Pozdrav vutraši ::listomahanje:: Napokon je stiglo proljeće, dnevne temperature su sve veće, dani sve duži a vegetacija se iz dana u dan sve više budi, pa tako se i u meni budi želja da se uz ostale kulture u vrtu posadi u nešto malo van vrta :D Ove godine u planu su par foto i nesto atomata ali o tome kad bude vrijeme i mjesto Odlučio sam se za dnevnik opet ove godine nakon sto lani nisam vodio jer sam mislio da necu imat vremena, ali sam svejedno bio u galeriji kao da sam ga i vodio, pa rekoh da ne filozofiram previse tamo pisat cu ovdje u dnevnik. U dnevniku ću voditi samo dvije biljke koje sam i danas stavio na klijanje. Radi se o; 1X Runtz Layer X cake(Barney's farm) nešto je sjemenki ostalo od lani la da se potroši 1X Mental Rainbow fast version(Sweet Seeds) Nakon što proklijaju za početak idu u Plantellu Start, a kada dovoljno ojačaju u rupe na sajtu ići će Composana za balkonsko bilje malo pomješana sa prirodnom zemljom od sajta( cca 10%). Ova zemlja mi se lani pokazala odlična, ima je za kupit u Bauhausu a i znala je biti u Kauflandu i to na akciji. Nije najjeftinija varjanta :D Biobizz je također spreman i biti će tu kao hrana za cure. VIše manje to bi bilo to za početak, ako se još čega sjetim ubacit ću u neki sljedeći update. Do tada lijepi pozdrav svima, i outdorcima u indorcima i nek nam je sa srećom :rolleyes: