POZDRAV VUTROLJUPCI :wave: :banana_rasta: :respect: :rolleyes: Pa da krenem u novu avanturu a iskreno i ne planiranu.. Nisam htjeo al sam se borio nekoliko dana hoćeš, nećeš :Dvrag na jednom ramenu anđeo na drugom i naravno prevladao anđeo:D:):gled: Pa da krenemo dalje SJEME:Royal Queen Seeds Ice×1,Bubblegum ×1 RASVJETA :8×3000k 18w led i vjerojatno i u vege i u cvatu će biti tako.. Planiram ubaciti u cvatu još koju od 3000k VENTILACIJA: Ovo će da pravi buru u boxu:) Vrlo sam zadovoljan sa ventom kako izgleda, cvrst je i kompaktan o nije plastičan. Ima dve brzine +rotacija i baš momački udara:) Ovakva dva za ispuh zraka 165 kubika na h vazduha PAPICA, DODACI:Bio grow, Bio bloom, Fish Mix, Top Max, Bio Haven, Calmag, Acti Vera, Alg a Mic TRENING :Lst al neći ih previše ubijat više ću ih pustit neka se namjeste kako one hoće a ja ću ih povremeno nategnuti al prvi put ide žestoko da se zna tko je gazda:D ZEMLJA :PLANTELA BALKONIA POT: 18L Biljčice izašle 3.3 sad eto furaju 5.dan sve ide kako treba Pa i eto još maznem slikicu komplet boksa sa bebicama sa oznakom tko je tko i to je to Tipkamo se za jedno tj. Dana.. Stojte mi dobro i naduvano:)