
Galerija nije uvezena
Pozdrav Svim Botanicarima I Vutroljupcima. Prvi Put Uzgajam Brendiranu Biljku(Uzgojio Jednu Domacicu Do Sad)I Zato Otvaram Dnevnik U Svrhu Razmjene Iskustava, Savjeta, Prijedloga... Pa Da Kernemo Sa Info O Box-u. BOX-V.150cm D.110cm S.50cm SVJETLO-250W Komplet MH i HPS(za ovaj Grow cu ici samo HPS 18/6 Rezim) TEMP./VLAGA-Raspon Od 25 Do 27 Stepeni/50-60 Vlaga VENTILACIJA-2xWC Ventovi 15W, 98m3/h Za Uduv I Izduv+ Unutra Stolni Vent Za Mijesanje Zraka ZEMLJA-Terra Magma Mijesana Sa Perlitom 70/30 POSUDE-10 ili 12 Litara, Nisam Siguran, Ne Pise Na Njima. GNOJIVA- Hesi Bloom, Phosphorus+ i SuperVit SJEME-Auto NL Fem. Od Nirvane Auto Northern Light (by Nirvana Seeds) :: SeedFinder :: Strain Info Dve Sjemenke Stavljene Na Klijanje U Toalet Papir Pa U Kesu, Prva Proklijala 13.09., Druga Dan Kasnije. 14.09. Stavljene U Zemlju Pod 18W Neonkom i 1. Provirila 15. 09., Druge Jos Nema!?! Sinoc Zalivene Obe Saksije Sa 4dl Vode, Imam Hesijev pH- Growth I Bloom, Ali Jos Uvijek Sam U Iscekivanju Dig. pH Metra Tako Da Se Patim Sa Onim Jeftinim Kineskim pH-om Za Zemlju, Kao Umocim Diode U Vodu I Tako Otprilike "Nastimam" Na 6,5. jbg. Blago Bljedi Rubovi Lista, Nista Strasno Nadam Se... Danas Planiram Montirati HPS-icu. Pozdrav, Jah Bless!:vb_wave: