Postovanje gospodi :vutra: Sjeme; 1.Afgan kush special,World of seeds 2.Afgani#1,Sensi seeds 3.Northern lights,Sensi seeds Dnevnik cu podjeliti na pet poglavlja; Vegetacija,predcvjetanje,cvijetanje,finale i harvest. Zelim malo detaljnije kroz dnevnik objasniti sustav rada sa autopotovima,kokosom,Bio tabsom.Zelja mi je podjeliti neko osnovno znanje i pokazati kako se moze uzgojiti kvalitetna ganja bez previse kompliciranja.Na pocetku svakog poglavlja cu napisati osnovne stvari tako da necete ostati zakinuti niti malo;) Tako da mozemo poceti; VEGETACIJA Sator-Secret jardin DP90,90*60*90* Rasvijeta-Prima klima reflektor sa dvije Osram neonke od 55w,svaka po 4 800 lumena,rezim svijetla je 18/6(imam i Philipsove ali su slabije..4000 lumena) Ventilacija-VKO 100 ispuh,upuh pasivan,mali vent na stipaljku od 5w Ovlazivac-na pola snage Gnojenje-Bio tabs,cijela paleta bez bilo kakvih dodataka Supstrat-100%kokos-Plagron cocos premium Glinene kuglice-Plagron euro pebles(isprane u vrucoj vodi prije sadnje) Sjemenke su jucer stavljene u vlazne maramice,danas su vec "otvorene"lagano tako da sutra planiram ubosti u kokos. Izmjesao sam mix kokosa sa kuglicama u omjeru 80%-20% sa dodatkom Microtexa u kolicini od pola grama po potu.Potovi su od litre i pol. Pripremio sam medij kako bi sutra samo ubo sjemenku i cekao prvi dan. Temperature kao i vlaga su dovedene do optimalnih vrijednosti tj. 20-22 noc,26-29 dan dok je vlaga 60-80% ,a posto se ovlazivac iskljucuje kad i svijetlo vlaga ne padne puno vec bude na 60-65%.Isto se tada iskljucuje i mali vent dok ispuh radi 24/0.Kad malo narastu...sve ce biti 24/0.U slucaju temperaturnih napada imam klimu jer necu dozvoliti nikakav stres po tom pitanju. Uvod je napravljen,a prvi update ce biti kad ljepotice provire iz zemlje tj.zapocnu svoj zivot:):thumb: Eto ekipa...nadam se da cu sa ovim dnevnikom nekom pomoci,a moj uzitak je sa vama djeliti growanje:respect: Do prvog up
Opazanja; Eto ekipa malo sveukupnog dojma.Ovo mi je po kolicini,uzgoju bio najgori grow medutim sama degustacija gotovog poizvoda je promijenila u meni sveobuhvatan pogled na travu.Naime,isao sam sa cistim indicama,jer razni indica dominant hibridi meni nebi odradili posao u potpunosti za tegobe koje ja imam.Tako da je u biti ovaj grow bio meni najbolji jer sam nasao "zlatnu sredinu" u RSO ulju od NL-a,Afgana koji mi do sada najbolje radi posao..nemam tegoba u stomaku,srce mi ne zaigra..ta ulja me "dignu" 2,3 sata..ono pricica,zeka,peka i stoned dok kod ovoga ulja je ono sto tebam..bum,par dimova Afgana...bum...bummmm...5 ujutro idem na posao svijez ko jabuka. Druga stvar...Shark..shock.cbd....to je to..zvakao sam 5,6 vrsta cbd-thc ulja..Y griega je najbolje radila posao...ali Shark..Shark me fino stondira,a da energiju..smiri mi misli,fokusira vaznost obaveze..."zlatna srdina"..to je ta prica.Ono sto hocu reci povodom ovih mojih "otkrica"je poanta da u growanju je umjece naci "pricu"koju volis slusati,osjetiti...to je to..ovaj grow me nosi naprijed...ljek je tu..na meni je...Afgani,indice..ciste...to je to..mada uvijek koji hibrid ce naci mjesta u ormaru.. Voli vas Haz:respect::thumb:
Evo konacni rezultati pa da to bude kako treba:thumb: Afgan kush special-75 grama-glavni hedovi-40 gr Afgani#1-60 gr-glavni hedovi-35 gr Shark shock cbd-80 gr-glavni hedovi 30 gr I zadnji...Bolesni Norhern lights-20 gr Ulje; Shark shock-6-7 ml NL,popcorni i trim od Afgana-55-65 gr-6 ml Ekipa...to je to...bilo,proslo..picimo dalje:respect::thumb::thumb::thumb:
Hvala momci na podrski,puno mi to znaci:respect::thumb:Daje motivaciju za otvaranje dnevnika:thumb: Inace @Mazar-i Sharif ponavljam Afgana#1 i kusha...predobro je to meni tako da hocu odraditi grow bez stresova da vidimo pun potencijal;) Sto se tice CBD-a...sve to je ljepo,dobro ali nema do Y griege cbd ako ti je potrebno kroz medicinu..ona radi posao,vjeruj mi...Shark,Moby,Candida...ljepo je to,euforicno ali Gregor je za mene top No1:thumb: Jos jedno...hvala ekipi:thumb::thumb::thumb: :vutra::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2: Jedino to dolazi u obzir...uz kvantitetu:):thumb: Edit, Molim Gospodu moderatore,osoblje foruma da mi se dnevnik prebaci u zavrsene,a smoke report sa ostalim budem stavio kroz mjesec dana.Hvala ljepa:respect::thumb:
HARVEST-THE END:skot:: Dan 117 Evo gotova je i ova avantura.Do sada meni najgori grow sa p k problema.Ali eto,dosli smo do kraja pa je red to ispratiti slikama.. Afgan kush special,WQS-jako,jako tvrdi topovi,pristojna kolicina.. Evo i anoreksicara:)... Northen ligts,Sensi seeds A vid mu korijena... braco mila:) Evo ih na okupu... ...pa na spagu... ..i pokazatelj cistoce vode nakon 117 dana stajanja vode u rezervaru bez ciscenja... Eto dragi moji.To je to.Grow sa puno problema..sheban kokos,visoke temp,palio led,pa onda i tripsi napali Sharka...svega pomalo.Bila je borba,malo se pduzilo...ali na kraju imam sto sam htio.Takav je hobi,ucimo iz gresaka i napredujemo.Uz sve to uzivamo sto je po meni najdragocijenije.Kako god..nek se sve dobro sasusi,iscjura,skuha se ulja pa cu ici sa zavrsnim rijecima i smoke reportom. Do nove avanture budite mi sretni,zdravi i napuseni.Voli vas vas haz:respect::thumb::thumb::thumb: :vutra::vutra: I za vas....
Naravno..svakodnevno.Ujutro zrno CBD-THC ulja za dobar dan,a navecer prije spavanja dva zrna za dobar san..to je RSO ulje.Konzumiram ga tako da stavim na bombon i pocucam:thumb:Sad cu raditi Biomix kapsule.. Cuj..ne mogu ti reci jel poseban ali znam da covijek koji je mene ucio je ucio od Rick Simsona..uglavnom svakom tko nije kuhao preporucujem prvo kuhanje uz nadzor iskusnog kuhara.ima tu nekih caka..treba ocima vidjeti:thumb: Kuhalo za rizu marke "Sencor"..180 kn...odlicna stvar:thumb:Rokas unutra benzin dok ide..kako isparuje nadodajes...kad dodes pred kraj dodas dvije kapi vode..zavrtis malo kuhalo...i kad vidis da je sve "sapralo" u pec na 100 stupnjeva sat vremena...poslje ugrijes malo vode u loncu,stavis posudu iznad da se ulje razrijedi i u sprice:rasta: @Igor Shark odlican..evo zena javlja da je ulje bomba...ja jos nisam probao...:respect:budem ti osvijezio nostalgiju;)...za Sharkom:thumb: Dan 117....gotovo,mrak....ne zato sto zelim nego nemam vremena do vikenda trimati:):thumb: Trihomi mutni,smedi 50-50%...to je to:puuuh:: Afgan kush special Northern lights...bolesni..napunio se..bice 30,40 grama:skot:: Ekipa vidimo se na posljednjem update-u gdje cu sve fino finisirati:thumb:
Ja loli odradim kad mi se formiraju cvijetovi.Inace...sad sam pustio dole jer kuham ulje od toga,a za pusiti ostavljam samo najtvrde,glavne topove..:thumb: Evo..ove ostavljam za rizlu...
Hvala:thumb:Volim slike,slikati(sto vec svi dobro znaju:))jer se samo tako moze nesto vidjeti,nauciti...Ne volim ja one "pusti price Snjezana"..daj slike pa da vidimo ko tu kogasmiley9934:thumb:
Ma de se ljutiti....sve vas volim :rasta::banana_rasta: Ekipa...samo rokaj....roookajjjj:respect:
Tada sam tako i mislio...pa vid ga kakv je..NL..ko neki "anoreksicar":)smiley9934Al..mamicu mu,puknem mu dva puta boom boom sprejem,dam mu malo PK-a:banana123:i pomalo se "udomacio",jede...deblja se...Sada sam vec na 3,4 grama ulja:thumb:Od NL-a.Talibani tu jos idu...a cuj..7,8 grama bi se moglo izvuci:rasta::thumb: Hvala momci:respect: Anoreksicar:) Al zeleni se..he,he....
Kod kupovine kokosa je jako bitno da je dobro ispran od soli jer je to medij koji se sastoji od kokosovih vlakana,kore.Inace brendirane firme kunu svoj kokos da je ispran dva puta plus dodatno ciscenje.Moze se desiti i lose skladistenje,pa ta tura kokosa bude shebana,Zato treba imati EC mjerac i masala....Ako ostane soli(morske)u kokosu imas veliki problem jer ti rusi,dize ph i tada palis biljke.Mozes flushati ali kroz grow ces imati probleme.Ne vracam se zemlji jer od pocetka rokam sa kokosom indoor...tako da nastavljam sa kokosom samo ne sa istom markom:thumb: Shark shok CBD 40 gr....30 cvijetova,10 trima Ostalo ostavio za pusiti... Duhanom pokupim ostatke..oko pol ml...i mogu pusiti bilo gdje..kafic,posao...nema mirisa tj. ima po duhanu.A u glavi....arija:):rasta: Konacnog proizvoda je oko 4 ml sto je zeni i meni za ohohooo:mario:: Nije bas "uredno" kao kod mog ucitelja @Pantagan ali idemo pomalo prema tom levelu...praksa;):respect: Sharkic je dao svoje...dobar je.Za pusiti je rano pricati ali radi odlican posao.Preko dana,za druzenje...sasvim pristojna ganja...Ulje budemo degustirali ovih dana..Sve u svemu ja zadovoljan:rasta::ljubav: Idemo dalje..u boksu je jos NL i Afgan kush special...idu dole kroz par dana i onda ide RSO ulje,a glavne kole,one najbolje ostaju za pusenje:puuuh:::cool: Ekipa...budite mi napuseni,sretni i pozitivni..voli vas Haz:respect::thumb::thumb::thumb: Edit; @Mazar-i Sharif Afgani#1 je ono sto trazim zadnje dvije godine.To je sorta koja meni rijesava sve probleme,a za uzgoj je perfekcija..Cvijeta 45-55 dana..Ako nemas problema u boksu gotov si jako brzo..Tako da ide opet u box...Ja sam presretan sa takvom sortom:thumb::thumb: Edit; Ja zaboravio na druge biljke:smoke: Evo ih... Afgan kush specijal,WOS Dva vrha,sporedna koja sam namjerno slomio i vrati u prvobitni polozaj...najdeblji,najtvdi na biljci... Glavni vrh..jedan od dva... U buducnosti cu sigurno i dalje "lomiti"...to je to Northern lights....bolesni.. @Tema1 Evo drug...to ti je primjer shebanog kokosa,proso je dva flusha i opet je zahebavao stalno...Evo ga malo boost-irao,vratio u ajmo reci normalu..napunio se,to je bitno;)...i opet zadrzava vodu,moram ga susiti...he,he...
To i je najvise za zenu...za mene je Y griega CBD ulje koje me "radi":)
Ono sto ja trazim u specifikacijama sorti je..."sedative","narcotic efekt","stoned"...ako Sharkic ide tim smjerom....tada je moj i Bozji:):spliff: Vid ga:spliff::)
Kaze Stipe da je "kamilica"..he,he..Ma cijeli ide u ulje:thumb:nikad laksu biljku za uzgoj nisam imao..hvala na savijetu Opa:respect:i nasem @Stipe @420Florist Nije dobar grow..nije..Al bit ce drugi:thumb:puno problema..ovo,ono,piskiti,kakiti...
Dan 104-HARVEST-Shark shock CBD Nema se sta reci...biljka bomba:thumb: :vutra: Ostali jos Afgan kush special i iza monstruma je NL.. Ajd uzdravlje ekipa:respect::spliff: Vidimo se za 15,20 dana..:wave:
Begaj Budy..begaj:) Samo rokaj..kod mene sve moze:thumb: Demokracija sa malom dozom diktature:vutra:
Na putu je..kinezi javljaju da je spreman:) Pridruzeni NL...
Nas Bady..kolega iznadeyessss:...je rezao i jos netko..ja sam sve fanove skinuo jer nije ni bilo zdravoga lista:)..ali ajmo vidjeti sta ce dalje biti..druzenje,zajebancija...mozda ispadne super biljka,a mozda 1 gram ulja:):thumb:Kako god...dok veseli,ide:thumb:
NL...bolesni.Preuzeo sam intezivnu njegu za gospodu...pa budemo vidjeli:) Za pocetak ide flush i svo lisce koje nema zelene boje ide dole... A Afgani..... Ide..ide:wave: Inace NL je bio preseljen u manji box sa hps-om dok se ne ubere prva biljka..Sada ima nesto mjesta pa da pokusamo oporavak..da izvucem 2,3 grama ulja..ja sretan..
Dam ti.. maraka kad prodem:)smiley9934:thumb::thumb::thumb:A jes lud..svaka ti bila:respect: Edit:moze i peka,janjacsmiley9934...ma dogovorimo se:thumb:
Dan 100-HARVEST Afgani#1,Sensi seeds @1310 :thumb: Idemo dalje...Sharkic je tu...5-7 dana..Afgan kush nekih 15-ak dana...sve je tu negdje..A i NL je u "posadini"..vidjeti cemo dali cu diplomirati "medicinu:) Ekipa:respect::thumb: Edit...a bice i RSO-a..vidi sto se fan list seceri:drull:
Cakam ko napet da se server vrati u normalu da stavim harvest "po mome":thumb: Ekipa hvala:respect:
@420Florist Radim..:)ne ometaj:):thumb:
Jos uvijek hibernira,a baca secer i mirisi:D ...sad kad uberem Afgana NL ide unutra...naravno,ako dobijem otpusnicu iz bolnice..mozda se sestrama svidio;):thumb: Nisam zadovoljan...pretrpo biljke,kokos sheban,pa ovo,pa ono....ono..greske ko pocetnik...Ali tu smo,ucimo..Vec sljedeci grow ce biti bolje...ali sa dvije biljke:):thumb:I da..unjeti cu neke novosti...da ne dosadimsmiley9934:lol::thumb::thumb:..ili tri biljke:):):)
Update; Dan-92 Gnojenje-PK 5,6 ml,Bactrex 1 gram za Afgan#1 i Sharkonju...i to je to za ovaj grow -orgatrex 5,6 ml i 1 gr bactrex za Afgan kush speciala Temp-20,22 noc,dan 26,27 Vlaga-35-45% To je to...kraj je do kraja ovog mjeseca..jedino "specijalni"malo duze(15-ak dana).Kad harvestiram ide sljedeci update...nemam sta puno pisati..zadovoljan:thumb: Ajmo mi na slike... Afgani#1 Shark shock CBD Afgan kush special Svi...ljubicasti..vaki,naki...svi:):thumb: Ekipa:respect: Se vidjamo na harvestu....cca 10-15 dana:wave: Nek ste mi zivi,zdravi i napuseni:thumb::thumb::thumb: :vutra:
Frend...stupni ventilator,tri brzine,timer...Bauhaus;)
01.01.2018.:banana123::mario:::skot::
Niti led,niti Bio tabs..vec kisel kokos,a jednostavno NL nije to dobro podnosila,skupljala je stalno vodu i nakon flusha(kojeg bas izbjegavam raditi)i jednog hranjenja se pocela vracati ali opet skuplja vodu.Pa je pala odluka da ce hps to sve brze susiti i popraviti stanje.A i mjesta je falilo,vise bi sranja napravio do kraja.Ovako ce biti i ganje,RSO-a,CBD-a ulja kako treba...A NL...budemo vidjeli kako ce "doktor"to ozdraviti:)
Frend..sve se mora probati..da mozemo kompetentno raspravljati;) :vutra:
Hps 400w,voda,voda,voda...dijagnoza za 10 dana;) Afgani#1 je pun trihoma,a vidim da se i Afgan kush zaletio opasno...bice tu dobra mesa.Shark je jedna od najlakse uzgojenih biljki i stvarno mu nista ne smeta,niz ista trazi.Samo da napomenem...Shark je u zemlji,zeolit,rucno zaljevanje dok su talibani u autopotovima u kokosu.Sharka svijetlo ni okrznulo nije kao niti klopa dok talibane zbog shebanog kokosa i jake rasvijete je udarilo..Sljedeci sut cu odraditi u zemlji..malo izaci iz rutine;) Osjecam oci...najvise Stipe:DHvala frend:thumb:
Mini update Dan 76 Gnojenje-malo PK-a...6,7 ml sa malo bactrexa pol grama pomjesano u tri litre vode i rasporedeno na sve tri biljke.Naime,NL je "odselio"u bolnicu na oporavak tako da nastavljamo sa ove tri ljepotice.Afgan kush special se opako poceo siriti sa 8-10 grana punih cvijetova od dna do vrha pa sam donio odluku mu dati mjesta i tako je NL u "bolnici"..nije mu lose;) Molio bi gospodu moderatore da u naslovu dnevnika umjesto "Northern light" stave "Shark shock cbd".Hvala ljepa:respect::thumb: Evo malo slika... Sharkonja cbd-ko Afgani#1 Afgan kush special...hebiga,vratio ga u box al se dobro vidi koliko mu je mjesta potrebno.. I sada stanje u "kuci" je vako:D:thumb:Ipak se sa vise zraka,mjesta bolje dise... Za ovu godinu je to to.Zelim vam svima sve najbolje,puno zdravlja,srece,mira i para:respect::thumb::thumb::thumb: :vutra:
Fali mi 20 cm tocno(eto pitaj Pantu)da ga uguram.Na knap mi je ovaj 80*jer je na vidljivom mjestu pa mora biti dio "namjestaja"...shvacas...;)od tebe ukro par ideja:)tako da...dvije billjke,dva panela,regulirati lumene i "ugurati se u ono sto imam":):thumb: vid ga...ufff sto ga volim:D
Ufff..slazem se frend.Hebote...lud sam vise bio..znas ono,odradis sve po ps-u,ne kontas koji ih vrag pali..sredina,fanovi...mislim da mi je ovo drugi grow sa istim problemom..sjecam se Criticala zelenog do kraja..ali da..260w..ne 360w..tako da sada kada sam regulirao tu watazu i udaljenost od 40,45 cm sve ide ok..pa onda ovaj kaze humus ih spaljuje,drugi da spaljuje ovo,ono..jednostavno ja led i nije bezveze prekidac za jacinu lumena;)Dobro kaze don vejn..nas led racunica:):thumb: Ok je..shvatili smo,zrno smo pametniji...to je to....picimo:thumb::thumb:
Update No#8 Dan-72 Temp,vlaga-Noc-20,22,Dan.26-29 Rasvijeta-260w,smanjio lumene Gnojenje-od zadnjeg updatea nisam gnojio Pozdrav snjeznoj ekipi:respect::thumb: Nema se sta puno pisati.Dosao sam do saznanja da mi je prejaka rasvijeta i na savijet dragog mi @beštija sam smanjo panele sa 360w na oko 250,260W.Nakon tog poteza paneli su na 40,45 cm jer su i prije bili toliko udaljeni(znaci ne 50 cm).uglavnom...od tada se sve popravilo... Afgani #1..odlican,je i njega opeklo ali ne toliko tako da je on dobro zasecerio topove i od njega ocekujem dobar rad;) Shark schok cbd..usla neprimjetno u zemlji,rucno zaljevanje,humus,zeolit...biljka cudo i opravdava preporuke clanova...Stipe,Opa:thumb::thumb::thumb:Daj joj mjesta,imas zvijer..he,he..nakon cropanja poludila...juhuhuhuuuhuuu:banana123: Afgan kush special..nju i NL je najvise sprzio led ali nakon lolija i smanjivanja wataze pocela davati dobre plodove i cvijetati velikom brzinom..najveca biljka u boxu za nekih 25 centi..grane cvrste,siri se,zauzima prostor..neda drugima mjesta...znaci biljka koja ide u box ponovo ali sa vise mjesta;) Northern lights,bolesni:rolleyes:Njega je stvarno svasta zadesilo..em je jako lose prihvati kisel kokos,em ga spalilo....ali...ima mene,ja ga volim,tjesim,ljecim:thumb:...jer ipak je to NL,Sensi seeds;)pa ne mozemo samo tako odustati... Pustio sam ove spaljene listove na njemu..nek izvucu sve sto se moze...flushnuo ga prije 20 dana,nahranio...doso je secer,znak da joj pruzim jos vise paznje;) Evo ih u kuci... Eto ekipa...talibani idu,debljaju se,maste i sad ih pustam da u miru udu u Novu godinu. Vama svima dragi moji kolege i prijatelji zelim sve najbolje povodom Bozicnih i Novogodisnjih blagdana.Nek vam je zdravlja,srece i para:respect::thumb::thumb::thumb: A za kraj ove godine jedna "ljubicasta";):thumb: :vutra::vutra: :vutra: @lu&k Jel dovoljno opsirno:Dsmiley9934:thumb:
Trudim se da slikama i rijecima ovaj nas forum cinim zanimljivim,poucnim,a opet da bude zahebancija..;):thumb: Budem pogleda ono sto ja proucavam je supstrat bez ikakvih aditiva,nutrienata,minerala..cisti supstrat koji je za gnojit nakon prvog dana.Pa da ja pripremim zemlju kako ja hocu..nadam se da me shvatas.To mene zanima..inace bi odmah uzeo onaj Royal od Plagrona:) Kod mene je ili cisti kokos sa perlitom,kuglicama ili samo zemlja...ne mjesam:):thumb:Hvala drug..budem proguglao:respect::thumb:
Bady..ti kao da mi citas misli..zanjih dana proucavam supstrate,zemlju koji su pogodni za autonapajanje vodom:)Thanks...budem vidio..iako do sada lightmix od Plagrona za vegu pa presaditi u Promix je trenutna opcija;):thumb:
Pa ja mislim da sam "kralj"foruma po opsirnim postovima,a bogami i slikamasmiley9934:lol:kad krenem ne mozes me zaustaviti:lol:..idem i na zivce nekimasmiley9934a sta cu im ja:) Kako god...ovo je samo leteci..onako,najava..tog "opsirnog";):thumb:
Pomalo...seceri se fino....:razvaljen:: :vutra:
Jesam druze,jesam...ali nisam zadovoljan,pokusati cu sve to dovesti u red,smanjio panele na 70%..frend bestija me dobro uputio...borba.Ugl.bice mesa..u to ne sumnjam..ono sto ja hocu se dobro pripremiti za jedan scrog,a za takav poduhvat sve mora biti po PS-u...:respect::thumb:
Hocu deda..sigurno.Sad cu probati sa Promixom odraditi jedan sut..mozda i sa Potgroundom..Uglavnom zemlja..malo za promjenu:thumb:I naravno,paneli na dvije trecina na prebacaju... @beštija Jel to mislis vec sada da napravim,ovaj grow ili?
Upravo tako Ven:thumb:Ucimo iz dana u dan..ja sam se prestao nervirati oko problema tokom growa..rokam i veselim se:D:thumb::thumb::thumb:Al isto bi volio da je "zelenije"..he,he(e sad tu ide onaj zeleni smajli)smiley9934:thumb:
On je sigurno kontaminiran ovu turu jer sam radio neke usporedbe koje to dokazuju.Biljka ne probavlja hranu dobro,zadrzava vodu..morao flushati,nikad to ne radim,usmrdilo mi se ispod NL voda,prebacio u druga dva pota..isto smrdilo..NL pod tus....Afgan kush special..isto sumljiv,procvijetao nakon 22 dana..nisam ga flushao..A i led je jak..sljedeci grow idem sa dvije trecine jakosti dok se ne formiraju cvijetovi onako dobro...A i sam sam uletio u neku guzvu pa ih navrh svega toga zanemario...Ugl.glavni problem koji se meni desava je prebacaj na 12/12 iliti flowering mod..vec treci grow mi pali fanove..hebiga,znam problem..po tome trebam dijelovati:thumb:Ali...ajmo prvo:spliff:
Update No #7 Dan-59 Gnojenje-orgatrex,bactrex 10-1,danas Temp,vlaga-noc-20,22,dan-26-29 Ekipa :respect: Guzva,velika guzva..puno lomova,borbe...ali "na kraju se mrtvi broje".NL sam morao flusnuti,Afgan kush special poceo cvijetati...ova tura kokosa je bila u banani iliti kisela..Em sto mi pojelo u devetom mjesecu brdo sjemenki na proklijavanju,em sto mi radi probleme tokom grova..Sta reci,necemo kukati...picimo dalje:thumb::) Evo bande... Afgani #1 Afgan kush special Northern lights...jadan izmucen ali ozdravicu ja njega..bice on bombon;):thumb: A kako znam da je kokos ili kontaminiran ili slab da ima obrambeni sustav protiv led-a..iako se i na vrhovima Sharka vidi pocetak paljenja...ali zemlja valjda ima bolji obrambeni sustav... Shark shock cbd,zemlja Plagron Promix;) Pa sam morao to malo izlevelirati... Pa sve u kucu... :vutra::vutra:
Hvala ekipa:thumb: Slazem se:thumb: @vladomar https://www.vutra.org/posts/562698/ ;)tamo se tipkamo... NL...zahebava nesto...ali na kraju se mrtvi broje Afgani#1...moja kraljica Shark shok cbd Afgan kush special...on se jos uvijek folira..neka,neka..volim ja mangupe:D :vutra:
Cisto da se zna:) Danas im bunuo lolli,malo ih ocistio,bubnuo bosterom i sada nek cill-aju,debljaju se..Idu hladniji dani..vrijeme je za namontirati vent za grijanje na upuh..zlu ne trebalo.Nikad neznas gdje vrag cuci:D Afgan kush special Osjecam ga..da bi mogao uskoro eksplodirati:D Afgan#1 On je vec usao u cvijet..prvi ce zavrsiti,vidim ja po brzini pumpanja...ž Cbd Shark shock On lagano svojim putem,dobar,prirodno..malo ga podsisao..dobar.. A NL...e hebaji ga...kad pomjesas Blue dream,Lsd od Barnya i sve to "zaseceris"sa zrnom Y griege cbd onda skuzis(trenutno)da ga uopce nisi slikao:D:thumb: Ali no problem...necete ostati zakinuti:respect::thumb: :vutra::vutra::vutra:
Ma sve to ide u radni staz frend:thumb:Bitno da je veselja:banana_rasta:
Hvala momci:respect: Update No#7 Dan-44(14 na 12/12) Gnojenje-dan 32-10 ml orgatrex,1 gram bactrex Temp,vlaga-19-22 noc,26-29 dan Rezim-12/12 Lagano guramo u guzvi:D..Sutra pucam jedan fini loli da ih malo "rasteretim".Sve su pocele cvijetati nakon 5-7 dana osim Afgan kush speciala(on glumi specijalca dok ga ne spucam:D)...Sta reci,Afgani odlicno podnose sve,NL se nesto kao buni,pa ne buni...ali takav je kakav je..ja ga volim:DU sustini sve je ok,grow koji ce brzo zavrsiti..dobro je...evo vama slika pa :spliff::thumb: Afgani#1 Afgan kush special Northern lights Kuca... Eto ekipica...to je to,ide,malo se nesto spali,nesto zeleni ali ono bitno je da ide,ide...:):thumb: A za moju zenicu...njen Shark shock cbd...ufff..bas je ljep:) Edit;malo izgledaju "neuredno"...e hebaji ga..ni meni u 80* sa tri budale nebi bilo ugodno i uredno:D:thumb: :respect::thumb: :vutra:
Uff...:zvezda::da..A nista,svaku "skratiti na cetri glavne grane i topa i caosss..Da se malo formiraju "cicci"pa cemo da sisamo,usmjerimo:):thumb:
Lagani update: Dan 37 Poceo "pubertet":D NL je prvi krenuo... A unutra....guzva:razvaljen:: Pa budemo vidjeli ko ce jace:Dbrze..sunce dohvatiti:thumb: :vutra: Edit; I sve ostale pustile"dlacice":thumb: :vutra:
Ako mislis na automate ja preferiram 20/4..taj rezim mi se pokazao najboljim:) A vid ove...ja ih jucer zavezem...a oni danas... Morati cu ih jos jace "stisnuti":D...da se ne razbahate:D:thumb:
Edit: Sve cure rasirene,rezim 12/12:) Afgan kush special Afgani#1 Northern lights Spremljeno u kucu:) :vutra: