Postovanje!! Prije nekoliko tjedana poceo sam bacati sjemenke iz vrhova u teglice sa cvijecem kaj imam u sobi a zadnji tjedan ta teglica stoji vani na balkonu i vise nema mraza zadnjih par dana tak da su poceleeeee:::: Zemlja je ponovno domaca mesana, ovaj puta u ovom omjeru: 40 posto divlja zemlja 10 posto zemlja od lanskih tegli 10posto friska kupovna zemlja 20 posto pjesak 10 posto pepeo 10 posto domaca bioloska gnojiva (fekalije, ostaci hrane) Temperatura zraka Jutarnja: Od 2 stupnja do 5 celzija Dnevna: Od 5 do 20 stupnjeva Nocna: Od 10 do 2 stupnja Kisa Padala jucer ujutro malo, inace sve suho ali je zrak vlazan. Temperatura tla Oko 10 stupnjeva konstantno E sad ovako, za eksperte i oni koji se tako osjecaju, koga ne zanima, neka slobodno preskoci ovo citanje: Na Veliki petak se sade sjemenke. Do Usrksa i Usrksnjeg ponedjeljka one ce proklijati iz zemlje. Do kraja Korizme vegetirati i na zadnji dan Korizme presaditi. To je stari obicaj, ja ga pratim, meni se pokazao najboljim. Ja pratim katolicki kalendar jer zivim na 16 meridijanu a vama kak podneblje kaze tak si slozite i kalendar. Zivjeli!!