
Galerija nije uvezena
pozdrav svima.... evo moj novi grow,3 ili 4 nisam siguran ali prvi sa kupljenim sjemenom..... kao sto naziv teme kaze,radi se o cinderella 99 hybridu fem..... posadene su dvije sjemenke,i danas su obadvije izasle iz zemlje..... trenutno su pod 3 cfl lampe 23w,tu ce biti 2 tjedna dok se neoslobodi box sa hps-om,pa ce u njemu bit jos 2 tjedna i onda na cvjetanje..... zemlja je terramagma temperatura danju 25-27,nocu 15-17 evo slika box-a,a blizanke sutra...uzivajte http://i40.tinypic.com/zmeedy.jpg ovo je stara slika,da nebi pomislili da sam ih posadio u jednu posudu.....