Vozdra ekipa, evo me u novoj školi;). Uspio sam složiti neki mali box i da probam jedan grow u malom prostoru, a ubuduće će biti box za vegetaciju. BOX: 40x45x60v RASVJETA: 4 x 20W(6500K, 1300lm) + 4 x 23W(6700K, 1375lm) VENTOVI: fi 100 za ispuhivanje i trenutno za mješanje veliki sobni;) MEDIJ: Florabella žuta sa cca 20% perlita i na dnu cca 2 cm drenaža(glinene kuglice) ukupno 4,5 l SJEME: Royal Creamatic (RQS), sjeme je 1 od 4 koje sam dobio iz Terasa Autotesta pa da vidimo šta će da bude VODA: iz pipe, odstajala cca 20 min bez korekcije ph GVNOJIVO: Biobizz Root Juice, BioGrow, Biobloom i do cvjetanja će doći i TopMax. MENTOR: @Stipe TRENING: LST Idemo redom, 27. 10. piknuta u zemlju, 29.10. skinuta ljuska i od tada brojim dane. Prva 2 je bila malo dalje od lampe pa se mrvicu izdužila, a nakon približavanja je krenula. Trenutno je na 10-ak cm od lampi i raste sve brže iz dana u dan. Dosta je mala al obzirom da mi je prvi put sa CFL-kama nemam baš ni predodžbu kak treba ići, a da idem uspoređivati s iskusnijima nema smisla:). Tako da opet ispada to svojevrstan test za mene, jer će mi ovaj grow pokazati dali stignem izgurat bržeg automata i vegu za vrijeme ciklusa u velikom boxu(po procjeni nekih 80-85 dana). Stanje u boxu održavam sa otvorenim vratima po danu i po maloj piči sobni vent na najslabije. T 24-26 dan i 22-24 noć, V 45-50% noć i 35-45% dan. Još da kažem da je ovo druga sjemenka u boxu, jer sam kod Royal Dwarfa zakasnio sa skidanjem opne koju nisam ni skužio na prvu:(. Eto moja očekivanja su ovaj puta nikakva osim dobre škole pa šta bude bit će;). Unaprijed Hvala mentoru i nadam se da će moja škola biti i vama zanimljiva. Ostajte mi dobri i veseli:thumb:.