Pozdrav svima. Zemlja : mjesavina : florabella za cvjece/terra magma/plantela balkonia 1:1:1 Sjeme : BigBud by Amsterdam seeds Priprema : -klijanje u natopljenoj vati na sobnoj temp oko 7 dana, uspjesnost 8/10 -sadnja u male posudice u zemlju terra magma, tu stoje dok korijen ne pocne rast uz posudicu pa se presaduje u 30cm posude (kaj je to, 12.5l?), uspjesnost 3/8, sjeme je odlicno ja sam ih zajebo Biljke sad rastu, frend ima istu sortu i isto 3 kom i dogodilo se nes neobicno... Oboje imamo 2 niske, jedna se vec osjeti dok druga ne, 1 duplo visu sa dlacicama vec nakon 20ak dana od presadivanja u vece posude! Gnojivo : plantella univerzalno tekuce gnojivo 35. dan od sadnje u zemlju Ove dlake i visina nam nisu jasni? Druge dvije su duplo nize oko 20cm i jedna se vec osjeti druga ne? Kad se pocinje gnojit? Jel ko zna? hvala na paznji