
Galerija nije uvezena
Evo da i ja otvorim taj dnevnik bio bi red. Radi se o PC Boxu, iz početka je to bio MIDI Tower, ali biljke su ga debelo prerasle, pa sam u zadnji tren našao BIG Tower, I sad je to već druga priča :) Od rasvjete su tu: za vege CFL 4x6500K + 2x2700K a u cvjetanju je omjer sijalica promjenjen na 4x2700K + 2x6500K Sjeme je divljanersko, porijeklo nepoznato :) Zemlja je teramagma i ništa nije gnojeno, prvih 15-18 dana... Poslije sam u vegetaciji koristio ASEF, a u cvjetanju Green Garden, jer se u mom gradu izgleda neko pokačio s Plantelom :P pa je nema ni na mapi :) Početni režim svjetla je 18/6. Uglavnom u par narednih postova fotografijama ću pokušati da prikažem razvoj dvoglave aždaje i njene susjede :) 6. dan Jako kržljavo izgleda, ali to je bilo do mene, prevelika temperatura u boxu i preblizu sijalicama, dolazio sam u iskušenje da je bacim u smeće (sreća pa nisam) :) 9. dan Dan kada je "dvoglava aždaja" dobila ime :) a evo i zašto :)