
Galerija nije uvezena
STRAIN:Auto wembley,pyramid seeds 20% Sativa 60% Indica 20% Rudelaris AK47xbubble gum Ukratko,55.dan života,danas zadnji puta pognojena,pa ce jos 20ak dana gurati na vodi(i mozda melasi,ako je uspijem nabaviti),jer je predzadnji put bila malo pregnojena... kad smo vec kod gnojenja, GNOJIVO: ASEF NPK 6:4:6 ,znam da nije bas dobro za cvijetanje,ali nisam imao za bolje,studentski budžet :smoke18: RASVJETA: prva 2 tjedna 2x23w TEŽ,nakon toga hps 70w,također tež ON/OFF: do ~40.dana je većinom bila na iznad 20h svijetla dnevno,od onda izmedu 18-21h,ovisi o tome koliko mi smeta buka boksa i light leakovi VENTILACIJA: 3x 9mm pc vent, 1x12mm pc vent ZEMLJA:Terramagma,mislim da iduci grow pocinjem sa composanom,po dnevnicima na forumu mi se čini boljim izborom.. Ph korigiram lakmus papirom za akvarije,oko ~6.5 uvijek,skidam sa limunom... POT: izradio sam od kartona i plastične vrećice,ima oko ~4L,što planiram promijeniti na idućem growu jer vidim da je premalo,wembley bi komotno izrastao bar 30-40% više.. http://www.anony.ws/i/2013/04/10/v1kS.jpg http://www.anony.ws/i/2013/04/10/Y0tuZ.jpg http://www.anony.ws/i/2013/04/10/K1d4H.jpg Slike nisu nesto,jer je slikano ajfonom i slabom rasvjetom,al za harvest cu se potruditi napravit nesto reprezentarivnije Što se straina tiče,jako je jednostavan za uzgoj i mislim da je super za početnike.Raste dosta gusto i grmasto,ali je pogodna za lst...Jedino što mi ne odgovara u vezi istoga je miris,smrdi u p.m. pogotovo zbog toga sto nemam ni filter..Cijeli stan je poprimio smrad plantaže,ne pomaže ni stalno otvoren prozor,no na sreću cimeri su tolerantni.Zato,ako je nekom miris problem,a i probava uzgajati stealth sa filterom-mislim da je bolje da se klonite ove sorte :rofl: Imam još jedno pitanje,ako ima netko preporuku za neki strain koji ne smrdi,a da mu cvjetanje traje do 10 tjedana?Jer bi mi taman wembley zavrsavao za nekih 20 dana,tako da bi mogao u neka 2 tjedna profurati uz njega jos jedan strain...