Ime vašeg dnevnika: Drugi pokušaj-WW-MD-ASC-GHC. Datum nicanja sjemenke: 23.07.2019 Početak vegetacije: 25.07.2019 Breeder: Grinhaus Strain: WW,MD,ASC.GHC Vrsta uzgoja: Zemlja Tehnika uzgoja: Low Stress Training Rasvjeta u vegetaciji: LED Snaga svijetla u vegetaciji (W): Oko 300w Rasvjeta u cvjetanju: LED Snaga svijetla u cvjetanju (W): Oko 300w Nutrijenti: Hessi start kit. Ostala oprema: Ništa posebno i sve što je moguće. Dodatne informacije: Lijepi pozdrav svima koji će pratit ili sudjelovat na bilo koji način.Ovo mi je drugi pokušaj dnevnika.Konačno navodno imam ta fem sjemena iako ih nisam dobio original zapakirana,valjda jesu.O čemu se radi vidite u naslovu.Box je homelab.Svjetlo je e27 oko 300w.Trenutno radi 8kom nešto mješano.Panel i ostalo vidite iz slika,udaljenost do biljki oko 35cm.Temperatura dan oko 28,noć 20.Ventilacija-1pc pojačani preko neke malene prigušnice izvlači zrak vani 1 pc vrti unutra,plus 1 kupaonski vent izvlači zrak vani a 1 oscilirajući vrti lijevo desno po boxu i trenira ljepotice.Upuh pasivan.Zemlja je Terra Magma.Posude oko 3l nekih prvih tri tj a završne 10ak i više.Vlaga dan oko 60 Noć 85.Toliko za sada.Za sve ostalo tu sam... Slike boxa:
:wave:Dečki hvala vam svima na lijepim željama.:respect:Evo samo da vas informiram o nekim sitnicama.Ono što nisam napisao je to da je režim svjetla18/6.PC ventovi rade 24h dok se ovaj stolni crni pali kada i svjetlo ali ću ga od idućeg vik.isto stavit na 24h.Kupaonski koji je predviđen za izvlačenje sam mislio upalit tek u cvjetanju ako dođemo do toga,jer za sada još ne radi:lol:i mislio sam ga stavit samo na 12/12.a ako bude potrebe i 24.U boxu se nalaze:2×Whait Widov1×Moby dick,1×Auto super critical i 1×GHC o kojem neznam ništa osim da je očito automatik.U planu je jednog a možda i oba automata izbacit vani,čak postoji mogućnost još ovaj vik.ako ne tada onda idući kad mi je u planu i presađivanje ako to ne budem morao obavit sad u subotu.Vidjet ću kako će se ponašat...Trenutno radi samo 8 žaruljica dok je u boxu 14grla ali u pripremi ih je još 8,trebam ih samo pričvrstit na panel.Za one koji ne znaju biljkice mogu vidjet samo tijekom vikenda...:zvizd::gled:Sad u subotu 03-08 im je bilo 2 tj.od kada su stavljene u zemlju dok su na klijanju bile nekih 18h.i neke se još nisu bile niti otvorile ali svih 5 bombi je vani::umirem::Neće imati idealne uvjete ali osnovne da.Svaki normalni savjet,kritika,ideja dobro dođu...:wave::respect::rasta::vutra:
1310 prijatelju lijepih žena nadam se da ćeš biti stalno prisutan u mojem dnevniku:respect:Imaš pravo što se tiče presađivanja,već sam napisao da ću ih vjerovatno sve morat čak ovaj vik.presadit da mi ne dehidriraju:lol:Automatike sam mislio ostavit u boxu dok ima mjesta za njih,ali sam razmišljao i o tome da ih izbacim što prije vani radi prilagodbe na promjenu svjetla,ali i zbog toga jer smatram da bi vani bolje napredovali.Izbacio bi ih negdje doma jer za gerilu nemam vremena.Za sada mi moji ovu nisu posjekli a vidjet ćemo nisam pametan šta i kako,za svih 5 će biti premali prostor...
Sad se sjetih da nisam stavio ove slike kada im je bilo 6 dana od kada su ubačene u zemlju.:fuck:eyessss:Oprostite na nepreglednosti itd.:crazyd::let:
Malo joj se frću listovi,pretpostavljam zbog bora i kiselkaste zemlje ali sa insektima nema problema,ima par pauka ali ne rade štetu.Na dodir jako miriši.Velika cura dolazi iz paketa,ona je sestra od 6 komada koje su nedavno završile svoj boravak u boxu.Sva su sjemena iz paketa iz više izvora čak i država.Posrećilo mi se je 7od7.Ona je pokazala pokoju bijelu pistilicu još prije mjesec dana ali do prošlog vikenda još nije počela cvjetat.Znaju moji da sam da tako kažem ovisan o travi,ipak mi je to hobi više od 20god.A znaju i to da se ne bavim komercijalom kao i to ako mi ju posjeku da će biti svađe ali i da ću prestat financirat dosta toga.Da dobro bi mi došao filter jer ove su se prilično osjetile... :wave: :rasta:
Ne ovo mi je zapravo tek drugi puta da imam doma vani posađeno.Uvjek je bila gerila a ako se sjetiš kada sam ti postavio pitanje prije nekih 4 god.o gubitku ljepljivosti i mirisa kod jedne biljkice ispod cfla tada mi je bio prvi indor.Ova velika cura je zbog sumnje na spol izbačena iz boxa,a bila je u planu da ju još jedanput presadim u gerilu ali svaki slobodni trenutak posvećujem jednoj osobi koja mi znači sve i za sebe pa i hobi imam samo minimum vremena.Znaju moji da ja pušim itd.ali ne radim to baš otvoreno pred njima.Izgledalo bi to sve bolje da mogu posvetit više vremena tome.Hvala ti... :respect: :rasta::wave:
Pozdrav ljudi kako ste? :wave: :rasta: :respect: Update:Zatečeno stanje na dan 09-08.žedne sa dnevnom temp 28.2.Noć oko 25.Vlaga Dan ok 40-50,Noć oko 75.Skinuo sam ove žičice osim na MD.
:lol: :wave::respect:10-08Presađene sve u veće potove 8-12lotprilike.Naravn9 da mi jezafalilo zemlje :rasta: :wave:WW su otraga u većim potovima.Naprijed lijevo skroz ASC do njega MD pa GHC.Zalivene 09-08 sa po 1 dcl odstajale vode kakvom sam do sada stalno zalijevao.Kad su presađene još sa po 2 dcl.Dodana još jedna e27 14w. Recimo da im je 20i dan vege...
:wave: Ajmo curice,ajmo dječaci tko mi zna reći zašto mi žute donji listovi(fali dušika)?WW su super zdrave,nema žutila niti nekih dr.problema kod njih,možda nešt sitno i zanemarivo.Dali zbog ph vode,imam ph metar ali ga još nisam niti kalibrirao a vjerovatno niti neću za sada.Ista svar mi se je javljala i u prošlom indoru.Neki listovi su izgledali kao da imaju hrđe od željeza po sebi. Nisam napisao box je 80×180×80.Panel sam 11-08 ostavio na 42cm udaljenosti.Node su dosta guste pa ih želim malo rastegnut.Upaljen je i kupaonski vent koji izvlači vrući zrak vani za vrijeme dana.Na listovima ima malo zemlje od presađivanja,nešto sam očistio nabrzinu koliko sam stigao ali ne detaljno što ćete i sami primjetit da manje birige vodim o nepotrebnim detaljima...:respect::rasta:
:wave: Maloprije sam stigao i odmah odradio ovako pod svjetlom lagani LST.Nije da izgledaju idealno ali napreduju dobro.Udaljavanjem svjetla sam postigao željeni cilj,node su se malo rastegnule i nisu više tako preguste.Auto super critical počeo puštat pistile.Ovaj vik sam planirao vjerovatno sutra zalit ih i dati im prihranu od Hessi.E sad me malo buni ASC pretpostavljam da mu neće smetat prihrana?Za nekih dva tj.ako bude sve ok biti će im malo više od mj.dana pa bih tada promjenio režim svjetla.Isto me zanima kako će ASC reagirat na manje svjetla standardnih 12/12.Odlučio sam GHC će ići vani pa ćemo vidjet kakve će biti sreće,kada,to još nije definirano.Prva slika je desna WW,druga lijeva WW pa GHC njega jos neću trenirat,posle njega MD,pa ASCToliko za sada.1310 puno ti hvala,svaka tvoja informacija kao naravno i drugih članova mi znači puno bilo to meni poznato ili ne.:clap:::respect::wave:
Hvala prijatelju i mislio sam napravit sve upravo tako samo ću još dodat određeni postotak bostera čim budu uvjeti za to... :wave: :wave::rasta::vutra:
:wave: Pozdrav svima i dobrodošli u moj dnevnik... Update-Danas im je 27 dana od kada su ubačene u zemlju... Temperatura-Dan oko 28-9 Noć oko 23. Vlaga-Dan oko 40-50 Noć oko 75.Slikano prije zalijevanja. Slike nisu od danas nego od 15-08.Na taj datum su zalivene sa po 1l vode sa hessievom prihranom.Dvije kapi sv.,2.5ml rota,2.5ml tnt,2ml pc,na 5l vode.18-08 opet zalivene sa po 8dcl.čiste odstajale vode.Trenutno je u pogonu 12×e27 i jedna cfl.23w,ukupno oko 170w.Većina žaruljica je 2700k,da fali mi 6500 najviše sada zbog vege faze ali fali i drugog spektra svjetla inače bi zbog toga nedostatka kada bi se ta raspodjela bolje podijelila biljkice trebale bolje izgledat.GHC je izbačen iz boxa vani.Pratit ćemo i nj.stanje.Naprijed skroz lijevo je ASC koji pomalo pušta pistile i kao da se lagano streča.Do njega je MD u sredini pa GHC koji je :let:WW su otraga i izgledaju najzdravije.Sve će biti jednako tretirane osim što će mi sada ASC malo komplicirat stvari jer ga od 23-08 krećem hranit jedanput tj.Problem mi je uhvatit pravi ritam zalijevanja kao i vrijeme LSTa jer je situacija takva kakva je...Ako gdje šta griješim ili trebam nešto dodatno napravit slobodno sugerirajte...:respect::vutra:
Mr.Mojo Risin hvala ti puno kao naravno i ostalima...Ljudi slobodno me malo i kritizirajte.Ne mogu nešto puno popravit na bolje ali poneku sitnicu da...:thumb::respect:
:wave: Pozdrav svima.:respect:Hvala na pomoći,pratnji itd...Mjesec dana prođe,Updatu vrijeme dođe:Zatečeno stanje:WW se je zaletjela u cfl žarulju 23w i ima male opekotine i stres ali ništa strašno.Slikano posle napajanja i hranjenja sa:U 5l vode 3.5ml pawer cime,3.3 ml.rota,3.5 ml tnt,dvije kapi super vita,i 2ml silic bosta od atamia.Jedino sam ASC dao to sve isto ali i 2,5ml bluma.Smjesa je napravljena prije nego sam i vidio biljkice:crazyd:.Temperatura:Max-33.3,Min-20,2.Vlaga Max-80,Min-24.Slike će vam sve reći.Ja sam zadovoljan ide nekako...GHC isto vani napreduje ali imam problem jer je krtica napravila rupe točno ispod nj.Savjeti? Malo sam ih dotegnuo nista strašno a svjetlo ću udaljit sutra i zalit čistom vodom po 1l.Panel je trenutno na 33 cm.
:wave: :respect: Update:pPet tjedana je iza nas,idemo u šesti odnosno od danas 01-09 su promjenile režim svjetla na 12/12.Trenutno radi 180w i čak razmišljam da tako i ostavim do kraja,vidjet ćemo još... Tem-Max-33.6 Min-20.4Trenutna dan-28.Trenutna vlaga 60.Vlaga max 85 Min-29.Ja sam zadovoljan kako napreduju::volimj:: Nema nikakvih drastičnih problema sa njima.Zdrave jesu.Zanimljivo da je MD pokazao nekakve pistilice:djede::lol:::umirem::Malo treniraju:banana_rasta:Dobile su prihranu:U 6l vode na njih 4:1.5ml Atami silic bosta(više ga nemam)4.5ml rota,4.2tnt,5ml pc,par kapi sv.ASC dodatno dobio 3ml.bluma,1.5ml fosfora.GHC vani posebno vodi svoju borbu jer ga nešto gricka ali dobro,dobio je hessi vege prihranu U 2l.vode 3ml.tnt,2ml.pc,3.5ml rota,par kapi sv.Danas će još dobit po 1l odstajale čiste vode,ove bar u boxu.Da ne duljim evo slikica...
:respect: :rasta:Extra dodatak za one koji prate...:djede::lol:Malo joj fali:sun2::vutra:
:wave: Lijepi pozdrav svima koji prate. Update: Biljkice su stare 6tj.i ovaj tj. ulazimo u sedmi tj.drugi na režimu 12/12.Iskreno ne zamaram se točnim vrijednostima vlage a niti temperature.Te vrijednosti su u granicama normale i slične su kao i prijašnje osim što su temperature malo pale pa sam iz toga razloga zamijenio cfl od 23 w za cfl od 105 w jer ona dosta grije.Tako da je trenutno oko 260w u boxu.Nemam šta pametno za reći pa pogledajte slike.Nisam baš zadovoljan kako se Auto super critical deblja tako da ću malo pojačat hranu.GHC vani vodi borbu na sve strane ali još živi,nadam se da ću ga okusit na kraju:rasta::joint2:Ako je problem što i njega stavljam ovdje kao i "bezimenu"neka mi se kaže i neću.Zalijevanje biljkica i prihrana je isto odrađeno kao i do sada osim ASC koji je dobio normalnu hranu a sada od vikenda će sve dobivat istu hranu.Je znam da ne valja to baš tako ali jednostavno nemam vremena baviti se finesama.Sve biljkice su počele pokazivat pistilice pa tako i GHC.Malo ih treniram i laganim cropanjem izjednačujem visinu.Ljubomoran sam na VenloNL jer ima prelijepu mrežicu u boxu i sad moram i ja to u jednoj od idućih avantura imat.:clap:::p:respect:Toliko za sada a za ostalo tu sam.Sretno ljudi svima i čuvajte se...:respect::vutra:
:wave: Dobar dan dragi gledaoci,učesnici,prijatelji, ljudi dobre volje i raspoloženja,vrijeme je za vijesti...:lol::respect: 7 tjedana su stare biljkice 2×WW1×MD1×ASC.Dva tj.su na režimu 12/12.Mogao bih reći da od ovog vikenda krećemo sa cvjetanjem osim što je to naravno ASC krenuo ranije:pSad dok ga vidim malo sam zadovoljni nj.izgledom koji možete i sami vidjet a miris mu je isto super:lol::gled::Dpoput mirišljave slatkaste žvakaće...Zalivene prije buđenja sa 6l vode sa dodatkom sv,pc 4ml,tnt 6ml,rot 6ml,bluh complex 6ml,fosfor 6ml.Ćemo da vidimo:popcorn::Tem i vlaga u normali,možete vidjet na slikama kao i to da je odrađen lollipop.:watch:Napravio sam to zbog gužve,usmjeravanja hrane u vrhove od kojih će biti nešto:joint2: da prodišu malo,smanjuje se time i mogućnost plijesni itd.Vani su još GHC koji se bori sa raznim proždrljivim napasnicima :udarac::mad:i bezimena koja je strašno polomljena ali dio koji je ostao se oporavlja i počinje formirat.Da vas ne gnjavim puno pogledajte slikice...:vutra:
Dobar dan dame i gospodo kako ste?:wave:8 tjedana su stare biljkice od toga treći tj.na režimu 12/12::banjahanje::Idemo dalje!:DSve je po starom osim jučer prije buđenja je pojačana i promjenjena prehrana.Dobile su u 7l.odstajale vode par kapi sv,10ml asef za pelagroniju i cvjetajuće bilje,20ml phosphor plus,20ml blüh complex.Ph vode još nisam mjerio kao niti neke dr.parametre.Udaljenost do svjetla najbliži vrh je na 30cm do 45 cm.Svjetlost je pomalo kombinirana a to imate i sami priliku vidjet!Tem.pale na najnižu 17,5,prosječna 25-6,najviša 33,6.Vlaga najviša 80,najmanja 19,5.Toliko za sada.Molit ću procjene,ocjene,savjete,kritike i tako dalje...:rasta::respect::lol::vutra:
dedskin ne mogu ih drugačije zalijevat,hranit itd.Teško mi je dati im točno ono što žele i trebaju. Neznam jesi li čitao moj dnevnik jer vidim ih samo tijekom vikenda.Ovo je uzgoj gdje im posvećujem minimalno vremena.Tek preko vik.zapravo sam zauzet nečim što mi je puno važnije.Samo prvi pokušaj takvog načina uzgoja nije funkcionirao.Zbog nedostatka slobodnog vremena ne izgleda to idealno ali je svakako bolje nego da kupujem... :wave::respect::rasta:
1310 Hvala vam gospodine. Ovaj puta je ventilacija definitivno bolja tj. jača nego prošli puta kada mi se je pojavila plijesan.Vlaga je zapravo takva jer tijekom noći rade samo 2 pc venta malo pojačana preko neke malene ali odlične prigušnice.Uskoro će raditi svi ventovi 24h.Influence hvala vam što ste pogledali moj dnevnik i dali odličan savjet. To mi je zapravo i u planu od samoga početka još pojačati ventilaciju ali sam to planirao kada se počnu formirati vrhovi a to je praktički već sada jer ASC se počinje debljati a uskoro će i ostale. Idućih par tj sam na bolovanju pa će biti posla po boxu ali i oko one dvije što su vani. Pozornije ću pratit zbivanja u boxu a u planu mi je probati malo pojačati i temperaturu. Jedan veliki respekt za vas dvojicu... :respect::respect::wave::rasta:
1310 Svakako ste u pravu:D Imam one nekakve dvije kao mrkve koje se zabiju u zemlju a crijevo uroni u posudu sa vodom ali ne bih se zamarao sa time.Trebao bih onda još svašta uz to, pumpice, filtre itd. Mislim kako bi im zapravo trebalo i odgovarat uskoro malo suvlja zemlja samim time i manja vlaga. Bar sam ja to tako shvatio iz jednog Barbarosinog posta. Kad upalim kupaonski vent koji izvlači zrak vani kao i crni oscilirajući na 24h.trebala bi se smanjiti vlaga. Još ne grijem prostor gdje je box ali ću i to uskoro. :wave::respect:
:wave: Update-9 tj. je biljkicama od kada su stavljene u zemlju! 4 tj. na 12/12.Vlaga je malo veća zbog vanjskih utjecaja. Dan oko 50%Noć oko 80.Temp.Dan-oko 26.Noć oko 17-18.Dodan je još jedan stolni vent. Udaljenost svjetla do vrhova oko 30.cm na dalje... :sun2:Odraden fluš direktno iz pipe, neznam točne količine ali lijepo je procurila i dosta. Nakon što su se malo, naravno ne dovoljno ocijedile:crazyd::fuck:Zalivene sa 7l.vode sa 20ml.asefa, 20ml bluh complex, 20ml phosphor plus, i malo mi je više sv. pobjeglo.Dosta je još iscurilo vode i hrane. To je to idemo dalje, sretno svima i čuvajte se... :respect::rasta::djede:
:wave:Zagužvalo da kad je prostor i ostali uvjeti iza jednu da ju raširiš pošteno. Naravno potrebe su puno veće... :rasta: :lol:. Ah ide nekako samo neka bude sve tako do kraja i dobro,. Ja sam zadovoljan. Plijesni unutra nema ni mrvicu. Vjerovatno će pasti još jedno šišanje da se malo prodiše i o sunčaju vrhići, ujednače zrelost itd. :respect::rasta::rolleyes:
:wave: Update-10 tj. su stare biljkice, 5 tj. na 12/12. Temp, se je mrvicu digla. Vjerovatno jer sam zamijenio jednu e 27 9w za 1 cfl 65w2700k. Šišnute 2 puta po 10ak listića svaka ali još je pregusta.?Vlaga bi trebala biti niža ali tako je kako je... Nahranjene u 6l. vode po 20ml.asefa,20ml.phosphor plus, 30ml.bluh complex.Ništa posebno nemam za reći. Ako nekog zanima petiljka na listovima na ASC je bijele boje, MD krvavo crvene dok je na WW gornji dio više vuče na ljubičasto a ispod je bijeli :lol: :djede:. GHC još se nekako bori. Vrhići nisu veliki ali su lijepo tvrdi... :wave: :rasta: :respect:
:wave: Vanredni update:Moby Dick je pohermio, na glavnom vrhu se ne vidi toliko ali na sporednim da.Stavio sam jednu fotku u prijašnjem javljanju... MD mi je sumnjiv od trećeg tj. starosti kada je pustio nekakve pistilice a nakon petog tj. je režim svjetla prebačen na 12/12.Zato je danas izbačen vani kao i Auto Super Critical kojem je jedan najbliži vrhić osjemenjen dok na drugim vrhićima ima možda jedna dvije menkice. Vidjet ćemo posle još, on je tako bio pri kraju iako je mogao još pumpat ali zbog nesreće koja me prati u zadnje vrijeme je vani. Eh sada problem je što sam ih prekjučer nahranio.Da radim neke kombinacije mi nema smisla tako da ću pušit to tako dok malo odstoji. Ima tko neki dobar prijedlog? :djede: WW nisam još dobro pregledao. Na njih nemam nikakvog pregovora od samog starta. Baš su mi:ljubav:. Nadam se da nisu i one dobile. Morao bih dobro po čistit box. :rofl::crazyd:Toliko za sada:respect:
:wave: Lijepi pozdrav dobri ljudi vrijeme je za Update12 tj. su stare biljkice 2 WW. 7tj.na 12/12.Lijepo izgledaju, lijepo mirišu, jako lijepe, jednostavne, otporne, jedino se lako lome. Temp. Dan oko 26,Noć 20.Vlaga,Dan oko 40.Noć 70.Plijesni nema. Još malo, što vi mislite?Ah izbrisao sam slike ASC. :crazyd:Ima oko 50g,tegla i pol, vagicu ja ne koristim, ne treba mi to... Lijep i lagan za pušit, udara već nakon par dimova:mario::dosta dugo i drži. MD pohermio i nešto će biti i lijepog dima koji nije tako jaki kao ASC. Sjemenki ima dosta i trebale bi biti dobre za sadnju, jel može koja informacija od vas znalac? .Toliko za sada. Javim se još... :respect:
:wave: Maleni dodatak. WW petkom dobiju po malo više od 1l čiste ostajale vode i nedjeljom po u 1l vode 2kapi s. v, 20ml.bluh complex i 20ml phosphor plus.Moram ispravit jednu grešku sa početka priče jer sam tada mislio da je GHC automatik ali je fem i skinut je u subotu na 12 tj. starosti.I ovako je ta biljkica puno toga preživjela a sad bi joj još prijetile dodatne opasnosti. Nije nešt ali i nje će biti oko 50g. malih, mirisni i ljepljivih vrhića,proba je za vik... Slikice... :respect::rolleyes:
:wave: Zdravo ljudi vrijeme je za Update:Kao što ste i sami mogli primjetit u boxu su ostale još dvije White Widow.13 tj. stare,8 tj. na režimu 12/12. 01-11 dobile po otprilike 1.5l čiste ostajale vode. 03-11 dobile u 4l vode, dvije kapi sv, 20ml.bluh complex i 20ml phosphor plus. Nisam za sada primijetio da ih je Moby Dick osjemenio ali nisam niti box uspio očistit.Meni izgledaju sasvim ok jer svi su parametri zadovoljavajući. Nemam šta posebno za reći osim da razmišljam da ih možda čak ovaj vik. skinem a ako ne ovaj onda idući. Kaj(šta) vi mislite? Pri kraju definitivno jesu a meni se malo žuri jer su mi stigle menke pa da vidim kako će se pokazat nove sorte... Neću puno pisat, slike će vam dosta toga reći... :respect: :rasta: :rolleyes:
Kolega crnicar hvala vam na odg. U pravu ste uglavnom su za sada još mliječni tako da bi trebalo još malo pričekati. Kriza nije tak da očito onda će dr. vik dolje pa kakve budu. Vrhići su solidno puni i tvrdi. :respect:Ah i to što se slika tiče imate pravo.Nisam perfekcionista pa je to sve tak tak... :lol: :thumb:
Da još malo je do cilja. Zapravo glavni cilj mi je bio odradit bar jedan dnevnik uzgoja. Da dokažem sebi ali i drugima da znam i mogu.Općenito volim pomagati ljudima pa tako pokušavam dati svoj doprinos i ovom Forumu.Ponekad dam nekome i neki savjet ili nastojim ukazat na greške, često i griješim služeći se info. kojima raspolažem a te info. su ponekad nepotpune pa i pogrešne.Samo želim pomoć koliko mogu.Zato ovom prilikom molim sve da mi ne zamjere na mogućim greškama. :respect: :rasta: :rolleyes:
Lijepo napisano :clap:: I ja želim svim ljudima dobre volje sve najbolje... Legalize it... :rasta::rolleyes:
:wave: Zdravo ljudi vrijeme je za Update i kraj dnevnika. 14 tj. su stare ove dvije White Widow, 9 tj. na režimu 12/12. 08-11 napravljen neki polufluš. 09-11 obavljena sječa, trimanje i posprema na sušenje. Temp. Dan oko 28,Noć oko 20.Vlaga Dan oko 40 i manje. Noć blizu 70.Plijesni nije bilo. Možda sam ih trebao još malo pustit da dozriju i napravit kvalitetnije ispiranje ali odluka je pala i to je to.Počistio sam box vlažnim maramicama. Nakon desetak sati namakanje u vodi iako nisu proklijale piknute su 4 nove sjemenkice.Prva mi je zbrisala iz čaše a da ju nisam ni vidio, valjda je završila u potu. :lol::watch:Vidjet ćemo za vikend kako stoje stvari sa time.Ah kod mene je uvijek neka žurba tako da sam ovom uzgoju ali i dnevniku posvećivao minimum vremena i pažnje. Trenutno samo na taj način mogu proizvoditi ovaj lijek koji nam je svima potreban ali ga uzgaja samo za sebe:rasta::respect:.Hvala vam svima koji ste pratili, pružali mi potporu, podršku, pomoć itd:clap:::rasta::rolleyes:.U ovakvom načinu uzgoja nisam mogao nešto puno promjeniti na bolje. Sve u svemu ja sam zadovoljan ali naravno da to može i treba biti i bolje. Slike stižu, na prve dvije, lijeva strana je autdor, naprijed bezimena, otraga dva vrhića GHC, koji bih želio opet imat.Desno naprijed Auto super critical, otraga Moby Dick. WW na sušenju i nova ekipa u pripremi.To je to za sada, javim se još nakon degustacija. :cool23::joint::joint2::smoke::rasta::razvaljen::::kauboj::::lulamira:::respect:
:wave: :vutra:Lijepi pozdrav svima koji ste pratili, sudjelovali pomagali. :respect:Hvala puno svima.Posebno hvala onima koji su uredivali ovu zbrku... :lol: :rasta:Ej čikita evo smok repita:lol:WW skinut sa sušenja, obrade i pospremljene u teglice. Naravno da je pala i degustacija:smoke::razvaljen:::cool23: WW je prava pručalica, zezalica, dizalica. Lagana za pušit, mirisna, ljepljiva, puna ali mekana na dodir, čista bez puno otpadanja na samome vrhu.Dobar postotak thc.15-20%Eh sad koliko je kod mene? ::ludak::::umirem::Dugo i lagano relaksirajuća. Jednostavna i zahvalna za uzgoj::listomahanje:::smoke:. Iako kod mene nije neki prinos ali može proći... :thumb:Nisam dugo imao ovako tanke stabljike tak da je i količina na obe možda oko 70-80g.:rasta:Meni je dovoljno dobro to na kraju. To je otprilike to. Vidimo se već. Što se mene tiče može u zatvorene... :respect::rasta: