Lijep pozdrav drugovi i drugarice, nastavljam u istom ritmu kako nebi isparilo znanje :) Na izlasku iz boxa je AK, njegov odlazak za sobom povlači dolazak nekih novih stanara..Sve manje više ostaje isto. Pokušao sam tempirati dolazak i odlazak i mislim da taman kad pocne guzva AK odlazi... Setup je generalno isti: Box: 80x80x160 PB Light : 250W Phytolite GRO-BLOOM (HPS) (Cvjetanje) + 250W ELEKTROX MH( Vege) a sve to pali i gura prigušnica 250w GREEN POWER+110w thrilite osram plavi spektar =360w u konačnici Ventilacija: 2x TT 100 145m³/h - 187m³/h + 190mm CLIP FAN na sredini boxa za mixanje aira+2 komp.venta na upuhu + 2 pasivna - 1 tt100 šiba zrak van iz boxa te jedan hladi CT, 2 komp.venta na upuhu zraka na dnu boxa takoder radi bolje ventilacije s t im da po potrebi otvaram i pasivne ventove na dnu boxa te spojeno na filter zraka primaKlima. Zemlja koju cijenim i poštujem daleko više od ostalih je Plantella balkonia, dobra stara klasika :) Po meni kraljica među zemljama tako da guram i ovaj grow s njom. Tegle zbog brojčanog stanja stanara,su manjeg volumena (5-10 L) Gnojivo: BioBiz linija proizvoda (od početka do kraja) Ovaj put nastupaju fotoperiodne koke, s jednim autosom (popravni od prošlog dnevnika) Igrači su sljedeči: 2x American pie (Pyramid seeds )- fotoperiodne FEM--Vege:18/6 (18.10. krenule) Dobile prvu turu RJ i BH. (BB) Karakteristike streina : Type: 60% Sativa / 40% Indica Indoor: 65/75 days THC: 20% CBD: 0.6% CBN: 0.4% 1x SuperHush-foto (Pyramidseeds) FEM --Vege 18/6 (17.10 krenula) Karakteristike streina : Type: Sativa 10% / Indica 90% THC: 14 - 19 % Dobile prvu turu RJ i BH. (BB) 1x AfganKushRyder (auto)WorldofSeeds FEM -18/6 cijeli životni ciklus (18.10) Type: ruderalis/indica FP~64 day THC Level: 22% Zaljeva se svaki 5 dan,naizmjenice klopa pa voda i tako u krug... Ph hrane korigiran je na 6,5-6,9. Klimatski čimbenici: Vlaga je 40-65 %, Temp. 1.ispod lampe (CT) 28-29 2. Vrh biljke (28-29) 3. hlad (27) 4. Korjenje biljki (27) N
117 dan 78 12/12 64 dan cvjetanja +- 1 Eto, moja priča danas završava ;) Capnuo preostale stanare kako bi autosi nastavili svoj put dalje pod drugim režimom svijetla ;) Sve usvemu na kraju, ja zadovoljan. Drugi put bude bilo još bolje ;) Slike govore više od tisuću riječi i smoke report okačim na mjesto gdje spada ;) Od trima bude mradio hash :) Živjeli i živjela :vutra::respect:
Hehe ko budali šamar kako se ono veli ;) A ova američka pica,je baš teška insomnia...u životu mi se to nije desilo...da nemogu zaspat..a naduvao se ko avion..mozak dela sto na sat ;) Pih ;):lol::lol::respect:
113 dan-74 12/12 59 cvjetanje (+- 1) SuperHash je po meni gotov :) Po papirima,prije 5 dana gotov premda se ne ravnam po tome već po tome što biljoza veli.. Trihomi kažu mliječno s amber ;) Slike u prilogu,capnuo jedan tester bumo vidjeli premda po meni nema šta više previše razmišljat jer ionako je indica u pitanju...:lol::lol: Amber će nadoknadit American Pie,nju brijem ostaviti ono...deep hardcore do omjera trihoma 50/50...još nekih 1-2 tjedna..ovisno o stanju koje budem pratio. Jer ova sativcuga koju sam malo ranije skinuo jako dobro radi,relativno dugo drži ..ali zaspat nema šanse ...Insomnia teška,zato ostale američke pice budu imale više amber trihoma pa budemo vidjeli jer bu i onda takva ;) Malo sam ih pošišao,klope nema...vlaga 40%,temp 24,min 19C. I čekamo kraj :popcorn:: Živjela :vutra:
Hehe :razvaljen:: Nije kritično;):bocni:: Bit će do samog kraja ostatak ekipe :):puuuh:: I da bude 2 tjedna ,sta je to naspram 115 prošlih dana :):thumb:
109 dan-70 dan 12/12 54 dan svjetanja (+-1) Brzinski jedan update,laganini priča ide svojem kraju :) Pratim trihome,klope više nema :) Samo sunce i nada u bolje sutra :) SuperHush- je zapravo rdy 2 harvest ali ostavit cu ga jos koji dan,po papirima 10 dana ali trihomi vele svoje,lagano je krenuo žutiti :) American pie također je spreman za harvest,po trihomima ali i njega cu ostaviti još koji dan i cap. Hrane nema više,kupanje itd :) Kroz tjedan dana budem vidio i pratio ,i vjerovatno capnuo ali otom potom ;) ŽIVJELI I ŽIVJELA:vutra::respect:
Evo,kako i rekoh..Jednu sam skinuo i na susenje stavio :) Ispade ravno 150g mokroga,s time da je ona bila u najmanjoj tegli...od 5-7 l,zbog brojčanog stanja biljoza a i ograničenja prostora :) U početku kada sam ih klijao ...skoro je ispalo da niti jedna nije proklijala pa su sve zavrsile na klijanju,i 3/5 je bilo :) Nemogu reć,da nisam zadovljan s obzirom da je rasla ispod 250w...njih 4,tj 5 hahah lol :) Malo to much ali bit će ok ;) Živjeli :)
Ne čini ti se,nego u pravu si ;) Jbga,žena mi njega nije dala ;) Dobio sam manji ali ko ga sisa :):bocni:::thumb:
Jedna po planu i programu ide dolje:makaze: ;) Ošišana u mraku,čeka bolje sutra ;):vutra: Razlozi za to su navedeni ,gore lol ;) Potkrijepljeno je fotkama;) :respect::vutra:
Zapet če danas njoj... neke škare oko vrata :) Nekako si kombiniram, jednu skinuti malo ranije pošto trihomi kažu svoje i zbog experimenta..i to ovu žutu američku picu.. Sve u znanstvene svrhe u smislu rada te američke pice u pljuci:npr. 1 skinuta tjedan dana prije no što breeder kaže , a druga 1-2 tj kasnije nego što breeder kaže.Loše nemože biti jer trihomi su mliječni,sa prelaskom u amber te min przornih tu i tamo :) To su nijanse zapravo no,treba probat ionako ju je lock malo spljuska o pa nemogu previše očekivat jer je ionako fajrund:)
Promatram ga ja,i citam svasta . Dnevnike iz outa takoder i skupljam iskustva. Vidis ja sam stekao dojam da se zaista radi o exceptional strainu,u smislu otpornosti.. nije ni previse zahtjevan:) Tipa plug n play :):bocni::
103 dan -64 dan 12/12 (48 dan cvjetanja ) Nemogu sutra,pa moram danas update napravit. Sve ok ,zadnjih 15 min 2-og poluvremena igramo i rezultat je 1-1. Ako ovo privedemo kraju ovako,u idučoj partiji budemo bili bolji :) Vlaga 30-60% max, temp 25-26C po lightu, 19C najniža po mraku :) Hrane više nebudu dobivale,flush bude bio odrađen za koji dan i laganini staviti točku na i. Trihoma ima svakakvih a najmanje prozirnih,ameican pie je sama posebi takva sorta,pa u vijeme sazrijevanja sadrži više cbd -a i cbn-a pa treba i tomu dati prostora u smislu promatranja i razumjevanja sorte. Super hush je predvodnik krda,i on se puni i puni i neka ima jos do kraja premda po trihomima i sad bi ga mogao skinuti , ali tera on i dalje na oko se da primjetiti pa nebudem ne žuri mi se nikamo :) Jedna american pie koka mi se lockala prije 2 tjedna, flusho sam ju no kreten ..par dana kasnije sam joj opet dao klope (da sam konj bar dao manje bilo bi ok možda) i napravio jos vece sranje,jer nije uspjela ni ovo kaj je imala popapati ja joj dao jos i eto bam bam ....opet pizdarija.. Treba cca 10-15 dana da ponovno pocne korjen funkcionirati,a ja joj dao odmah ful dozu..a to se ne radi tako .. eto ;) Sve u svemu,laganini i bez sikiranja ...pljuca,horizonti bez kraja...život,ljubav i zdravlje ;) :vutra:Budite mi zdravi , i živili :) :respect:
97 dan-58dan 12/12 (42 cvjetanja) Nebudem previše filozofirao cure laganini pune hedove, vlaga 30-50 % (temp. max 26,noćna 19,5),sada su trenutno samo pod HPS. Jučer sam im dao klope,10l gnojiva (Bioheaven,TopMax,BioBloom te Biogrow sam izbacio iz ritma hrane )Ph runoffa od 6,5 -6,7. Danas sam očistio box , još samo moram presvuč filter posto se laganini već zaštopao :) Za jedno 10 dana budem ih pogledao mikroskopom premda po mojim proračunima tak 20-25 dana +- pa mogu računat da smo pri kraju:) Živjeli :):respect::vutra:
90 dan-51 dan 12/12 Pozdrav drugovi i drugarice jedan mali update. Danas odrađen flush zbog niskog ph runoffa koji je generalno bio od 6-6,2( ----> ph runoffa nakon flusha je od 6,5-6,7 ) Napravio sam jedan mali test SuperHash i jedan AmericanPie sam flusao sa korigiranom vodom 6,5 ph,cca brat brat 80 L. Dok ostale dvije American pie sam tusirao direkt iz pipe dok nisam dobio runoff kakaw sam želio a to je bio 6,5. Pa budem vidio reakcije premda ih ne ocekujem.:ajnstajn: Kako mi se pokvario ph metar,zalio sam ih bio sa klopom nepoznatog ph i malo je doslo do privremenog locka ali nista strašno...Malo sam primjetio def dušika i primjetio sam def. apsorpcije Ca no to sam riješio ovim flushem(nadam se) pa budem promatrao daljnje reakcije. Izbacio sam BG iz ritma hrane a dalje ide klopa za tjedan dana cca.Biobloom,TopMax,Bioheaven. Dobiju cca 10-20 L klope i dobro podnose. Prije ovog flusha nisam ih zaljevao 13 dana cisto da vidim reakcije i promjene zbog daljnje reakcije u smislu preduhitrivanja problema. Headovi se lagano pune svojim ritmom, ja bi reko u grubo da im je danas cca 35 dan cvjetanja +-. Temperatura boxa je 24C,ispod lampe 29C noćna 19-20C. Vlaga se kreće od 30% do 50 %, vršim stalni nadzor te nema majci labavo :) Ventilacija piči konstantno 0/24. Fotke u prilogu :) Živjela:vutra: und OFC :respect::razvaljen:: Peace Love and Unity :)
https://www.vutra.org/threads/smoke-report-brendiranog-sjemenja.775/page-2#post-423189 Eo skicni tu. Američka pita neka bude slasna :):bocni:::vutra:
Nemrem edit jbga 2 late,samo da pokazem dve teglice nakon tjedan dana laganon sušenja,3-4 intenzivnog ,3 dana sporog i sada lets cure that bud man :) Taman dok ostatak ekipe nebude gotov :respect::razvaljen::
Još malo sušenja pa u tegle...cca 35g + - : )
Samo mali photosession.:bocni:::gled: :vutra:
Ljepše i lakše :):razvaljen::
:fuck:Slučajni post:/ Bit ce obrisan..:razvaljen::
Hvala ti kolega, primam se sada škarica i sporta u rano jutro:) Trim trim trim me baby :):makaze::respect: Update: Službeno AfganKushRyder je harvested :) Brojke kažu ovak uzmite u obzir + -1 ,2 dana. Posađen 18.10.2015, cvjetat poceo 15.11.2015,06.01.2015 harvested. Znači 81 dan života,52 dan cvjetanja. Bitna stvar je ta da je odgajan pod režimom 12/12, da je bio na 18/6 bilo bi još i veći :)120g mokrog na kuhinjskoj vagi izvagao. :)Prsti se ljepe,miriši da nemrem opisat :) Trihome sam morao na cameri namjestit pa ponovno slikati sa foticem zato je pixelirano. Objesil bum ih u box i neka se laganini suše još malo počistit od listića ali trihoma ima posvuda hvala bogu;) Neusporedivo bolje a može još bolje :respect: :makaze:. Slika 3-4 :) Fotke u prilogu :)
Hvala kolega, izbacit cu BG i furat dalje po tabeli ako bude kakwe revolucije budu mi rekle :) AKR ---->:makaze: :respect:
80 dan-41 dan 12/12 AKR-u se bliži kraj (slika trihoma u prilogu) Ima svega. Najmanje prozirnih,puno mliječnih i 2-3 % čak možda i 5% amber. Uskoro bu mačeta u zrak :) Flush sam ionako odradio cca prije tjedan dva dana zbog Ph. Tako da je spreman :) AMP i SH jucer su dobili 10L klope, recept klope se nalazi među fotkama. Kod SH sam primjetio nedostatak dušika u donjem domu, vjerujem da nije zbog Ph već zbog nedostatka klope premda je hranim po rasporedu no tko zna. Možda želi još ,prasica ;))) (HvalaL0Odi :) Promatrat cu situaciju pa budemo vidjeli o čemu je riječ i to sam zabilježio među fotkama,samo doljni dijelovu su malo zahvačeni. 10 L klope = 15ml BioGrow,20 ml BioBloom, 20 ml BioHeaven,10 ml Topmax. Temp boxa pod lightom je 23-24C noćna ne pada ispod 20C (najniža 19,5C). Ispod svijetla direktno 28, iznad svjetla 34 :) Vlaga 40-50% konstantno,ventilacija piči stalno 0/24. Foto ekipa mi se čini da je ok osim tih par sitnica koje riješavam u hodu. Runoff budem pratio ukoliko se spusti do cca 6 +- ide flush ali otom potom. Fotke u prilogu. Peace & Unity :)
Sretna nova godina drugovi i drugarice! Daj Boga da nam budem bolja nego prosla zdravlja najvise ostalo ce s tim _=) Volite ljubite želite jedini spas za nas Peace and unity :)
Ma zuco je bacao bsmislene rezultate. Probao Sam kalib. Ali kita I dalje jednom 5.7,6.4 pa 6 pa Sam ga frknuo jer se neda Ni nastelati. Novoga Sam imao u rezervi. Ugl.do 2 jedinice bi ja reko da j fulal...dosta
Runoff rydera sam uspio podignut duplim flushem na 6,5. Runoff ostatka ekipe je 6,2-6,4 sto je nekako mrvicu prenisko i granično. Ryderu fali svijetla ali pici on svojim stilom:) Sljedeće zaljevanje ide s klopom full dose,svakih tjedan dana naizmjenice :) Vrhici listica su minimalno ali minimalno zutćkasti ali nista strasno :) Poslje zaljevanja na spavanju :) Ryder u prilogu prije zaljevanja. AMP i SH prije zaljevanja takoder primjetili budete na SH kako je žedan :) Njega uvijek ostavim tako zapravo po njemu se i ravnam :) Zeleni vlakić juri dalje :)
Istina L0oD ali i put ka zdravlju su preventivna djelovanja u vidu sprječavanja boleština bilo da je to ph ili nešto drugo Zar je to nešto loše ? Mislim taj flush ? U smislu preventivnog djelovanja u sprečavanju pizdarije u kranjem slučaju,žutih listova prije vremena... Lazarus Led kako ? Kad imaš ispravan alat nije teško,novo kalibriranim ph metrom :) Imao sam nekoliko vrečica onih kalibratora u prahu :)
Pročitao sam nekoliko mjesta ne samo ovdje ofc,strani itd. da je preporučljivo u prvoj polovici cvjetanja napraviti flush. Iskreno,nisu pokazivale znakove ničega lošega zbog čega bi i zapravo bio potreban do prije 7 dana.. kada sam ih zalio s klopom eto nepoznatog ph jer sam naknadno utvrdio da je ph metar lagao. Pa da izbjegnem bilo kakvu kontaminaciju zemlje u smislu promjene ph na gore znaci kiselo,danas budem fluso i vratio u normalu te da isperem bar malo nakupljenje soli i otrove :) Mislis da nebi trebao L0oD?
Mali up. 72dan -34 12/12 Normalno da nemogu usaglasiti ph kada je ph metar dao svoje..istina bog nisam ga kalibrirao dosta vremena no sada je bilo vrijeme.. Njemu je sve ph imalo 6...i nize :) Super... Generalno jurimo po planu, zadnja klopa je bila full doza sumnjivog ph..jer sam naknadno skuzio da ph metar laže...kalibracija itd.. Nije tragedija ionako ima je danas redovni flush za lagano zaletavanje u neke druge fazone. Autos je žedan svjetla no jbga..foto traze svoje no nebu mu nis :) Redovito ih rotiram pod svijtlima i super :) Klonovi,jedan mi je pao i prebi se :( No drugog furam laganini cisto experimenta radi.Bumo vidjeli .. Vlaga 30-50% Temp 26, noćna 21-22. Fotke odnosno prvi dio su slikane prije zaljevanja (cca prije 7 dana) i danas pod svjetlima! :) Pozdrav :):respect::spliff:
Hvala drugovi, danas je sljedilo tj maloprije redovno zaljevanje vodom. Vrag mi nije dao mira, i dobro da nije.:rasta: Reko idem mjerit runoff na automatu i vidi vraga,ph unatoč stalnim korekcijama nekim čudom je bio 5,7. Kosa mi se digla na glavi inako je baš i nemam hahaha:razvaljen:: Reakcija je bila momentalna, flush te zadnjih par litara sa korigiranom vodom ph6,6. Nakon svih korekcija runoff je bio 6,4 -6,5 (prebacivala se decimala) što je u odnosu na 5,7 zadovoljavajuće. Sljedeća runda zaljevanja ide FULL doza svega od BB a onda leti na mars :) Nije do sada pokazala nikakve znakove nećega lošega što je super a reakcija je bila na vrijeme .:makaze: Ostatak ekipe kojima se isto u skoroj buducnosti smije jedan flush imaju run off od 6,4-6,6 (prva polovica svjetanja):let::vutra: Eo koja na spavanju :)
57 dan-19 dan 12/12 Vlaga spuštena na 30-50 %max ( sred.vrj. 40% gdje se najviše i zdržava). Temp ispod lampe 27,korjen 24 (srednja cca 25C),iznad lampe 30-31. Noćna ne pada ispod 22C. Sve koke dobivaju full dozu klope BB za koketiranje i ne bune se ,korigirano na 6,6-6,8 runoff nisam mjerio jer mislim da jos nema potrebe. Prostor se popunio fino, a isto i AKR puni hedove fino, i sve je fino za sada:) U planu imam i flush,skorašnji tj u prvoj polovici cvjetanja za sve osim automata Klonovi od AMP-a 2/3 su se fino primili- jedan presađen te je u izradi vege box za klonove i vege phase,drugi bude uskoro bio presađen. Nisam koristio nikakve hormone itd..cisto zdravoseljacki odrezao,u zemlju zabio i zaljevao..održavao vlagu i evo 2 tj. i primila se s tim da sam je 6 dan režima 12/12 cjepnuo i (stavio ih na 18/6). Fotke u prilogu :spliff::vutra:
Da.sjecam se kako ne :) Neke stvari kao prvi grow tog tipa ili ti rodenje prvog djeteta se ne zaboravljaju lol :) Kakva usporedba,pljuga gori btw.:razvaljen:: A trudim se vodit računa o svim stvarima, koliko ostale stvari dopuste...fakat mi je u cilju bit u pocetku ok grower..a kasnije iskustvo donosi svoje.. Grow,sleep eat repeat:) Prije svega guštam,jer to volim..ono što voliš trudiš se bit bolji u tome,jer to voliš i ispunjava te:) Eto primjera ..dok ovo pisem mladje djete se samo od sebe popikne,i padne..ali padne na rub stola,koji je ranije bio zaštičen silikonskom zastitom no u trenutku pada nije bilo jer je isto to djete s bratom u igri skinulo tu zastitu 10 min..ranije..i eto sranja... zastitio sam, skinuli su...i bas u tom momentu sranje,pade i napravi si rupu iznad oka.Sve sam poduzeo da se to ne desi a opet se dogodilo sranje... Dapače, ponavljam dok je učenika bit će i učitelja. Živjela:vutra:
Da,isitina.:spliff: Svaki put me podsjetiš da dosta nije dovoljno , da uvijek može bolje... i hvala ti na tome ... Cijenim to, i iskoristit cu...u svoju korist premda jbga nekad kritika i zaboli no samo neka je konstruktivna pa ce boljet manje i kraće :)
L0oD slažem se s tobom u potpunosti vezano za vlagu, i tu si u pravu ,nema govora no ipak jedan dio nisam razumio. Znam da mi je prošli grow bio jadan itd,jbga moj je,odguran do kraja i apsolviran u smislu pogrešaka..Drugi put cu bolje, ovo je možda primjer toga. Ja se nadam, da se trudim kako treba i da cu biti jos bolji po pitanju growanja,a možda si u pravu..možda nebudem..jbg ;( Hvala ti na svakoj kritici,savjetu jer to je i smisao svega .
Generalno se zadrzava oko 50, ode do 60 prilikom perioda zaljevanja. Ako me bude zezalo u smislu extremnog povcanja vlage,rijesit cu to sa ventovima tj jacom brzinom. Al mislim sa nebu potrebe;) Hvala :)
Hahahaha , ja cu poludit :) Hvala :razvaljen::
51 dan- 13 dan 12/12 Ekipa cvjeta što od sreće što od prirodnih potreba. Dobile danas prvu dozu klope vezano za bloom phase ph 6,7. (8-9L) BB linija. Temp.boxa 25-26,noćna 22-23, vlaga 50-60 %. SH i AMP sam razvukao max, fino se sunčaju svi dijelovi te ih rotiram svakih 6 h ,laganini cvjetaju. AKR sam prepigao,headovi ko raketice pune se i okrecu prema mjesecu :) Njemu sam malo dozu klope podebljao pošto on vec neko vrijeme cvjeta :) Dva klona su još na životu i dobro se drže ,ovaj klonić koji sam piknuo u med je vrisnuo sljedeci dan . LST i dalje, koliko prostor dopusti. Fino napreduju no mislim da ce jos zivnut nakon danasnje klope. Fotke u prilogu :) Smells hvala ti na INFO :)
U pravu si cerak,ko i uvijek :)
Dvije su staklene,jedna plasticna. Ne, nisam mislio razbijat osim ako nebum morao silom prilika. Presadivao sam i prije iz staklenki i nije bilo frke,samo sto je nepotrebno kompliciranije.
Experiment jedan. Posto je jedna biljka vise,nju odlucih iskoristit za klonove. Inace se preporuca raditi u vege fazi,no ove moje su jos u prefloeer i moze se raditi do cca 12 dana rezima 12/12. Jedan klon je sa medom,umocen vrh stabljike u med koji je odrezan po 45 stup.,drugi klon je bez icega samo odrezan pod45,treci je isto bez icega. Drzat cu ih min 16/8, pa za 20 dana ,mozda bude reakcije. Full vlaga,i toplina ;) Bumo vidli bu iz tog kaj izaslo:)
44 dan,6 dan 12/12 Sljedeca tura je voda, a onda dobivaju full treatment sa BB bloom adds. Ph 6,5 -6,7. Temp:26,nocna 22. Vlaga 40-60% Heavy LST practice,no i AKR sam morao prepigati ,prestizat lampu je krenuo te cvjeta ko blesav. Popunjava se prostor te se za sada uspiju rotirati svakih 6h,ispod svjetla. SH i AMP dobro guraju,mislim da im nis ne fali. Mislim da je generano ok ;)
Lol decki, uz veceru klopnu malo,cisto da probam jer nisam dugo, jako relaxirajuce djeluje na tjelo bolje nego zadnj put. Upravo dve cuke lezim i odmaram i mislim da cu se nocas dobro naspavat :) Probao bum dimiti sutra ,onak natopit cigaru itd premda sam iskreno imao namjeru izkonzumirati papajuci ,kakwe tablete za smirenje spavanje itd.. potvrda izuzetno dobre i kwalitetne praxe samopomaganja konzumirajuci ono najbblize coeku a to je priroda :)
Evo, ovdje kolega mario sve objasnio :) https://www.vutra.org/threads/kanabis-ulje-izrada-doziranje-i-djelovanje.13428/ Imaš čak i filmić :) Hvala :)
Neznam di da okačim ali da se pohvalim, malo sam skupio žita i radio marljivo i lijek dobio :) Nešto manje od 1 ml cca 25 g :)
38 dan -2 dan (12/12) Tri tjedna ? haha max tjedan dana i sve bu puno:) Klopa ih je podesila onak :) Sada svi stanari dobivaju full dose of bloom line of BB fertilizers:) Edit: L0oD Neka probije krov ako trea hhh ,znam razmišljam o djelomičnom vezanju jer baš to...ima 5 cm do lampe ni toliko :)
Da,u pravu si. To malo prostora planiram da ce popuniti u naredna tri tjedna... Bit će na knap,no s obzirom na tegle u kojima jesu,baš zbog toga što ih ima toliko neće dopustit previše divljanja :) Idući grow već imam u planu ,i sortu i sve :) I ide u 35L kanturinu i da vidiš posla :):bocni::
36 dan vege faza +-1 dan 10dan bloom phase AKR,on dobiva po planu 2-3 L vode sa svim potrebnim dodatcima potrebnima za cvatnju. 40-60 % vlaga,temp max 29 min ispod lampe 23 nocna. Danas zadnja klopa vege faze SH I AMP,od sutra brijem staviti 12/12 mislim da je ovo čisto dovljno iako bu još preflower učinio svoje. Dapače primjedbe dobrodošle:) Edit:Danas su dobile cca 8 l klope,sutra ce biti jako sretne i takoder prebacio na 12/12 :)
Hvala Vam drugovi :) 1310 Thx :):banana_rasta: cerak1000 razvlačim ih maximalno... vežem divljački,čak sam imo i lom ali sanirano kako treba.:puuuh:: L0oD a morao sam nadosipati zemlje,pa da ne mažem ruke lol :) I može deal,sljedeći put medicinske oces bjele latex ili plave bez latexa? haha:joint2:
Danas stavljena HPS ---> 32 dan +-1 dan vege faza (AP,SH). --->cca 6 dan AKR bloom phase,dobio klopu dobio u full dozi. Divljački ih vežem,rastežem. Vlaga od 40-60 %,temp 28-29. Noćna ne pada ispod 22,5. Još su na režimu 18/6,uskoro 12/12. Klopa po programu svako dobi svoje i to je to :)
Zato što je to AKR (ryder automat), poučen zadnjim growom gdje sam ju vezao dobio sam 30 35 cm cca što sam protumačio kao nekim ograničavanjem ionako je autos...pa sam sada odlučio niti ga topirati ,niti ga vezati..čisto da vidim, kako ce se ponašati itd. Jer zadnji put nisam dobio baš neki uvid u to kakaw je strain dosita u punom sjaju..imam felling On već cvjeta sada,formirani cvjetovi itd... nebude on više u visinu...mrvu malo i to je to.. Mrežu budem vjerovatno zabiošao ovaj put,komplicirati dok ih je dosta..
Ok,moram i preraditi mrežu jer su procjepi preveliki ,iako je namjenjemo za ovu namjenu sto mi je jako cudno i renomirani proizvodat mreza no sta je tu je. Procjepe kocki na pola komotno moram preraditi(smanjiti) i volio bi da popune 100% mreže ali budemo vidjeli.Thx