Pozdrav svima, početnik sam u vrtlarstvu pa me zanimaju vaša mišljenja, trenutno sam ubacio gore navedenu biljku u improvizorani box(ormar) 100x110x60. Ubacio sam 10 LEDica na vijencu( po 10watta- sve po 1350lumena i imaju od 2700-4000K- cool light i warm light). Vlaznost u boxu je cca kojih 75% u prosjeku, temperatura prosjecna je 25 stupnjeva. Biljka je proklijala 8.2 te sam ju taj dan i posadio, drzao sam ju 3 tjedna na 16/8, te sam ju prebacio u proslom tjednu na 20/4. Prva slika je slikana u ovaj cetvrtak, druge danas. U slikama se nalazi i zemlja te gnojivo koje koristim. Sto se tice gnojiva sam ju zaljevao kako pise, a sa vodom sam ju zaljevao po osjecaju. Hvala na svakom savjetu I još da dodam da sam se sjebao te sam ju zapiknuo prilikom sadnje na pola tegle, mozda i malo dublje te sam onda jos kak je rasla dosipavao zemlju do odredjene granice. Tako da je biljka dugack kojih 35/40 cm.