Evo da startam svoj 2 uzgoj biljaka,posto sam izgubia sjeme big devila automata doma sranje teskk al nema veze evo iz nekok albanskog skanka kako na zaivaju nasao 5 sjemenki i to kavlitetnih jel stvarno u par paketa nije bilo nigdje sjemenke pa san frendu reka ako nade da mi da nasa ih je 5 al 2 san stavija daj bize da budu zenkice ;). Box isto ko i oni mammoth pro60 Ventilacija i sve stvari isto osim gnojiva sta san uzea plantelli list sta vu je malo stavljat sa tin a ostalo a za cjetanje sve hesi,od treninga cu radit sve isto ko i od one lst,top. Rezim svjetla odma 12/12 dok nevidin stasu onda ih mozda malo vratin u vege pa opet u cvjetanje il ostavin u 12/12 sve cemo vidit evo kakva i vi istkuatva predlazete Klijanje standardnon u maramicama pod vodon dok nisu bacile klicu Evo malo slika jedna je 18.10 a druga 19.10
Fala ljudi a moj cerak daj bozebda budu zenkice pa da vidimo tu lipoti ;)
Evo dobia san danas sjeme neferetiti auto femme od pyramid seed i tutankhamon auto femme tako da cemo ic na ovo ipak
A evo taman san ih jucer uboa direkt u zemlju i zalija sa vode malo Pa cekan da izvire totad ostavi ovi vako nedaj boze da ne izvire pa da neminjas svako malo
Evo sta se desilo danas ja ludak nestrpljivi stavija jucer odma u zemlji i danas debil dosa doma i govrin aj da prokopan malo da vidin jesu pustile klicu jel me nestonzabrinjavalo i isa pogledat i kako san ceprka izgubin sjemu neferetiti u ton pitaru u zemlji tutankamon san isto ceprka al san ga nasa pustija je klicu i pomalo ide put gori i sad san ovu di je neferetiti ponovo zalija i zemlju vratija nadan se da ce izvirit vanka sad neznan one dvi male albancice napreduju pa cu vidit kad narastu jesu cure il muski ako budu cure ostavicu ih obe zajedno sa tutankamonon tako da eto uskoro cu i slike stavit malo ove dvi
Kako mislis prevodioca???
Nego evo malo slika dns tutan izbija vanka al malo cudno i ove dvije biloze ipak cu morat vadit van jel nece moc biz na 20/4 kao i tutan jel nisu automati pa neznan kako bi zo izvea pa cu ih maknit evo malo slika inof njih
Too legendo
Evo malo slika i da kazen admini mos prominit ovi naslov jedna tutankamon druga random Vlaga:55% Temp:28 Biljcice napreduju lipo na tutanu odraden topping a na drugoj i topping i lst Na slikama je vlaga 45 jel je box bia malonotvoren da nebi bilo zabune
Evo da se javin malo vutri pa da vide kako to ide u mene evo vako biljcicd mapreduju sve ide dobro za sad. Vlaga 58% Temp:26 Dobile su svaka orgatexa za vegetaciju i dobro se pokazalo za cvjetanje iman sve od hesia. Tutan:25 dan Albanski dop:35 dan Evo malo slika:
Evo jucer se mislia ocu li necu odradit fim na tutanu i evo odradia ga pa procjenite jel uredu. Evo slike:
Fala legendo ovo mi je prvi put fim da radin pa san bas tia pokazat da vidin jesan li dobro napravia * * * ne treba citat kada odgovaras odmah nakon posta pwrsd
Evo vako biljcicd napreduju samo tako ali dns saznan da tutan nije auto nego je obicna samo feminizirana od danas i tutan ide na 12/12 a bija je u vege 32 dana evo i slika malo danas zalivene ciston vodon a ika 2 dana dobile orgatexa 4ml na 2l vode obe dvi, vlaga:45 spustena jel ce u cvjetanje sad a temp:26.
Pa kad spava beba
Evo vutro da se javin nissn stiga prije neki update napravit nisan ima vrimena al evo biljcice idu po meni dobro ova albanka je usla u cvjetanje i ima 2 dana san je zalija sa hesi bloom i hesi p na 2 litre dobila 8ml blooma i 4 ml phospora isto tako i tutan je dobia koji je u pre-floweru Vlaga:48% Temp:25,6 Evo malo slika:
Reagirale su vrhunski na doze i jedna i druga stvarno su zdrave fala bogu taman sad ce dobit vode sa reguliranin ph i idemo dalje.:banana123:
Evo vutro da se javin stanje biljoza sve bolje i bolje,temperatura,vlaga standardno. Evo malo slika da vidite albancice i tutana:
Da opalimo jednu stance vjecno trajat ehhehehe :rasta::rasta:
Evo vutro da van se javin malo za blagdanske dane u mene moje jelkice idu vrhunski taman sad dobila svaka po 2l vode.da cestitan van bozic i novu godinu svima!!! Evo malo i slika:prva je albancica a druga tutan i da vas pitan po vasen misljenu koliko jos da ostavin albancicu???? Tutana cu jos dugo al zanima me za albanski dop
slazem se za tobon lazaruse mislija san je jos 30 dana ostavit nego eto tija san pitat da vidin vase misljene jos a razvila se brzoo stvarno je jebena bila od pocetka a i drza san je na 12/12 od pocetka a prebacije je u vee samo 7 dana i onda ponovo na 12/12 ljudovi mojim fala van puno i jos jedan put sritan boziv i nova godina svima
A koliko bi je jos tribalo oatavit da budu amber trihomoni???
a lazaruse legendo evo tek sad usa pa vidia za albanku san pita tutana cu drzat jos dugo jel ovo san napravia radi jedne osobe koja pati od ptspa i nemoze cekat (al cekate bude li trebalo ovi put )pa cisto pitan dacu ti slike za koji dana stvarno je jebena i pumpa ko luda i jos jedno pitanje da vas pitan kad buden susija koliko dana da je drzin bas u prostoriji sa mrakon i onda u tegle???
Vutro da van se javin malo evo da vas pitan sa tutanon iman problem sta je sa njin jeli previse gnojiva ili sta mu je???? Albanka je teski bombon evo slika malo:
Koliko jos odprilike albanka ce morat gurat a tutan vidis malo nesto ko ljubicasto-zuto bice san ga malo prignojia.... Evo vidi sliku odi malo bolje
Fala kralju a dubrin sa hesi p i hesi bloom ubaci u sad i boost a svako 3 dana zalijen sa vodon pricekan 3 dana pa onda ubacin hranu pa opet vodu i tako.....
A nije da precrsto zalivan sacekan da se posusi zemlja skroz a ph stiman sa limunskon kiselinon kako Je i objasnjeno vamo
A tako mi se u proslon dnevniku objasnilo da zalijen vodon pa pricekan 2-3 dana zavisi koliki mi ne interval zalivanja onda zagnojin pa pricrkan opet 2-3 dana onda ponovo voda i takoo al nas sta moze bit ja nisan dava tutanu nikako hesi p pa moze bit da fali fosfora
Da hesi phosphor plus a koliko onda da mi interval zalivanja ako joj daje. Po 3 litre vode svakoj?
Potovi su od 15 litara a svako 2-3 zalivanje cu hranit
Evo vako stanje stoji ima san nekih problema sa murijon.... Pa san ove 2 biljcice primistija ali sannih stavia u sator pro mammoth120 sa svon opremom jer sa to kupija sa sljedeci grow sta planiran 5 chees kusheva zasadit, sad san njih stavia tu i bogami prodisale su punim plucima em se deblaju svaki dan ave vise vise to je nemoguce lazaurse slike bi stavia al nrsmin sa mobitelon tu i nacemo neku caku pa da ti pokazen al vidicemo uglavnon sve u svemu biljoze zdrave i da tutanu san da fphospor plus i rekuperala se
A nisan fala bogu al opet nije za igrat se... Slikacu ti kad budu skroz gotove pa da vidis a sta mislis da ih ostavin jos 20-30 dana ???? Hehe
:spliff::spliff::spliff:Evo vutro da se javin zao mi je sta nisan moga slike stavit al evo biljoze su odradile svoje prethodno san ih otusira i sve to drza ih 2 da a u marku... Obisija san ih naopako ali san ih iscupa iz zemlje prethodno san ih otrima i eto zavrsija i ovi dnevnik stavicu van slike neke kad donesem par grancina vamo:spliff:
Jesan jesan al koja mukq za iscupat ih brate moj tribas bit king kong hehehehehe
Pa tako san napravija al brate dannja to budala malo na silu isa evo slika albanke prije se osusila nego tuta tuti jos bar 2-3 dana
A albanka bolesno ubija i lagana je lip okus mirise nako limunkasto a tutan se jos nije osusija skroz zapalija dan ga udara bolesno al Triba ga jos osusit da okuson bude bolji I da jos albanka je dala 110 suhoga a susila Se 6 dana tuti jos triba bar 2-3 po meni
Evo ljudi da se javin do kraja jos i tutana san skinija nakon 7 dana i okuson je vrhunski nekako vocno zadovoljan san sve u svemu i za koji tjedan startamo novi uzgoj ali u pro mammoth120 evo slike tutana