Evo nas kako sam i rekao malo kasnim, ali no problemos. Imam još jedan Dnevnik i nadam se da će vam biti zanimljivo i da će nekome pomoći :vutra: Da ne pišem ponovo čitavu "opremu", samo ću iznjet par novi stvari. Sjemenke: 24fastbuds 3 Automata - Orange Sherbet, Wedding Cheescake i Gorilla Zkittlez Zemlja: Bio Bizz Light Mix Hrana: Bio Bizz Linija- Bio Heaven, Root J. , Bio Grow, Top Max, Bio Bloom, Alga A Mic, Calmag Agent od Canne Saksije: 12l ( 15l zemlje sigurno ) Sve tri izbile 10.6 , pa eto računam im Prvi dan, nažalost imam slike samo od jučer, pa ću postaviti. Imao sam malu nezgodu sa Wedding C., ispala saksija na pod i ona za njom skupa ::sex:: ali došla je do sebe . Dan 7. - Dobila svaka cca po 250 ml jučer + Root J sitno .. Lampe rade na 100% 440w, moram zbog ove tri ostale ljepotice u drugom Dnevniku , udaljene cca 80cm, podigao sam malo saksije u visinu i to je to, neka se naviknu *ebaiga .. Vlaga 45-50%, Temperatura 20-26 :) . Ovaj dnevnik ima posebnu neku moć, nakon 28godina, stariša se vraća ali u pojačanju sa juniorom! Mati kaže da će i ona ruke dat :rolleyes::sun2: Nadam se da ću uspjeti voditi Dva dnevnika u isto vrijeme i ne kasnit na frontovima puno :rofl::D . Hvala najboljoj ekipi :vutra:::listomahanje::