Seme: 2 Auto Acida-Pandora-Automaria2-Paradise Seeds Box: 100 - 100x1o0x180 Svetlo: HPS 400W - MH400W Zemlja: Florabela + 10% Perlit Ventilacija: 120mm prikacen na dimnjak i vent na kacenje da duva po boxu Smart pot: 4 x 18L Cool-Tube 150x400 Ostala oprema: Hygro/Termo metar, PH Metar,ovlazivac vazduha Klijanje: mokra maramica ph 6.8 Režim: 20/4 Mentor Power Seed Prvo veliki pozzz ekipa a s obzirom da mi je prvi grow nadam se da ce te mi pomoci kvalitetnim komentarima,naoruzan sam osnovnim znanjem koje sam pokupio na:vutra:naravno heheheh salu na stranu par meseci unazad citam,uporedjujem,gledam pa resih da krenem lagano.Danas je sesnesti dan od kako su proklijale i za sada je sve ok od djubriva je stavljena an piranha po 2 ml kod presadjivanja iz malih potova u konacne slike sutra pa bi voleo da cujem i strucna misljenja,da posebno da se zahvalim by stipe na par korisnih saveta do sutra veliki pozzz ekipa:rasta: