Ovako ljudi.. Prvi dnevnik Mentor je Stipe Zemlja: 70 % plantela balkonia, 30 % terra magma. Rasvjeta: 150 W metal halidna 3000 k s kojom namjeravam odradit cijeli grow. Box: PC midi tower kučište ne znam točne dimenzije Ispod žareulje je stavljeno staklo kaontoplinski štit i radi posao jedino je staklo dosta toplo morat ću se i s tim pozabaviti ali ispod stakla je uredno. Ventilacija: 2 pc venta 12 v, koji ispuhuju toplinu od žarulje, 1 veći vent od 29 W koji radi na 230V a ispuhuje zrak iz kučišta upuh je pasivan. Reflekcija: na stropu kučišta je stavljen reflektor od fluo rasvjete(neonke), a kučište je iznutra obojano u mat bijelu. Nisam u početku provjeravao pa sam kasno skužio da je iznikla zato je takva klonula i bijela ali nakon paljenja svijetla došla je k sebi. Temperatura se kreće od 24 do 28 stupnjeva, vlaga od 45 do 60 posto. Poželite mi sreću pozdrav :)