
Galerija nije uvezena
pozdrav svima... posadio sam 18 biljaka seme od neke vutre sto sam pusio, biljke nisu sve posadjene u isto vreme neke imaju 20 a neke mesec dana pre 2 godine neko mi provalio sajt pa reko da probam ponovo a evo slike od prvih 12kom a ostale 6 postavljam za neki dan sta mislite kakve su do sad sam djubrio samo stajnjakom zalivanje svaki treci dan po 3 lit ako nema kise a izvor za zalivanje mi je 15 metara od sajta tako da nije problem ako treba vise bice valjda nesto od njih
Ma flase su tu dok ih zalivam a posle ih sklanjam a ovo sto se izduzile nisu imale dovoljno svetla na pocetku dok nisam rascistio grmlje imam 1.78 hehehe hvala
promenio sam lokaciju a na sajt idem sa bratom on cuva strazu dok ja zalivam ili obrnuto a kad idem sam onda sa psom (stafodski terijer) pa neka pridju pas malo nije tacan
Evo da postavim jos dve biljke danas slikane to mi je drugi sajt a sutra postavljam sa treceg sajta posto su daleko jedan od drugog i nisam mogo sve da ih slikam
pa posto je seme nepoznato neznam koliko ce bibi zenki pa reko da posadim vise a i nije mi tesko posto mi je voda blizu na 50m je izvor i ima vode celo leto el zna neko koliko ce biti zenki otprlike
dobro jutro hvala na odgovorima danas idem na treci sajt i postavljam jos 4 biljke
evo i zadnjih 4 sajt -3 posadjene pre 10 dana
presadjene...
pozz svima... evo nove slike one stare sam obrisao greskom do sada su 9 zenke izbacile su pistile sa prvog sajta sutra postavljam sa drugog sajta 2 biljke
sajt 2
pozz jedno pitanje biljke su 90posto zenke samo 2 ili 3 nisu pokazale pol do sada su djubrene samo stajnjakom i jednom osokom po 2 l od kokosijeg djubriva pa me zanima sa sta da ih djubrim u cvetanju ali bez neke hemije
da li mogu da ih zalivam sa koprivom napravio sam za zalivanje 10l vode i 1 kg koprive i potopio u vodu e sad neznam da li je dobra kopriva za cvetanje ako moze neki savet
pozz danas sam obisao sajt i biljke odlicno napreduju evo slike ovo je sajt 1 i 12 biljaka sutra postavljam sa sajta 2 jos biljke a od sajta 3 sam digo ruke daleko mi je za zalivanje a i slabo napreduju losa zemlja dosta su mi i ove 14 do sada su 8 sigurno zeneke
jedan je adriano evo sada pada pljusak jedno 2 sata hohoho a bas sam mislio sutra da ih zalivam
evo dve biljke sa drugog sajta obe zenke
evo danas sam obisao malo sajt ogrejalo sunce posle nedelju dana kise evo prva slika grupno posto se sve spojile i nemogu da ih slikam pojedinacno dve biljke se prelomile po pola metra u vrhu zbog kise ali nista im ne fali ispale su odlicno a evo i ostale 6
evo danas sam obiso sajt posle 4 dana biljke rastu kao lude sajt 1 od 12 biljki 8 su zenka i pocele su da cvetaju a ostale 4 jos nista nisu pokazale sajt 2 obe su zenke evo slike sa sajta 2 ovo su slike sa sajta 1 4-5 sam slikao grupno posto su se spojile a neke pojedinacno koje sa savijao kanapom zbog svetlosti
pozzz danas sam obisao sajt i skinuo 3 muskara za jednu jos nisam siguran posto jos nista nije izbacila 10 su zenke sa oba sajta za sada lepo rastu i cvetaju pojavio se po neki zuti list ali nista strasno nisam ih zalivao skoro 15 dana posto je bila kisa evo zadnjih 5 dana sunca po 35 stepeni pa cu ih zaliti sutra svaka biljka ima preko 2 metra i to je to za sada
pozz... danas sam ponovo obisao sajt i zalio biljke sa po 10 l vode. pao je i zadnji muskar jedna od lepsih biljcica ali sta da se radi i tako krenuo sam sa 18- 19 biljke ostale su 10 zenke nije lose
ma ovo je samo za pusenje 2-3 puta nedeljno izgleda da sam pogodio sajt za medalju odlicna zemlja cak su i pecurke pocele da rastu oko njih djubrene su samo stanjakom i zalivane 5 puta
evo da postavim ove 4 biljke jedan je muskar i skinut je to su one sa pocetka dnevnika ostavljene bez zalivanja i djubrenja obiso sam ih posle dva meseca i prezivele su zalio sam ih i nadjubrio posadjene su u isto vreme kad i ostale bice valjda neki gram pozz
pozzz evo danas sam obiso biljcice i uradio nekoliko slika cvetaju odlicno pojavili se cak i neki crvenkasti cvetovi za neki dan nabavljam digitalni aparat pa cu bolje slikati cvetove pozz....
pozz obisao sam oba sajta i uradio slike biljke se rascvetale ko lude nisam mogo da verujem kad sam ih video i to za samo 8-9 dana a sunca nije bilo ni 3-4 dana svaki dan oblacno ali bez kise izgleda da necu imati probleme sa budji (nadam se)posto narednih mesec dana javljaju za par dana kise evo i slika sta mislite kako izgledaju i za koliko bi trebalo da budu gotove
danas sam obiso boljke pojavila se pljesan skinuo sam oko 10 posto hedova kupio sam teldor 500 pa planiram sutra da ih isprskam da li ce nesto da im pomogne ako moze neka pomoc sta da radim a reko nece kod mene hehehehhe
hvala na odgovorima... idem sutra ujutru da ih isprskam i ocistim detaljno od budji pa sta bude a ako se nastavi budj da li da ih skidam ili sta da radim
jutros su detaljno ociscene od budji i isprskane sa teldor 500 od sutra ih obilazim svaki dan da vidim da li se siri budj pa ce da vidimo sta se desava skinuo sam skoro pola kile sirovih hedova ali sta da se radi slike od biljoze za 2-3 dana pozzz....
pozz... budj se i dalje nastavlja ali dosta manje vremenska prognoza u narednih 10 dana kisa i tako da nema smisla cekati ove dve koje nisu prskane sutra idu na skidanje posto sam danas nasao oko 10 budjavih hedova a pistile na biljkama su braon boje oko 50 posto tako da bolje da ih skidam nego da propadnu a ove ostale koje su prskane krenula ponovo budj ali mnogo manje obilazim ih svaki dan ako se nastavi ovako skidam i njih za 10 dana
pozz juce sam skinuo eve dve biljke posto se budj sirila a nisu prskane i stavljene su na susenje a ove ostale su prskane ima budji malo ali nije strasno pojavi se ponegde
ma to sam na brzinu na licu mesta danas sam detaljno istrimao
biljcice se suse u potkrovlju ispod crepa ima dosta ventilacije a i mesto je mracno i mislim da ce dobro da se osuse ambar je jos bolje mesto po meni srecno pozz....
evo danas sam skinuo hedove sa grancica pa idu par dana u papirnatoj kesi i onda u tegli evo i ovi sitniji hedovi pozz....
oko 6-7 dana sve zavisi od mesta gde se suse moze da bude od 7 do 15 dana sad ce biti u papirnate kese 3-4 dana pa u tegle dok se lepo ne prosuse i ja prvi put susim pa pratim neke postupke sa foruma i sve je u redu za sada https://vutra.org/topic/1424-susenje-i-curing-metoda/