Pozdrav svima! Prije svega sve pohvale za forum koji je prepun korisnih informacija i ljudi koji su spremni pomoci. Evo doslo je vrijeme za moj prvi grow,nadam se da ce biti uspjesan uz malo srece i vase pomoci! ;) Oprema: Prostor: visina: 280cm, sirina: 100cm, duzina: 100cm Sjeme: GHS Jack Herer AUTO Svjetlo: 400W hps sylvania grolux+reflektor Ventilacija: kupaonski vent 125 axial fan 190m3/h +ventilator za mjesanje zraka,upuh pasivan Zemlja: plantella balkonia Potovi: 34cm promjer,u svakoj je trenutno 20l zemlje Ostalo:TermoHydro metar, PH metar Sjemenke stavljene u zemlju 4.12, prethodno proklijane...Režim svjetla 18/6,udaljeno 55cm od vrha biljke...Vlaga 45%upaljeno 75%ugaseno... Temperatura 25-28C upaljeno, 20C ugaseno To trenutno izgleda ovako: http://i57.tinypic.com/rjqh6a.jpg http://i59.tinypic.com/6igxud.jpg