Pozdrav svima, ovako vam to izgleda kod mene : Strains: 1X CREAM AUTOMATIC, 1X STARDAWG AUTO --> kupljeno sa Linda Seedsa, do sada sam kod njih uzimao vec par puta, malo covjek sta radi tamo zna biti zbunjen i zajebe, al ajde ljudi smo i to najvjerojatnije naduvani pa se da prec preko toga, sto se tice customer servicea zadovoljan sam jer smo nesporazum koji smo imali uspjeli rijesit i bili su stvarno uvijek dostupni za pomoc. Kod prve narudbe je poslo lik skroz na krivu adresu i krive sjemenke pa smo se malo natezali oko toga i cekao sam dugo, ali nakon toga je sve dobro prolazilo, sjemenke bi dosle relativno brzo (u roku tjedan dana), diskretno zapakirane. Takoder sam dobio na poklon sjemenku ili dvije svaki put iako sam narucivao samo par komada Sve sjemenke koje sam narucio su i proklijale do sada (cca 6komada) . Moj razlog zasto narucujem od tamo je zato sto su jedini kod kojih sam nasao vrstu Stardawg Automatic. Ali ako se netko odluci naruciti tamo ja preporucam, sto ne znaci da nema boljih ili losijih seed banks... Dimenzija boksa: 60x60x160 PHANTOM DELUXE Rasvjeta: DIY LED E27 - drvena konstrukcija sa 15 zarulja 10/13/15W spojenih paralelno ----> Tutorial za izradu se nalazi na ovom forumu, ne sjecam se tko je tocno objavio, ali puno mu HVALA ! Meni je bilo vrlo jednostavno i zabavno za slagat i skroz sam zadovoljan dobivenim rezultatom. 6 zarulja za vegetaciju i 9 za cvjetanje. Kupovao sam razlicite zarulje ali sve su izmedu 10 i 15W Led Supstrat: -----> SKROZ NEZADOVOLJAN OVOM ZEMLJOM! (objasnjenje u toku dnevnika), za drugu biljku koja je manja sam koristio sta mi je ostalo od te prosle zemlje i ovu ----> bolje ali opet ne bas zadovoljan... Najbolja mi je zemlja bila kada sam odokativno smiksao Florimo+ kokosov treset + vermikulit. Tako cu i radit od sada dok se ne odlucim za malo igranja sa living soilom itd...al otom potom Pot: Nemam pojma, nit itko ko radi u tom ducanu, ja trpam 20L, ali stane i vise.Obicna tegla ona smeda sa rupama za drenazu
Nema unosa u ovom dnevniku.