 250 w Gnojivo: BioBizz- Grow, Fish, Bloom, Top max, Root Juice, Oprema: Pirate box- 80 x 80 , TT125 vent, termometar, vlagometar Potovi: 8l Genetika: Dinafem Critical+ , Barney farm Critical Cure ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Pozdrav dragi ljudi. Ovo je brzi dnevnik koji sam sklopio od nešto slika što sam u hodu slikavao. Nije neke kvalitete ali ipak sam se odlučio da stavim jer je poseban po tome što je u boksu bilo jako ledeno, a opet se nešto i dobilo. Nisam bio par mjeseci pa me zbunio jučer ovaj novi način otvaranja, ipak je bilo 4 am i malo sam zapalio.::kauboj:: --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Grow je započeo negdje početkom dvanaestog mjeseca kao i obično pod tri CFL-a dok sam pripremao ostale stvari. Temperature su već tada bile minimalne za normalni grow. Oba Criticala+ su bila normalna dok su mi Critical Cure-vi bili retardirani. Falili listovi i čudan spor rast... malo sam bio razočaran s obzirom da su mi oni najbitniji jer mi je CBD Cheese već dosadio i imam ga još malo, a Purple Orange u tragovima. Grow sam pokrenuo čisto jer ne troši puno struje, a sjemenki imam puno jer sam dobio u dva puta dosta gratis kupujući sa BTC-om. I zbog toga je Critical+ unutra, a večina je otišla u ulje koje sam već napravio uz pomoć @mario339 -vog videa, starome za leđa. Svi su mu lumbalni diskovi lagano ispali, kreće se ali ga boli pa od ovog bolje spava