Pozdrav prijateljima starim i prijateljima budućim :let:, avantura je pred nama, proljetna pustolovina, lov. Ovog puta lovimo g/w, nešto novo, sad ga imam sigurno :D! Oprema se nagomilala, kemije svakakve, ventilatora hehe nesmijem reći koliko, valjda mi je to fetiš, ni jedan nije u pogonu sem bb u velikom boksu 60×80×240 u kojeg ce i ove naše dame za mjesec dana. Pod HPS 250W najprije dual pa cvat. Zemlja TM, perlit 10%, tegle klasik 0,5 L, 3 L i 12L Prihrana odvojena, hesi za jednu a atami b'cuzz drugoj (reklamni uzorak a i b nutreina i boster za korjen) Startam u kartonu, cfl, ledara haha bit će, polako, kad kolega i prijatelj uhvati vremena, samo ću reći da svaka promjena u terminu donosi kvalitet u kreaciji strujnog sklopa kompletnog vega boksa, ideje pljušte, pretumbavaju se i usavrsavaju. :thumb: Dosta spike ajmo na fotke, ostalo sljedeći put.
Na 34 C posljednje dane broji. Na fotkama izgleda veća nego sto je, mali cvijetovi a struktura dobra.
Ipak je composana blumenerde stigla doma, velika vreca agra je preteška a manje pakiranje nije tako povoljno.
20 dana kasnije Moby, sprzeni listići, nakon berbe gornjeg sloja ovaj donji je bio gotovo bez klorofila i normalno skureno. WW, je pak super odreagirala, nema zamjerki. Sinoć voda, prozracena, ph 6,8. Moby sigurno berbam a ww mozda jos koji dan ostavim. Dobro je prošlo, moglo je i gore :). Malo mi je, kako god okrenem:( Tja, pinklec na rame i put bauhausa, kolega @daveclarke pronašao novu marku zemlje(barem meni nova) agro-nesto, plavi:D, dnevnike smo vidli, nice, a kosta pola para. Pola ide za znanost, led prckarije:ajnstajn:
Bravo @form, žao mi je da prva varijanta nije išla a pozdravljam žarulje, vidimo kod pante, kakadua, grisnaka i drugih da rade jako dobro, kolko jake si uzeo? Ja se odlučio za Durban DP foto fem, solo u boksu, 13grana, uh bas sam se nahrustio, sensi skinuo kilu, hm, onda ću ja pola :D @himalaja, @marginalan fala, jednako i ja vama želim i bolje! @WEEDetix kompa navrni, stigao mi paket, dojdi dok je friški.
Hvala dečki! Haz ovaj grow je vise lisnat nego cvijetan tako da masnu lisnu masu čuvam, pwrsd-oil @budalin znas dobra ideja, imam piksu dvije odstajalog lisca i s ostatkom od berbe 2. Koja ce usljediti kroz desetak dana moglo bi se probati, neka light varijanta (cvijeće nedam) :D @Stipe točno onako kako smo razgovarali, prvi sloj! :thumb: Ispod je svijetlo zelena (jedan grande moby cvijet sam cjelog caknuo, šteta, donje 2/3 je nezrelo). @form nemam vremena odmarati, zena mi je usnula san, :cool: sanjala je treći boks, :cool:, ne zna gdje sam ga instalirao veli, :cool:, vidio sam strah u njenim ocima, uzrujanost neku, okreće se uznevjereno po sobi, traži nepostojeće mjesto. Rekoh joj nježno, ne boj se draga, neće biti treceg boksa, prije bih razmislio o prosirenju prvog :)
120, 56, VIII. Moby i WW Berba prva :makaze: Skraćene za glave, Moby prvi potom WW. Fotke odrezanih glava te aranžiranje i naposljetku susenje onemogućeno crnim, masnim, ljepljivim, mirisnim hasisem. Prvi has od kad uzgajam, sastrugao škarama jedva, sve se ljepi. Radi fino, mirisi na has, ne zakucava, uglavnom Moby! Miris nevjerojatno jak kad su izvadene iz boksa, Biljke vraćene na spavanje, a ubrani vrhovi rasprostreni po podu boksa, na bijeloj kišobran svili, " difuzoru" Hrpetina lišća, sve masno i ljepljivo, haha, skupljam fino lišće za one dane, invazija iz svemira, sudnji dan, povratak dinosaurusa vegetarijanca, prazne pikse.
@Stipe slazem se, kemijam previse, oba dvije su pretamne. A sad je moby puko, mada nije pecnut ni jednom. Nemre van iz boksa, flus ce trajati satima. Ne znam, velika vlaga onda a krošnja pregusta, ispod gornjeg lišća je kmica, svijetlo zeleni cvijetovi, berba u slojevima. Mene je opa tako naučio, polako ukrug. Ritual, prvo mlaka voda, prozracivanje i mjesanje kemikalija u mjehuricima, trećina u posudu u kojoj kontroliram ph i zaljevam iz male flanjke 0,33 i. 0,25, ostalo se mucka. Grabljanje sutradan.
Oko 50 dni cvata moby nešto negoduje, od kad je dobila P+, ww ok. Ne pune se baš nešto. :whato:: Makro ww Otkrivam leće :p
Otprilike 100 dana starosti, vegane pod plavetnilom LEDa dva mjeseca zbog previše plave. cvatu 32-34dana. Prihrana stalna pomalo, Hesi kompletna linija,kod zadnjeg zaljevanja uveden i P +, Atami A i B. Ph korekcija limunovom kiselinom, 6,7-6,8, zutanjak jednom mjesečno korigiram po PS Tegle su od 12 ili 15 litara neznam više, 3L svaka popije bez runoffa, polaganim zaljevanjem, cca pola sata za obje. Lampa na 45cm, Temp oko 26°-28° kod krošnje, Vlaga 50ak % Od jučer pocelo pirkanje po krosnji, ovog puta temp se ne diže, za sada ne primjecujem sušenje lišća, vent visi na gumi od gaća, jako dobro, nema vibracije, vrlo tiho u boksu, vani tišina :D Noć Dan prednost visokog boksa je u tome da toplina ode iznad lampe i bilja. U kutiji je blauberg, kupljen prekidac 1-0-2, imam najmanje 4 žice a 3 mjesta na prekidaču, misterij, @Stipe kako to riješiti (kad demontiram, okacim fotku žica da se sve vidi,sad se samo najavljujem) Vent više pirka neg samara ali i to je bolje nego nic!
Hehe, vidiš igre, isto par $ i par €, malo kn. Trosi manje a kvaliteta? @form ili je jos prerano. LED je za mrežu, prilagoditi se treba. Žarulje vidimo rade, opet visina 20-30cm iznad biljke i peri.
@cerak1000, visina ti je tu najbitnija kod odabira led lampica, mala visina boksa=3w, kod mene je visina boksa 69 izvana, testiramo cob 10w 12v, 3500k i 10000k za vegu foto-fem i kao cjeli ciklus automatika jednom godišnje (baš sad). O drugim cob samo čitam, visina im treba zbog jačine svjetla a ako ima i širine, hlađenje boksa je pasivno, a panel sa dva coba od 30w hlade dva komp venta, jel tako @form. Ak' se hoćeš igrati onda braću kineze, preporučam (40kom ledica 3500K 7,85$ hehe, 10kom 10000k 8,56$, hehe 50kom leća 90° a to su te koje i trebaju biti 8,1310$ hehehe! Idu bez nosača, super ljepilo 1€ za sve ledice i leće na njima! To je za testiranje i igru, ima i kineza po 4 $ kom, leće veceg promjera, pa reflektori i nosači., a za cvatnju kako vidimo treba više nofceka, barem kod cob diy 3$. Opet pričekajmo forma i njegovu ocjenu, gura istu vrstu u dva boksa, hps i led cip chip, bez leće a ona je bitna. Kad malo skuzis na jeftilenu onda se raspistolji i s više razumjevanja svih tih jedinica izaberi japanca. :D
Određen zadnji lolipop, hrpetina granja i lišća a odozgo se ni ne primjećuje. Kemijanje se nastavlja, 1/4 od hesi blooma, zym, atami nutreini A i B 0,3ml po litri. SuperVit uvjek. Hesi booster za cvatnju od kojeg vidim samo crveni korijen kao benifit trosim u full dozi da ga se čim prije riješim. Cana boster preporuča @Himalaya Gold, uteftereno.
10.dan cvatnje Klopa i boosteri svaki put u malim količinama, Hesi kompletna linija, Atami nutreini A i B , Root više ne upotrebljavam. Ph uz korekciju 6.5 - 6,7 Lampa Sylvania 250W cvat, na 40 cm @Pantagan, Moby d' kit dominira boksom, gle kako stišće ww, ova nema kam nego u vis, nejdu van iz boksa više nemrem ih nutra dobit više. Ne vidi se visinska razlika jer je Moby na tri knjige.
@razman frend, poštovanje, družimo se opet! @budalin, nije nego u viksi nemam internet, ! Preporučam @cerak1000, kriv sam priznajem. Nadoknadit ću :sesir: Pozdrav rođaci, svojto, prijatelji! 3dana bez vutra org. može, 5 nemere. Životinje napreduju, nemam prigovora. :p
Ww ljeva, Moby desna.
Haha. Haha, neznam kaj mi je danas hahaha! Hvala svima, da sad ne nabrajamo, dočekalo se,:banana_rasta: hahaha(evo opet, hahaha). Haz, prava vaga, dehidrirano, netom prije "krc" grančica, 10 piksi i piksica, haha, a joj! Ima i lišća s popcornom za one dane. @Stipe slab sam ti ja s tipkama, nije žene bilo doma. A mene muči, kaj je ovo :whato:: di se pali i zašto više ne radi? Ima trikova @Blader, lampu dovoljno visoko da ne kuri biljke u cvatu, @adri jev vutrometar pokazao se presudnim. Dualka na 30cm a cvat 45-50cm u cvijetanju, vega moze nešto ispod ( Sylvania obje). :cool: 10 piksica 240g :D :razvaljen:::puuuh::
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA - Zagor O - JEEEEEEEEEEEEEEEEEEE - Jura Stublic BAAAANZZZZZAAAAAIIIIIII - Woman from Tokyo VAU - VAU! CIU - CIU! - psić i tič DAS SHENE BLOOMEN! - papa Joseph Ratzinger 418 - 176 = 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 242 g. Master Blaster, Pink Panter, Dusko Lotkin i ini iz kuće slavnih, dajte mjesta, 242 lennona + 80 smrdulje = Hahaha 322g. Čistog Suhog Cvijeta pod 250 W HPS - a. g/W = 1,288 Idem si cestitati pred ogledalo. Alter ego, Svaka ti dala! Hahaha i tebi sinko!
Plan, sutra susara postaje opet boks, moby dobiva veliku teglu punu TM i perlita 10%, 3,5L sa S. V., root, zym. Mazara sam zaboravio u vodi:D, sad će pikiranje!
56.dan :p ww presađena, moby zakinut :eek: ne stanu obje tegle u boks :mad:
Vozdra vutro! Hvaliti treba adrija,sva je struja njegova ideja i nabava i montaža i uputstva i sati razgovora. Hvala i HG na sigurnosnoj intervenciji, ispravno. Veselim se Mobiyu, bolje se prilagodila svijetlu i kao sto se vidi iz komentara hvaljena roba, a s boksom sam oduševljen, dobro je ispalo, sve fino radi, i metalmaniac je tu puno pomogao oko potenciometra i ploča koje još nisu pokazane, bit će sa gumbima ima i lampicu i displeje, parada kiča veli @adri :p Presadnju su dečki objasnili, ja zapravo kasnim, trebalo je već prije, korijen bolje raste i siri se postepeno. Ima i mutacija, grana sa tri racvanja, tri lista po nodi na ww. Jako sam sretan da su se trgle, frend mi se puno angažirao a malo slobodnog vremena ima i evo sve radi, raste od prve, dobro je. :cool23::cool23:
47. dan Aut temp je temp panela :D Moby Dick II WW piramid 3L tegle još koji dan pa cu ih stresirat prostorno, svjetlosno, presadnjom i nakon dugo vremena čistom vodom! Prihrana naizmjenična, Atami, Hesi. Jučerašnje hesijem, SuperVit, TNT, Root, Zym. 1/2 doze :gled: Edit Sigurnost prije svega ;) HG
@hazeri, je volimo natezati malicke ali ono je korak do kruznog uzgoja, art. Onaj dnevnik iz davnina od opa-cupa meštra ili bizzov uzgoj. Ljudi moji lampa u sredini, bez reflektora, mreža oko nje da grane ne mogu zagrliti zarulju, 360° krosnje, dakle dupla količina cvijetova. Bizzo uz inače zanimljive, edukativne, puna ideja dnevnike pokazao je jos jednu varijantu s mrežama, potražite te stare dnevnike. @grisnak ja sam ti tudum, neznam link objaviti, ona svila previše svjetla uzima, možda bi bila dobra za hibernaciju, kad bi biljka prerasla vega boks a morala bi čekati preseljenje u cvijetni. Drugi profi difuzori isto uzimaju previše, 60%,jbg.nije to za uzgoj. Jedino holografski, čekamo taj dnevnik, makina je tu na forumu, @anunnaki_ nije valjda kurslus neki. 70w troši a pokriva kao Hps od 250 ili više, nisam siguran. Firma propala a ne znam naci drugu koja proizvodi takve difuzore, isto mi nije jasno zašto druge firme ne pokušaju s time, trebalo bi na filmskim stranicama gledati, oprema za kamere, rasvjetu.
Hojla društvo, kako veli haz, vega boks pa vega traje li ga i traje, haha dobro da lenon u cvjetnom boksu odugovlaci, pa ove dvije misliteljice laganini prozivljavaju djetinjstvo. Sporo nevjerojatno, razgibat ce se pod hps-om, jos malo vege, mrežu bi probao, sanjam onakvu kao @Barbarossa što je popunio. Čudno se ponašaju od LST, glavni vrhovi stali, sve oslo u lišće, sad obje imaju duge donje grane a vrhovi i dalje stoje, poriktat ce se svjetlo kad adri dođe, nema čovjeka u zg, bit će već. @deraxor pimplam po vratima, izmisljam kako da si zakomplicirma život i ide me full, 100 kila su teška i ne dihtaju, nic ne pitaj.@budalin ne stignem virkat okolo, završavam taj boks, kilavim, spavam na radnom mjestu, pusim travu na poslu pa nije ni čudo da tolko traje. Izdimio onu smrdulju, nemrem vjerovati, hebo vater, makne miris al makne i grame ono dehidrirano skroz pa ti se stalno čini malo si stavio:razvaljen:: :puuuh:: , tvoje su vec ogromne negdje, deraxor je naš frend, ne misli ništa loše, ma već si sve skuzio , idemo dalje!
40. Dan
Kemijanje se nekad isplati Prvo bi hesi P+ (obje, @cerak1000 probao isto u jednom od dnevnika, slo era navodi u svom postu o prihrani, nije naveo hesi nego P i K) dilema koju s kojim gnojivom riješena pismo-glava metodom. Moby je krenula sa atami root i nutreini A+B, WW hesi root, TNT, S. V. Sljedeće zaljevnje obje hesi (Moby ne negoduje) zadnje zaljevanje prije dva dana atami. Dozirano 1ml od svake stavke (uspavana WW se trgla iz hibernacije a Moby grabi, LSTirane, lišće pogurano ispod, oslobođen put svijetlu, fotke su nakon 6h drugog dana, hehe) Kod mene su rovaci lista endemska pojava, jedno spricanje otopinom domaće skije iz Hercegovine rješava nametnike, dva spricanja za svaki slucaj, ( Moby nije bila napadnuta, ww dobrano se počelo širiti na mlade izdanke) Nastavit ću naizmjenice prihranjivati pri svakom zaljevanju u malim dozama primjerenim veličini i stanju. Ph korigiram kod atami prihrane na 6,5, kod hesija nema intervencije. Raste dobro, presadio bi no svjetlo je prejako, pricekat će selidbu u glavni boks.
@cerak1000 di si, di je dnevnik, indike, kush, dosta si se odmarao, proizvodnja trpi. Ove moje jučer nakon zaljevanja s prihranom kao da su krenule grane s izduzivanjem. Opet malo kemijam s prihranom i eto rezultata (nemre sad fotka jer im je noć) jednom hesi drugi put atami, u malim dozama, + P+ na početku, sve 5.
Zato da bi isprobali i difuzor koji krade lumene, ovo je jedini komad balon svile bijele boje kojeg sam našao u zg, zadnji kisobranar u zg, nije ni za kavu htio uzet, sljedeći put nosim kisobran na popravak, servis, nešto. Sve je tu ok, kombiniranja ima i sad treba naci naj poziciju, moja krivnja je sto ih šaltam dva puta dnevno, radovi još traju pomalo pa znaju prespavati u kartonu. Jedno je postignuto od prve, hlađenje panela, temp je koliko poželiš, tako ce biti i sa svjetlom. :joint: (25° može biti pod tri modula, 28° i manje sa svom ventilacijom, ne na max, pod svih pet modula, ti bokca) Glavni boks je rađen za jednu biljku taman i nadam se da ce s dužom vegom u podstolnom boksu i usvajanjem tehnika treninga na koncu i više od g/w biti dobiveno a berba svako malo! :D Ovo s difuzom to ja brijem, adri ima drugačije mišljenje, iznaci ce se rješenje. I bi svijelo! :sun2:
@budalin frende sve je ok dok ne vidim tvoje, e onda me histerija ulovi pa im mjenjam položaj, visinu, kombinaciju svijetla, jbg ostadose male. Želja mi je i bila vega 2mjeseca,haha,pazi što si želiš. Pod HPS-om ce se to raširiti. @21 gram, meni ti je u sobi đumbus, kreativni nered to ljepše zvuči. Biljcice su male, zbijene, salataste. Gazda je histerican(vec receno) a kreator cool. Danas ili sutra kad sam na miru skidam leće od 60°, testiranje, mjerenja vutrometrom (to stalno cinim, plavi filter pa crveni na njega, dobije se odnos crveno plavih fotona, ovdje je 1:2), najprije gole a potom leće od 90°,ima i varijanta s obje leće. Katarina tako smo nazvali panel (po jednom drvenom brodu s Korčule, danas vraćen pravim vlasnicima kao i otok Badija (sve dođe na svoje), Katarina je u nastajanju.
Nastavak
29.
24.dan
@Budfield grinja ima, štetočina nema :joint2: @hazeri, haha tak će ti opet biti samo počni brijat o ventilaciji, ono su cijevi koje kombiniram tokom growa, u kutiji je još 7m nove, kanalizacijska cijevna oprema, užas :) @209, može se, malo veca tegla, neka sorta radodajka i sigurno ćemo ulovit tih g/w :mario:: @budalin imaš ti pravo, malo je 250g treba vise gnojit pa ce 300 dati :eek:, nedaju mi plavi vozit za džabe, stalno nekakvo skupljanje love, za cugu, za crte (pune i žute), za spid, tu nemaju mjere. Neću više vozit, sad letim:let: Za visinu dobro zboris, već sam upozoren kako ce se ponašati od previše lux-a, stale su pred par dana s visinom, debeli listovi, preblizu su svijetlu, učim. :gled: @reaktor samo ozbiljno, jutros ih našao igraju na dva mala, hokej :razvaljen:: @Joe1234, je, pametan boks, mogu i mobitel punit. smiley9934
18.dan Rezim svijetla, 12-5-1.5-5.5 Kemija podjeljena, Moby je na Atami B'cuzz, nutrein A, NK 3-3. nutrein B PK 3-3 i root stimulator. WW će Hesi, Nahranjene s pol doze za početak. Reakcija - bujanje, vriska, cika. Još malo pretumbacije ventilacije, stisavanja, malo dihtanja i boks ce pod stol! Vrata još tražim, doći će, cekaju se termometri iz kine, zapeli negdje. O potenciometrima u "vega projektu" a uskoro i u temama o ventilaciji.
Prvi dan prilagodba novom svijetlu, drugi dan adaptacija je prošla, hrlimo svjetlu (kad dođe komponenta neće biti dizanja tegli već okretanje gumbica) 10cm od panela, izgleda dobro, učim se, pod nadzorom je kreatora, hvala @adri na sugestijama, sve mi se zmesalo od previše inf odjednom. @metalmaniac se ponudio uskočiti svojim znanjem iz elektrotehnike, (hvala nebesima, saljem ti samo anđele veli glavni!) I sad su tu dva ventica dimana s dvije diode, spojene na srednji modul ledica koji ce uvjek raditi i pale se zajedno sa svjetlom. A jeste li primjetili cinceve, veri nice i onaj termobuzir, i kako su žice uredno razvedene. Moram to pohvaliti i ukazati, das art adri.
@cerak1000 frende drago mi je da si pregledao stanje na forumu i kod mene, svi smo vrlo vrijdni i puni ideja. Evo klubski kolega i prijatelj uvodi me u tehnološku danasnjicu, frlo komplicirano, samo upogoniti panel traži znanja i vještina, bazdarenje napona, ampera uz primjenu instrumenata zahtjeva potpunu koncetraciju, uzeti u obzir gubitke napona u komponentama jer ako se tog ne sjetiš bazdaris na idealnih 9,5 a panel daje svjetla ko rodendaska torta, :objesen:strašno, nisam to mogao gledati, otišao sam pepeljare prati. A onda radost, lampica se upalila, matematika štima, panel bazdaren a pepeljare čiste. Sve je povezano, sve utječe jedno na drugo, svega moraš biti svjestan u svakom trenutku stvaranja, to je iluminacija. Malo brojaka: temperatura panela 25°, rade samo 4 ledice 10000 K, na podu boksa je 22°,radi vent na ispuhu 24V, 120/38mm, na full, bezsumno. Ni napajanje se ne čuje, fantazija, :D
temp panela ovog trena 26,5 a living rum 23. Radi samo ispuh ventic. Rana vega rezim, 40cm biljka panel.
Već je 7.dan :sun2:, režim 18/6 Kemijanje je počelo:rasta:, root stimulator, b'cuzz za prva dva tjedna dobile su obje, korjenje im je vec jučer progledalo odozdo, uskoro slijedi presadnja i onda ću odabrati koja će na Hesi, strašno teška odluka, kao i koju čarapu najprije obuti. :crazyd:
@squeriz, odose spije, vrijeme je za novi uzgoj, foto fem ti prizeljkujem. Led će brzo, barem za vega boks, djelovi su doma spremni za montažu, volje ima, vremena nema.
Tnx @lauba, nema stanke, pučka se stalno po malo pa mi jos i fali onih 50g koje do sad nisam uspio ostvariti. Srećom i taj trenutak je došao :gled:, ovog puta 252g sigurno :D
@Zlochika to ti ja ne jedem, radi kolku tolku refleksiju, s cfl-om malih zaruljama svaki dan pretumbacija i dodavanje i ovo se pokazalo ok, :D skupio sam i nešto zlatnih ambalaža, tko zna, možda je dobro, treba probati :rasta: Hvala dečki na dobrim željama, pratimo se:joint2:
Cerak, kad Lenona poberem, cirka mjesec dana sa sušenjem. :mario::. Haug Wed ajkalisve, :love2:Hana? Pazi se starog, tako je sve kceri poudavao. Lula, vatrena voda... Kap, bubu u uho si mi uvalio, par komada flanaca, možda uspije! :rasta: Grisnjak za ljetni indor može! :wave:
Evo ga @budalin, netko je spomenuo sise:p Veselo društvance :skot:::banana123::mario::
@cerak1000, tako mi je drago da si živ, sram te bilo, samo nestat, Lasko za kaznu u Celju. Super stari, nek malo ugrije pa se najdemo, nemoj mi pisati, ispricat ces mi. Pobjednik! :clap::
Klip 10w i 16w, vko 100, cjevasti kinez 125, 24V 120 38×2, 12v 12 25 ×3 i jedini koji je u pogonu a nije na fotki bb125! Aha @Stipe :joint2:, u ljeti rade svi,(pc su novi za vega boks) otvorena vrata boksa i ne smrdi toliko. A tegle, slažem se, 20L taman, sve bu došlo, svaki grow nešto od opreme :rasta: @Zelenko63, nije bitno, pa zato si povecao wate jer nije bitno, hehe, od tebe se sad isti omjer očekuje, vele da je lakše do 400g ak se ima mjesta. :D @hazeri, kužimo se, bitna je frizura, nokat... tko gleda guzice i sise:zvizd: Sretno svima u započetom uzgoju, to nam je za ljeto, mrzlo pivo, hladovina, joks!
Frendici fala na ljepim željama i društvu, stari dnevnik je pri kraju, samo čekanje a mene svrbe prsti, natezao bi, topirao, čačkao. Idem opet sa dvije radi raznolikosti dima, mada je boks savrsen za jednu, kapitalku, pa jednom će i to, hehe stvarno. Klopa, ajdmo vidjet što će ispasti, sigurno je dobro al fali 4 boostera, ne namjeravam kupovati, niti kombinirati s hesijem, npk je tu u ta dva a+b soil nutritiona. Varijante ww me zanimaju i odgovaraju vise od indika od kojih brzo klonem, a moby je od našeg prijatelja djelo i jako mi je drago da je drugi pokušaj klijanja uspio, lemon kush ćemo ponoviti na jesen, također prijateljski poklon. g/w je tu za zabavu, nije opsesija, uglavnom oko 200g uzgojim u 60×80, sasvim dovoljno. :) Za danas sam gotov s pisanjem, svima pozdrav, poljubite biljke, zalijte žene, sutra smo kod vas u dnevniku:let: