
Galerija nije uvezena
pozdrav ljudi, moj drugi grow, rasvjeta Sylvania Gro lux 400w, 13 biljčica,stare su 18dana. Prostorija je veličine 2x2m2 otprilike. Lampa je na udaljenosti 40tak cm i instalirao sam jedan serverski vent da puše samo u lampu a onaj veliki sobni puše lagano na biljke. Igrom slučaja u prostoriji se nalazi otvor za ventilaciju pa sam stavio još jedan mali vent da ispuhuje zrak van. Sve je bilo ok do prije 3 dana kada su se listovi (inače zdravo zeleni i mesnati) počeli uvijati kao na slici,samo na tri biljke. Inaće vlaga u prostoriji je 49-55% a temperatura 20-25.6 C Zaljevam ih približno svaka 2 dana ne previše odstajalom vodom iz pipe Zemlja je mix kupljene sa malim udiom zemlje za cviječe. idući tjedan započinjem sa prvim prehranjivanjem HESI gnojivima po kronološkom redu kako je u tablici napisano. Nastavit ću sa grow-om i dnevnikom te se nadam da je ovo samo prolazna dječija bolest. Molim vas prijedloge. Thnx
Planiram u fazi cvjetanja staviti još jednu HPS Gro Lux od 250w, mislim da će to biti dovoljno. što se tiće ph, zašto mislite da treba limuna?, odnosno po čemu naslučujete da su zemlja i voda lužnate? ( pošto je limun kiselina) Planirao sam kupiti tekučinu za uravnotežavanje ph zemlje ali prvo ću da kupim ph testere da provjerim točan ph. Za sada bi kroz 5,6 dana samo stavio malo gnojiva za korjenje, za bolju apsorbaciju tla kisikom. Mislim da gnojivo sadrži fosfor i dušik, uz još neke hranjive tvari.
Već sam proguglao tvoj potpis u vezi toga.., misliš da bi neko lagano gnojivo za vegetativnu fazu sa udjelom dušika pomoglo? Po HESI tablici biljka stara 2 tjedna i više, se može već lagano početi dohranjivati sa tim elementima. Probat ću pa vidjeti,dosta je to spor proces a ne želim pretjerivati sa bilo čime da ne pogoršam stvar naknadno.
Ok.Ako odstajala voda diže ph onda ću definitivno probati sa limunovim sokom. Čekam srijedu jer ću tada imati ph-metar. Šta mislite o tekučini za reguliranje ph vrijednosti?, mada kao što je već spomenuto trebao bi prvo saznati dali je ph u plusu ili minusu. Sa prehranjivanjem ću eventualno početi kad se situacija malo stabilizira. javim rezultate. pozdrav
Pozdrav , Prvo Sretan Božić! ....nakon dizanja ph sa limunovim sokom, čini mi se da su se biljke malo oporavile, žuti listovi su otpali, novi zeleni se pojavljuju. U petak sam ih zalio odstajalom vodom sa malo limunova soka i danas opet to ponovio. Oporavak je vidljiv! Vlaga je 47% ,Temp 26,6 Nastavak u idučem broju. Komentari?
Pozdrav ljudi! Evo , mislim da mogu konstatirati da bebe na prvi pogled izgledaju puno bolje nego prije 5,6 dana. kako sam napomenuo ph vode je dosta zeznulo stvar. Danas sam nabavio ph metar i voda direktno iz pipe je 7,5ph ( a kamo tek odstajala voda s kojom sam ih zaljevao). Zahvaljujući vašim savjetima sa limunovim sokom u vodi, biljke su se oporavile i idu ka boljem. Dodao sam u box još jednu CLF DUAL 250w lampu, tako da sad mislim da je rasvjeta zadovoljavajuća i da bi morale krenuti malo više u vis sa rastom , s obzirom na to da sada dobivaju puno više plavog spektra nego prije. Također sam kupio HESI komplet gnojiva (na slici) te planiram početi sa laganim prehranjivanjem. Vidio sam da jedna bočica sadrži te neke osnovne enzime za bolju opskrbljivost zemlje kisikom i hranjivim tvarima. Počeo bih sa navedenim: HESI FOSFOR PLUS -preporuća se za cijeli ciklus ,najviše za vegetaciju ROOT COMPLEX + HESI SUPER VIT također kroz cijeli ciklus POWER ZYME - preporuća se za vegetaciju svakih par dana TNT COMPLEX - preporuča se najviše za fazu vegetacije Ostala gnojiva BLOOM i gore navedena idu za fazu cvjetanja. E sada, jedna loša vijest. Danas sam uočio mudonju ( slika) i odmah ga maknuo iz sobe. Zapravo ,čudno mi je pošto su to "kao" sve feminiziranje sjemenke da se uspio prikrasti među djevojke. još čudnije mi je da je tako rano pokazao spol i dosegnuo spolnu zrelost ( s obzirom na nepuna 4tjedna). Samo se nadam da već nije odradio svoje i oprašio ostale, to bi mi bilo jako poražavajuće. mada sumnjam jer se muške uvijek prije pokazuju a i ostale djevojke nisu dosegle spolnu zrelost. Valjda?? Evo slika pa bacite komentare!! Mudonje: Ostale bebe: HESI GNOJIVA:
HESI FOSFOR PLUS - primio na znanje.... A što se tiče mudonje, i meni je to velika enigma, nisam ih gledao punih dan i pol, i jučer ono otvorim box i ????!?!?!?!?!? nisam mogao vjerovati da u tako kratkom roku se pojavio takav mudonja! Koji su vam komentari u svezi mudonje i eventualnog oprašivanja? Tj: mislite da je već uradio svoje nad curama,oprašio ih već? To se doslovno dogodilo preko noći...
Stanje ostalih beba je ok, siguran sam da još nisu stigle da se opraše jer su još u predpurbertetskoj fazi,pa i samim time smatram da ne bi trebale biti već oprašene...
Djevojke 100% još nisu izbacile pistile, u biti siguran sam. Ali mi je jako čudno da je takav mutant već dosegao spolnu zrelost! Neka hebena genetika!!!
Pozdrav ljudi, Evo par riječi mada nema ništa novo. Bebe se oporavljaju,žuti listovi ostaju dole i otpadaju , imaju neke suhe pjege na krajevima. Dobro je šta se zeleni listovi stvaraju a na nekima mislim čak da sam vidio da puštaju male pistile,ali mi djeluje malo prerano za to, ( mada kad se sjetim mudonje više mi ništa nije čudno). Šta nije to još prerano za spolno dozrijevanje?... Sve u svemu stavio sam još jednu CLF 200w lampu i sada se nadam da će početi rasti malo više uvis i više se razgranati. Rasvjeta je sada 400wHPS Gro Lux i CLF DUAL 200w ( slika)Temperatura 25,4 c, vlaga 44,5% , ph vode s kojom zaljevam 6,5. Počeo sam ih prihranjivati malim dozama ROOT ComPLEX i TNT COMPLEX. Evo slike:
Nema nažalost 4m2, negdje otprilike 2,8m2. A i mislim ih sad presaditi u veće tegle, kroz par dana, samo da vidim kako će sada reagirati na dodatnu clf-ku i dali će početi rasti malo više u visinu...
Pozdrav ljudi, prvo sve najbolje u novoj godini!!! Danas sam bebe presadio u veće tegle ( 5-litarske i 8-litarske), i nastavio sam prihranom ( HESI) po planu. Stare su točno mjesec dana ( dosta ih je usporila nekvalitetna voda i moja greška) Od kada sam nabavio ph-metar provjeravam svaki puta kada idem zaljevati vodu iz flaše i svaki puta je indikator pokazivao veliku lužnatost. PH=7,8 - 8,0 Po vašem savjetu prvo sa limunovim smanjim ph vode na 6,5 otprilike i u tu vodu po mjeri stavim gnojivo ( ROOT ComPLEX ,TNT COMPLEX + kap SUPER VIT-a i mjeru Power Zyme) - to je sve za vegetaciju. Moram također napomenuti da od kada sam stavio još jednu CLF 250w DUAL, biljke su se počele razgranati više u širinu a još nedovoljno u visinu. Ne znam kako da dobijem da rastu više u zrak. Razmak između biljka i svjetla je cca 60takcm. Još jedna jako čudna stvar je da su mi 4 automatica koje sam stavio jer nisam imao kuda s njima počeli pokazivati pistile (slika) Bacite komentare i eventualne upute ako nešto radim krivo. Temperatura 24,3 Vlaga 44% Slika govori tisuću rijeći.... Royal automatic 8 Miles High 8 Miles High Royal automatic 8 Miles High
"Očekivao sam da će malo više narasti prije nego počinju sazrijevati..." Ovako izgledaju kao mali ukrasni mini boriči...
Da ,automatici su onda stvarno nezahvalni ,ali ja sam ih i dosta zeznuo, jer ovako ako idu več sada dozrijevati urod će biti minimalan. Ali to mi nije briga, oni su ionako bili usputni u cijeloj priči. Ostale bebe napreduju,polako ali vidljivo, danas sam spustio reflektor sa clf malo niže na nekih 35cm od biljka dok je reflektor sa HPS malo višlji. (slika) Šta mislite o rasporedu svjetla i položaju reflektora?, Jel bolje da CLF DUAL bude bliži vrhovima biljaka a HPS malo višlja? Sutra stavljam mylar foliju na zidove. Pozdrav!
pa ja ih bas ne bih nazvao nezahvalnim ali ako si ih sam dosta zeznuo kako kazes onda mozda, jel znas koji je automatic strain u pitanju? no, teraj ti tvoju glavnu pricu i bude to sve ok.[/QUOTE Royal Automatic,a ostale kako u naslovu dnevniku piše.....
Slažem se sa Friškom Figom,Ph vode je jako bitan i tu sam dosta fulao u početku... A i za sada smanjivanje ph-vode limunovim sokom je dugoročno riješenje , mada u nekim gnojovima ima ph neutralizator ali o tome ću kasnije. A sa izjavom THC BOSS-a se također slažem o duljini vegetacije, jer po ovome one će morati vegetirati još mjesec dana. U tu svrhu ću promatrati kako će se Automatici ponašati. Sada se nadam samo da će dodatno svjetlo pojačati intenzitet rasta objema vrstama. Evo novi update sa mylar folijom i spuštenom CLF-kom, na 30tak cm niže od HPs-a. Pozdrav!
Pozdrav ljudi, evo mali update mada nema ništa novo pod neonom... Žuti listovi su otpali i sada mogu reći da su bebe tek počele živjeti kako spada... Naizgled mi izgledaju zdravo mada su dosta male za taj period. Trenutno su na 30-tom danu vegetacije pod režimom 18/6. 4 Royal Automatica su već počeli lagano da cvjetaju ( slika), što je bilo i za očekivati, samo sam očekivao barem malo više od njih, u pogledu veličine. 8 Komada "8 Miles High" su veće nego automatici i još ih planiram držati u vegetaciji barem 20-tak dana,ako ne i više. Šta mislite kojom metodom bi najbolje mogao iskoristiti potencijal, u smislu da povečam urod? rezanjem vrhova,LST....? Otvoren sam za prijedloge. Zahvaljujem! Evo slika: Royal Automatic - nije baš "kraljevski"
Misliš da bi mogao početi LST na Automaticima, s obzirom da su počeli sa cvjetanjem? A što sa ostalim koje nisu Automatici?, da počnem njih LST-irati također?
...zahvaljujem na brzom postu, Večeras počinjem s LST-om na 8MH, a baš radi radoznalosti bi probao na Automaticima. A šta misliš da na jednoj ili dve 8MH probam topping ,a na ostalima LST? Šaljem novi update sa slikama kroz dan-dva. Stay black! pozz
pozdrav ljudi!, eto, kako mi znatiželja neda mira,morao sam probati LST na nekim bebama. Automatic cvjeta i jako se čuje ,biljke su dosta male i ne vjerujem da će rasti još nešto više. Od 5 njih, jedan je ispao mudonja a ostala 4 idu dalje. Znate li kakav trik za povečavanje uroda Automatica sada kad je već u fazi cvjetanja? Što se tiče 8MH napravio sam LST i zanimljivo koliko se stabiljke mogu savijati ( naravno da ne puknu). Vezao sam tanki konop ispod drugog kata odozgore i pričvrstio na rupice na teglama. Biljka je sada savinuta ali valjda kako će ići prema svjetlu opet će se izdizati od vezanog djela pa onda opet vezivanje novog djela za teglu,- ako sam dobro shvatio.bit je da biljka ide što više u horizontalu?, zar ne? Zanima me koliko puta i koliko često je mogu tako LST-irati? Evo slika pa bacite koji komentar. Pozdrav! 8MH 8MH Automatic 8MH 8 MH
Primio na znanje,mada je konopac čvrst i debeo.
Pozdrav ljudi, mali update od prošlog puta, LST ide dobro, izvijaju se prema svjetlu i na stabiljci niču male grane, i to sam skužio samo koje su okrenute ka svjetlu. (8MH su trenutno na 40 danu vegetacije i da ih nisam na početku zeznuo odavno bi one išle na 12/12. Ovako imam osječaj da kada bi ih stavio na cvjetanje da bi urod bio dosta mizeran. Što mislite o držanju u vege još cca 20dana? To bi onda bilo manje-više 2 mjeseca vegetacije! Što se tiće uroda, Automatic cvjeta i to stvarno mizerno. Nevjerovatno da su tako male,a pošto su se vrhovi počeli stvarati ne očekujem neku veću promjenu tom pogledu. Dosta sam falio u starti i idući grow će biti sa malo više znanja u guzici. Temperatura -30-33 dan -23-25 noć Vlaga - 35-55% Pošto imam dvije lampe HPS 400w i CLF 250w, Automatic koji cvjeta stavio sam ispod HPS a 8MH koje su u vege pod CLF. Udaljenost od lampi - 35-40cm Imate koji savjet extra? Pozdrav!
Pozdrav ljudi, danas nema baš nekog novog update-a, nego pitanje u vezi listova. SLike nisu najnovije, stre su kojih 5 dana ali pokazuju stanje koje me muči. Naime, na krajevima listova se pojavljuju suhi djelići, još ne idu prema ostatku lista, odnosno ne šire se nego mi izgleda kao da je lampa preblizu biljkama. Neki su listovi promjenili boju u slabo žutu ali novi zdravo zeleni izbijaju van. Na slikama su automatici,ali spomenuti problem se u manjoj količini dešava i na 8MH. Automatici su na nekih 40-tak cm od 400wHPS,a 8MH su najviše pod CLF-kom na nekih 35cm ( nije toliko vruča pa mogu ići blizu nje). Htio bih napomenuti da nisu prihranjivane već 6-7 dana, a običnom vodom sam ih zalio prije 5 dana. Sutra ću dati detaljan opis sa novim slikama ali bi prije toga htio čuti vaše mišljenje da pravovremeno reagiram. Još bi htio napomenuti da se vlaga zna spustiti do 28% nakratko ali opčenito je između 30-55% Temperatura 25-35c Da li da dignem lampe na nekih 60cm? ,ili da ih ostavim ovako? Također napomena da biljke rastu dosta usporeno, možda zbog LST-a ili jer sam ih u početku dosta zahebao. Zahvaljujem
Pozdrav škvadro! Samo par svježih slika za definitivno najsporiji grow na forumu...pa da mi netko objasni listove na Automaticu,, Inače LST mi se totalno sviđa.
10 dana samo ph reg. voda... Ali da samo može biti od moje prevelike pohlepe za prihranjivanjem. Ali kažem, u 10 dana 3 zaljevanja običnom vodom. Valjda će se isprati kroz neko vrijeme.... Napomenuo bih da je bilo gore, sada mi se čini da se kreće nabolje. Uskoro stavim update pa ćemo vidjeti,...
10 dana samo ph reg. voda... Ali da samo može biti od moje prevelike pohlepe za prihranjivanjem. Ali kažem, u 10 dana 3 zaljevanja običnom vodom. Valjda će se isprati kroz neko vrijeme.... Napomenuo bih da je bilo gore, sada mi se čini da se kreće nabolje. Uskoro stavim update pa ćemo vidjeti,.. Mali pregled situacije, još uvijek se vide znakovi prehranjivanja.., danas četvrti put zalivene sa običnom vodom.
21.1.`12
Poštovanje vutroljupci, 53.dan vegetacije, bebe su stalno pod režimom 18/6. Zaljevanje svaka 3-4 dana običnom ph reg. vodom. Htio bi napomenuti da su Royal Automatic puni kristalčića i vonjaju na nevolju... 4 Automatica daju svoje dok ostali 8MH se LST-iraju i sve radi kao podmazano.Kako prvi puta radim LST,mislio sam da mi neće biti baš nešto ali se ispostavilo kao pun pogodak. Ispod glavnih i najvećih listova se stvaraju malene grančice i sve ih je više i više. U početku sam ih malo pregnojio i zbog toga izgubio mjesec dana pa su Automatici ispali maleni a i zbog njihovog životnog vijeka, ali zato 8 Miles High nakon berbe Automatika mislim ostaviti još tjedan u vegetaciji i onda na cvjetanje. Taman će se osloboditi mjesta koje Automatici zauzimaju. Uostalom, dosta priče, evo slika....
Prve slike su Royal Automatic, trenutno su u fazi cvjetanja, ostale su 8MH u fazi vegetacije, još malo pa idu na režim 12/12.
A pošto Automatic ima unaprijed određen životni vijek, ostavio sam ga u prostoriji sa ostalima na 18/6. Ispali su mali zbog poteškoča u razvoju u ranoj fazi.
Pozdrav ljudi, pošto sam dobio premještaj na poslu u drugi grad,moj grow je došao u veliko pitanje. Nekako sam uspio odraditi stvar održavanja i zaljevanja od druge osobe pa evo mali update. Automatic je takav kakav je,mali i idući tjedan ide na klanje, a 8MilesHigh će imati više mjesta u boxu pa se nadam da će se malo živnuti. Još me mući briga pošto je sjeme reg., koliko će od preostalih biljka 8MH biti ženskih a koliko muških. Za sada još ne znam pošto su još na 18/6, ali valjda će se nakon što ih stavim na 12/12 brzo pokazati tko je tko. Inaće, ima li tko iskustva sa reg.sjemenjima? Koliki je postotak ženskih a koliki muških? Hvala na odgovoru. Evo malo slika:
Plan mi je u srijedu posjeći Automatike, i ostaviti 8MH još tjedan dana na 18/6 da dobiju što više svjetla, pošto je sad gužva zbog Automatika. Tako nekako računam da se oslobodi mjesta jer su sada uglavnom Automatici ispod reflektora 400wHPS dok su 8MH ugužvane u "prstenu" svjetlosti 400wHPS ( na ivici) i odmah su ispod reflektora od 200wCLF. Kontam da dok maknem Automatike da neće više biti gužva i tjedan dana im nebi škodilo full svjetlosti od obje lampe. Mišljenje?
Kako misliš pred berbu?, Mislim ne mogu ( ne smiju) biti još u tom stadiju zbog duge vegetacije i još uvijek režima svjetlosti 18/6? Tek kad ih prebacim na 12/12 bi trebale pokazati spol i spremat se za berbu?
Imam dojam da nešto s njima ne štima od kada su proklijale... Ali danas mi je javljeno da se "kao" oporavljaju.. ne znam dok ne dobijem slike.. Sve u svemu valjda će potrajati još fazu cvjetanja... Zar ne bi trebalo biti na uzgajivaču da ih drži u veg. dokle misli da je potrebno?, i one bi trebale vegetirati doke god se režim svjetlosti ne primjeni? Hvala
Pozdrav , Automatic je gotov. Sušile su se sa cijelim stabiljkama zbog pretvorbe složenih šečera u biljci ,okrenute naopako,itd, itd,itd.... Miris je neopisiv! Intenzivan toliko da probuđuje sve organoleptičke osječaje! Jako je oštar i cijela soba mi vonja po njemu. Nešto nalik svježem cimetu. Klorofil se nešto malo osjeti dok se zapali, ali neusporedivo sa cijelokupnim mirisnim dojmom biljke. Vrhovi su tvrdi na dodir,ali zbilja jako tvrdi, i toliko ljepljivi da prste mogu isprati samo sapuniranjem u vrućoj vodi. Lupa malo prejako za moj ukus,ali to sam i očekivao. Sa gramažom se ne opterečujem. Nastavljam sa uzgojem 8 Miles High te prelazim na režim 12/12. Evo par slika, poz
Bok škvado! priča sa 8MH još uvijek traje pa da izvijestim ukratko... PowerSeed, moram te demantirati u tvojoj izjavi o "starosti biljka" jer u ovom mjesecu izgledaju još najbolje do sada!!! Imam utisak da su tek sad došle u razdoblje "pubertetskog" vrhunca, mada su još na 18/6.. još koji dan pa na 12/12. Zalijevanje H2O + TNT. Mišljenja?
Tako je ,cca 50 dana u vegetaciji a još rastu..Na početku je rađen LST te su zato i dosta niske..I naravno zbog gore navedenih problema u početku growa! Svjestan sam da je veličina usko povezana sa volumenom tegla u kojima se nalazi ali to nije pravilo,iznimke postoje..Recimo ,prošlo ljeto sam dobio u kanisteru,prerezanom na pola od 5 litara biljku visoku 2,5metra!Outdoor,naravno. U ovom slučaju je bilo problema u početku zbog loše zemlje i prejakog prihranjivanja,što je rezultirao jako sporim rastom. Ali sada mogu reći da zbilja rastu naočigled..u zadnja 3 tjedna su toliko napredovale da nije za vjerovati. Od mršavih i rijetkih biljaka sada su sve gušče i gušče. Također znam da je i svjetlo važno,ali s obzirom da je to reg.sjeme, od tih neka oduzmemo 4 ili 5 biljaka koliko bi ih moglo biti muških i dobit ćete dosta respektabilan raspored svjetla(lumena) na 5 biljaka. Naravno, s obzirom da ispadne 50% ženskih biljaka od ovoga početnog broja. Nekako se vodim mišlju da duga vegetacija može rezultirati samo boljim urodom, pogotovo sada kada vidim da rastu tako brzo i gusto. Razlika je svakim danom sve veća. Ako ništa drugo,biti će zanimljivo vidjeti kako će ispasti nakon toliko dugog perioda,smatrajte to kao eksperiment! Živi bili pa vidjeli! Pozdrav
Novi update.... 2.tjedan pod režimom 12/12. Jučer se dvije pokazale mudonje.., ostale će valjda biti cure,nekako mi je logično da su sada pokazale tko je što i da neće više biti iznenađenja. Uvjeti odlični, vlaga 50%, temp. 28C. Obična voda + bio grow / pola doze. Pozdrav! -Mudonja!
Pozdrav Ekipo! Kratak rezime .... 4 duga mjeseca , sada su bebe otpr 46dana pod režimom 12/12. Pokazale se dvije muške, ostatak su dame. Izgled napučuje da će biti potentne.., visina je prosječna otprilike metar i 60, metar i 70... Pune su vrhova, već sada sam im morao dati uporište zbog bojazni da ne puknu od vlastite težine. Prihranjivanje, Fosfor svaka 5 dana + HESi BLOOM COMPLEX. Zbog rađenog LST-a u ranoj fazi, dobio sam dojam da su se razgranale puno više nego bi to obično bilo! Na svakoj biljci ima 5,6 glavnih grana koje se granaju u više manjih i tako dalje i tako dalje .....Paradoksalno! Sve u svemu, koliko je u početku obečavala da neće uspjeti toliko sada obečaje u svoj uspjeh! U drugom growu su 4 komada feminiziranih SkunkNR:1, 28dana stare. Evo sličica: SKUNK Nr.1 8Miles High
...Ma da, ko da sam znao da će se ovo oduljiti u beskraj,pa sam započeo #1. Koja razlika u ovome i 8MH, tj. kako je jadno izgledao 8MH a kako ovo zdravo nalikuje...na greškama se uči, nema šta frendić!
..kratak refresh...
PowerSeed, 8MilesHigh su do danas stare točno 4 mjeseca i 15 dana! Prosječna visina svake je oko 160cm,s time da je najveća 180. Glavne grane se savijaju pod težinom vrhova i definitivno to je to! Danas samo tekstualna poruka ,pošto za dva, tri dana idu u branje, pa ovaj tjedan očekujte novi update, sa slikama netom prije branja i poslije žetve! Uživajte!
Zdravo Vutroljupci! ( 8 Miles High, Mandala Seeds ) Znači okruglo 4 i pol mjeseca... Danas sam ih skinuo,trimao,stavio na sušenje,...Slika govori tisuću riječi.. Netom prije branja Trihinomi ---------- Post added at 00:54 ---------- Previous post was at 00:47 ---------- Imam ti Pentax foto aparat sa fenomenalnim Macro objektivom sa digitalnim povečanjem + manualno/digitalno izoštravanje. Tako da sam s time zadovoljan što se tiće dodatnog pregledavanja!
..biti će slasno, samo neka se dobro i kvalitetno posuše.. Ako imate neki dobar savjet kako zadržati dobar okus i "masnoću" vrhova prilikom sušenja, a da se pritom ne presuše ili da nema miris po "pokošenoj travi" samo bacite komentare. Btw: moja metoda sušenja je , u mračnom šatoru, sa uključenim ventilatorima, ( upuh-ispuh), sa cijelim stabiljkama, i nakon toga u staklene teglice. Pa ako netko ima bolju ideju kako dobiti što bolje rezultate neka javi. Samo bih još htio napomenuti da paralelno sa ovim u drugom boxu su mjesec dana stare Skunk #1, 4kom. pod lampom 250 dual Envirolete, režim 18/6. a nevjerovatno je kako dobro napreduju, s obzirom da je svjetlo dosta slabo ( 250w) . Visina je cca 120cm i jako dobro i zdravo izgledaju! Mislite li da bi se sa tim svjetlom moglo odraditi i cvjetanje? Slike: ---------- Post added at 15:09 ---------- Previous post was at 15:01 ---------- Ti si već n-ti koji mi je to rekao,ali govoriš objektivno a ne subjektivno... Kakav mi je vid dobro je da sam uspio i fokusirati nešto! Al nema veze, Uživaj! Pozz
S ovime završavam dnevnik uzgoja 8 MH, pa bih molio nadležne "admine" da strpaju ovaj dnevnik u koš gdje pripada. hvala, pozdrav!
Lapsuz, ignorirajte zadnji post... pozz
Hvala prijatelju na brizi, ali Filipa Latinovica mogu pronaći jedino u Krležinom romanu. Anagram!