Opijen beštijinim Satorijem, poželio sam opet saditi Mandaline sorte. Vidim da su izbacili nove vrste pa sam se odlučio za jednu novu sativu i jednu novu indiku. Superlicius Sativa Dosta mi je ovo Satori elite lines, sold! Silky (ovo dugo ime nema šanse da zapamtim, zato od sad pa na dalje i ubuduće, Silky...) Ovo je trenutno skica za dnevnik, akcija počinje za par dana, sjemenke su sve bliže, pratim ih online. Uzeo sam i malo Satorija i vidim da su poklonili 10 regular Kalichakri, nju nisam sadio u ona vremena, jedan dan možda bude volje za regular lutriju, ali ovaj put pičim ove dvije nove feminizirane. Nastavljam s kokosom i perlitom u autopotovima i ovaj put moram probat scrog, nisan mrežu nikad razvukao i jednostavno moram i to prekrižiti, da znam da sam odradio, pa bilo kako bilo. Skica dnevnika spremna, kroz koji dan poljećemo...