Djeste momcad i devojcure :)) Ajde lagano da se krene sa autosima,da se ima preko leta malo dizela... Prošle godine sam odmarao,to jes nesto se sitno sadilo za gušt,a ove godine autosi i fotosi krecu opusteno... Kuca: Barneys (sa njima vec gulim 4 god full zadovoljan) Strain: Nyc Diesel 4x Zemlja: Floradur plus vermikulit 20% Prihrana: Slavol u pocetak a videcemo kako dalje :) Curice su izašle 1 maja,tako da ce im danas biti 3 dan života.... Ove godine cu se igrati na svom plejsu sa curicama,pa budemo videli kako to ide... zaboravio sam vodit dnevnik,al nadogradim se usputno :)) Ajde stej haj i peace