Kreće zima pa hajmo ponovo Box 80x80x180 Rasvjeta Hps 250 Sjeme je girls scout cookies od fast budz i blueberry je L.S.A Biljke su izrasle 29.10 Nutrijenti su cijela paleta od hesia tnt, super vit, pover zym, wurzel, bloom, phospor i boost. Malo sam u početku imao problema sa ph jer nisam skužio da glupi kineski metar ne pokazuje dobro odmah je list spalilo ali sam brzo reagira pa uz malo vitamina sve je došlo na svoje. I sada samo preostaje čekat
Composana je zemlja ma da to u startu dok sam vodom zaljevao. Haha to mi je od sina rođendan moj je prošo ma ni ne mora ima od prošlog još je nešt sitno ostalo 80tak tak da sad samo čekam i smanjujem dozu da ne presupim haha
Nisam nikad uvijek sam imao par komada od 600 za jednu sobu al to više ne želim. Ovo mi je drugi grow po redu na prošlom mi je bilo 323g na 250w sada ćemo vidit kako će ovo ispast a gle računaj ako je veća mali je to prostor znači grijat će ko ludo moglo bi 400 ali ispuh mora bit brutalan i coltube inače gori. A ovako s jednim tt 100 i dva venta da mješaju zrak ne prelazi ni 28 stupnjeva. Prošli grow sam završio u 8mj i bilo mi u boxu 30do 32 tako da 250 je idela za ove dimenzije.
VenloNL ti je reko inače je 40e ja sam na akciji uzeo 15e i stvarno je dosta tiši nego klasični
Update dan 31 Temperatura između 23 i 28 vlaga je na 45% već fino miriše u boxu. Odradio sam Lst prije nekih tjedan i pol ovaj put na vrijeme da mi se ne desi kao na prošlom growu da mi biljke diraju lampu.
Pa eto ga drugi grow još se vrti Sad tih ne tih meni sasvim svejedno haha nije da se skrivam od sebe Ja ću podbacit pod svoj opet kantu od proteina haha taman onda bude višlji od pola boxa(jebiga ljeno sam govedo za otić kupit dva lančića ili tak nešt da objesim)
Update dan 38 Malo po malo cvijeta 2xgirls se super drže jedino je bluberry malo nastradao od moje ruke jer sam zaboravio da sam u vodu dodao prihranu pa sam 2 puta dodao malo je spržen list odradio sam flush i sad ćemo vidjet nastavio se razvijat znači preživjet će sve u svemu temeratura između 24 i 26 noćna 22 vlaga je 45. Vent nisam objesio haha ali hoću samo radi @VenloNL
Update dan 47 Napredujemo polako jedino blubery je i dalje šugav ali se oporavlja
Update dan 56 Malo po malo se puni
Update dan 65 Po nekim papirima ove dvije su 65 dana trebale bi biti gotove samo što ću ih držat još minimalno dva tjedna bluberry je tek počeo da se puni za njega će se malo počekat ali nema veze sve u svemu je ok malo mi je temp niska 22-23 vlaga je 40 do 50% i tako. Planiram odma nastavit s još jednim growom pa sam onda mir do 10mj ako sve bude po planu ako tko ima prijedlog za neki automat što dobro daje i dobro lupa slobodno mi može reć neću se ljutit
Update dan 76 Malo po malo bližimo se kraju ali ići ćemo još skinuo sam jednu biljku (naravno razlog je bio suša) dala je 400gmokrog tj 85g suhih tvrdih brkova miris je jak peku oči. Za pušit lagana fina a ubija tko god si uzme ovo sjeme neće pogriješit!! Tješi me što su ove dvije duplo veće pa znači bit će meda :razvaljen::::vapor::
@Infinity pa ja to uopće nisam skužio haha vatra (srce) mrtva romantika
@VenloNL 32 god a ko da imam 5 haha samo guram glavu u boks i gledam. Iskreno ovaj grow sam totalno zanemarivo nisam baš nešto pazio osim eto što sam malo LST napravio. A roba ispala boli glava
Update dan 84 (klanje) Eto došao je i taj dan kada je još jedna curica izgubila bitku sa životom. Odlična je bila i odlično dala. Hvala na savijetima na prošlom growu ovaj put je LST pomogao izvagao sam mokro istrimano kaže vaga 650 :banana_rasta: :banana_rasta: :grob:znači neće biti ispod 150 suho što je više nego odlično(barem meni s ovom lampicom od 250w).ostaje bluberry njega sam raširio do maximuma i sad čekanje i hranjenje. Ovo je napaćeni bluberry koji se konačno krenuo punit ali nije da ga nema:rasta: Ovo sam malo nabacio kobasice da se suše Prilikom vađenja i odvezivanja malo se presavinila haha Sve u svemu odlično kad imaš svoje za pušit i ne moraš zivkat kojekakve klošare koji te krate s krš uličarkom... I da nisam mogao odolit bilo je nekoh sjemena na akciji pa sam uzeo big bud auto, og kush auto, critical xxl auto i dobio sam nekog Lary lemon og kush od seedsmana pa čemo vidjet i još jednu turicu odradit pa mir do 10 mj. Samo teglice i chill
Update dan 91 Bluberry je dobio flush jer je malo previše fosfora dobio pa požutio otkad je sam u boxu se dosta upunio i raširio pričekat ćemo ga još da malo živne i popuni se pa pod nož
Dan 99 zadnji tjedan završavamo priču na 105 danu kako je da je popunila se je dobro i još se puni već 5 dana dobija samo vodu i flush je dobila sad eto čekam. A i uskoro otvaramo novi projekat
101 Dan kraj početak i tako Evo malo kasnim s objavom gotovo je pošišao sam sve nije mi se dalo više čekat. Na kraju priče najj ružnija dala najviše. Evo danas sam suho izvagao i u tegle spremio 175 više nego zadovoljan. Na tri automata 410g više nego odlično. Ipak su savijeti da radim LST urodili plodom. Do skorog javljanja :rasta:  Ovo je blubery suhi A ovo je gsc kolačići
@Hammer 2 +5 bombi hvala :razvaljen::
@Hammer 2 +5 bombi sad jedino kada ću izać is kuće je kad trebam kupit rizle ili trgovina ;)
Uvijek ružna da haha
Moderatori ovaj grow je skončo dimi se na veliko