
Galerija nije uvezena
......evo jedan brzi dnevnik od mene......:-) .....znaci Skunk #1 od Sensija, 5 kom......prostor stari box 75x50x160, HPS 250W u CT, 2 cijevna venta hlade lampu i ostilirajuci za mjesanje zraka, prihrana Hesi Bloom i P+, zemlja composana, posude 5 litara.... .....od treninga LST i super cropping...... .....vegetacija je traja oko mjesec dana mozda koji dan vise, slika iz vege nazalost nemam....... .......nakon toga cvjetanje, spol pokazale kroz 7-8 dana....... 11. dan cvjetanja 19.dan cvjetanja 28. dan cvjetanja 40.dan cvjetanja 47. dan cvjetanja 62. dan cvjetanja 70. dan cvjetanja-HARVEST DAY.-))))))))) .....nakon 2-3 mjeseca u teglici..... ......grow je trajao ravno 100 dana, 30 dana vege i 70 dana cvjetanja......ovaj put sam ih pustio malo duze da vise trihoma posmedi al nakraju ih je bilo mozda kojih 30% smedih i resto milky.......ispalo je malo vise od 90g relativno malo al zajeb je bio najvjerojatnije u previse hedova pa svjetlost ni malo nije mogla prodrijet iznad ovog prvog kata al nema veze...... ....zato me #1 odusevio u svem ostalom....miris slatkast vocni, mjesavina gumenih bombona i vocnih zvaki, takav i okus, bas nekak slatkasto fruty izgled heda netrebam ni komentirat (sve se vidi sa slika) a rad ubojica...... ....blokada samo takva, zbunjenost, dezorijentiranost, pogled kasni, gledam slike kao panoramu=) bolesno nesto, skunk bas ubija......ponekad kad bi dosao s posla razjeban i umoran znao me bas zbedirat do jaja kad bi pljugu zapalio tak da mi nije u nekim trenucima cak bio ni gust pusit....... .....prvi strain u zivotu koji me bas odusevio i sigurno su ga sadit jos koji put........ ....eto to bi bilo to od mene za ovaj dnevnik.........:-)