Pozdrav svima.. Prvi dnevnik ikad, imam 4 growa iza sebe. Tri su bila u zemlji, zadnji coco/perlit. Svidio mi se kokos tak da se ostajemo druziti i u ovom growu. Jos nisam siguran hoce biti 100% kokos ili cu zamixat perlita. Od opreme imam skoro sve. Svjetlo je lumatek zeus 600w. Sorta je green poison od sweet seedsa. Prihrana je canna coco AB i PK13/14. Osim toga nemam nista, i ne planiram kupovati 20 bocica. 13.9. Day1 5/5 ih je izaslo, s tim da sam skoro sve morao operirati. Pretpostavljam da je kokos prelagan pa ne pruza otpor dok izlaze, tak da si ne skinu ljusku same. Prosli grow sam imao klonove, tak da mi je ovo prvi put da startam sjemenke u kokosu. Bojao sam se da cu ih spaliti na pocetku pa sam hranio dosta lagano. Gradska voda 0,4ec + canna coco AB do ukupno 0,8ec prvih 4-5 dana. Izgledale su mi dosta svjetlo pa sam pojacao na 1,4ec. Danas 23.9. Day11: Kako mi i dalje izgledaju poprilicno blijedo odlucio sam nahraniti 2.0ec, od toga je voda 0.4ec Iza se vidi pokusaj revega nakon harvesta, koji ce uspjeti kak se cini iako se nisam nadao. Lumatek je na 50% i 40-45cm Ovlazivac je namjesten na 75%, a temp dnevna 28-30, nocna 2 stupnja niza. Vpd se trudim drzati oko 1. Sutra preksutra planiram presaditi u vece posude, ali jos nisam odlucio hocu odmah u finalne. Ako se sad obrise sve nakon sto kliknem post thread ide mobitel u zid! Pozdrav!