Pozdrav braćo i sestre :wave::wave::respect::rasta: Eto mene ali malo kasnim:) Ripperov Brain Cake foto je u pitanju koji je prvi dan na 12/12 napunila danas:) imali smo u početku malih poteškoća, bila neka munjena skrozsmiley9934ali dao sam joj šansu i eto 30 i koji dan nisam brojo točno. Zemlja Biobizz Light Mix u potu AirRap 25l..lampe e 27 8 komada 18w 3000k ×8 ali još ću ubaciti 4 ako bude bilo potrebe .. Pa ako sam šta zaboravio bit će sljedeći tjedan.. SRETNA SVIMA NOVA GODINA I SVE NAJBOLJE I ŠTO VIŠE TEGLI DA BUDE PUNO:) Eto koja slikica do sljedeće subote :ljubav:
Ola ola ola:D:rofl: Može koji suhi da još ubacim u dnevnik pa nek leti tamo di treba :) zadovoljan sam vuvom predivna je puna šećera, tvrdi hedovi i mali i veliki, miris ajme a dere bogami jebačkj.. Dobro kaže @0Marac0 high dere izuva iz cipela smiley9934:)) Ima još nešto što se suši sutra eventualno prekosutra ode u tegle i već sam ubo 2 komada braina i idemo dalje.. :) Hvala još jednom svima i pozdravljam vas :wave::respect::rasta::vutra:
Pozdrav ljudi moji Harvest je pao::ludak::::listomahanje:::drull::cool23: Cca 110. Dan sveukupno.. Bit ću odsutan 2 tj od Nedelje tako da je raniji cap cap cap neplaniran.. Ali trenutno stanje i hedovi milina i baš baš tvrdi i sočni.. Vidit ćemo kada se osuši šta će i kako da bude.. Odmah idu 2 komada u zemlju a zemlja u potovima,i idu 2 brain cakea i svašta još nešto novo :).kada se bude osušila bacim još koji fotos u dnevnik pa nek onda ide u zavšene. .. Eto koja slikica iz sušare I hvala svima koji su pratili i kojima se svidio moj grow.. Do sljedećeg puta pozdrav :wave::respect::vutra:
Pozdrav svima :wave::let::respect::vutra: 62.dan 12/12 Malo ovaj tjedan uranio al fino gasira teta brain c. :) znači idemo dalje do sljedećeg tjedna :D:drull: I dalje prima hranu s lakoćom i koristim istu kombinaciju bloom, boost, rokzbastic i tu i tamo fish mix 1ml kad se sjetim.. Jedino sam prošlo zaljevanje dao 1ml calmag i to je to što se toga tiče.. Sljedeće zaljevanje isto papica a dalje bumo vidjeli.. To bi bilo to dragi moji vutroljupci do sljedećeg tjedna Lijep pozdrav :wave::cool23::vutra::respect:
Pozdrav ekipa :cool23::respect::wave: 57.dan 12/12 Zaljevanje isto i sve i dalje bez problema. još malo pa došo kraj i računam jedno još 3 tj cca al eto budem vidio.. Najgori dio došo tako malo a tako dugo traje.. Lagano nervozan i sad bi joj odmah presudio koliko je slatka.. . Heheh.. Al neću;) Nemam više šta dodat nego vas pozdravit do sljedećeg tjedna i opalit koji fotos:) ovaj up će biti noćni:D Eto i koju dnevnu da ubacim:)
Pozdrav ekipa :rasta::banana123::respect: 7.tj 12/12 I dok ovo tipkam usput i zaljevam a i dimi se:D Pa da krenem zaljevanje za 5l vode mix ATAMi Rokzbastic 0,5ml,15ml bloom i 5ml Bloom booster T. A... Ovo je druga doza ovoga novoga što sam ubacio i za sada sve štima i ide iznenađujuće dobro.. Krmačici izgleda paše sve ovo što dobiva i krenula se debljati turbo a imamo još cca 30ak dana:) znači bit će debelo čini mi se::listomahanje:: I dalje sve kako treba bez ikakvih problema pa ću i stim privest ovaj up kraju i opalit sličice:) Do sljedećeg puta braćo i sestre pusa, ciao, bok:D:wave::let:
Čisto da dodam dnevniku novosti :) Od danas krećem i sa tim:D::listomahanje:::cool23:
Pozdrav ekipo:wave::cool23::respect::vutra: 6.tj 12/12 Trebalo je sutra biti 6.tj al pišem danas koda je sutra.. smiley9934 Neću imati vremena pa da obavim dužnost..:) U srijedu dobila 4,5l vode 20ml blooma, 2ml bio grow i ReNo N. C. 1ml..sutra ide novo zaljevanje i pripremim 5l uvijek kad procuri stajem.4,5 do 5 bude... Idući tjedan stiže novi booster da malo zamjenim top max.. Isto je bio a zove se Terra Aquatica bloom booster. To će biti novo.. Sve dalje meni se čini ide svojim tokom i dobro prima papicu a tako i napreduje :) imam još dlsta dk kraja i nadam se da ću izdržati :D6.tj cca :fuck::D::sex::no dobro mora ići do kraja nema šale:).. I kraj do sljedećeg tjedna Pa pa
Pozdrav :vutra::cool23: 5.tjedan 12/12 Lagano, lagano prolaze tjedni i sve više mi se sviđa pipica:) zaljevanje u toku pa usput da i obavim tjedni up. 5l i dalje pije već par zaljevanja srijeda, subota i tako opet. Danas preventivno calmag 1ml,20ml blooma i 10ml top max.. I dalje sve uredu napreduje fino a jedino sutra što planiram malo malo probat još raširiti koliko ide koju granu i cap cap koji list.. Vozimo do sljedeće Nedelje zdravi i veseli a ekipa vama pozdrav Budite dobri i naduvani :wave::respect::vutra::rasta:
Pozdrav ekiposi:rasta::wave::respect::vutra: 4. Tj. 12 12 Cura upravo zalivena sa 5l vode bloom i top max kombinacija. Fino je napredovala u tjedan dana i mislim da je uhvatila zalet :) Posjeko sam koji listić jer nisam znao šta ću s njima :Dono kad ga prebijaš a uvijek se vraća tamo di ne treba.hahaha..ajde ti pod makaze i gotovo :D.. Fino se zašečerila i miris ajme dobar :) Sve ostalo ok i idemo dalje do sljedećeg tjedna Koja slikica i od mene veliki pozdrav i sve najbolje :ljubav::rasta::sun2::wave::vutra:
Pozdrav dame i gospodo :respect::let::wave::vutra::rasta: 3. tjedan 12/12 i mislim da je tek sad krenula koda u strečiku.. Čini se munjena od početka pa nek tako bude i do kraja.. smiley9934 ima nekih ljudi koji znaju o čemu pričam i kakva je bila kao beba i da sam ju rezo 23h nakon izlaska i svašta.. Heheeh.. Tako je moralo biti.. No mislim da tek sad počinje ono najbolje :) Upravo zalivena sa 5l vode 6ml blooma, 1ml calmag, 1,5ml fish mix, 1ml Remo N. C... Sve i dalje uredu pije do sada 4,5l svaki treći dan i već bude dosta suha pa sam pojačao ovaj put na 5l.. Do sljedećeg tjedna dragi moji sve najbolje od zelenog :ljubav::ljubav::vutra::respect::wave:
Pozdrav narode 15.dan 12/12 malena je bacila dlakice:) ja najsretnij:) :D:razvaljen::počelo je. Jučer zalivena sa 4,5 l vode Remo N. C., Blooma, acti vera i malkice fish mix a.. Počela je mala fino mirisati i prije nego otvorim box:) dobila ke jučer dotezanje, frizuru prorijedio i sad ju puštam neka raste koliko misli.. Zadovoljan koliko sam ju rastegao, fino se razgranala. i dalje bez nekih poteškoća i neka šou počne pa da vidimo to cvjetanje duuggoo :) Eto koja slikica i do sljedećeg puta pa pa:respect::wave::let::rasta:
Pozdrav greenovci:D:wave::respect: 6 dan 12/12 Dnevna temperatura 26,27 noć 19,20.jučer zalivena sa 3,5 l vode mix calmag, REMO N. C., zericu blooma i također zericu fish mix.... Gnojiva Biobizz cijela kolekcija +Remo N. C... Brainovka nategnuta maloprije a bogami krenula pun gas što se i očekuje :) vjerojatno sam za tjedan dana u šumi punoj žica hehehe.. Natezanje svaka 3, 4 dana dok ne krene cvjetanje e onda bježim što dalje i bacam sve makazice iz kuće.. Hahahah.. Dalekozorom ima da ju promatram :) zdrava jeste, problema nema i nadam se tome do kraja.. A mislim da bi to bilo to za ovaj tjedan od mene.. Budite mi dobri i naduvani :wave::rasta::respect::ljubav: